Skocz do zawartości


Zdjęcie

Starty, treningi, wspólne imprezy rowerowe


1154 odpowiedzi w tym temacie

#61 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 18 czerwiec 2010 - 20:55

Też jadę Mini.Jechałem ostatnio tą trasa i nawet fajnie się jechało ,ale w kilku miejscach droga wygląda jak po nalocie dywanowym:) Ciekawi mnie ilu z DRUŻYNY SZPIKU będzie nas na PB.

#62 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 18 czerwiec 2010 - 20:58

No to jedziemy razem :D

u2250y2014v3.gif


#63 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 21 czerwiec 2010 - 10:56

Ja też mam zamiar wystartować w Pętli, mam nadzieję, że się spotkamy. ;-)

#64 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 21 czerwiec 2010 - 11:56

A najbliższy weekend, w sobotę tj. 26 czerwca będzie spotkanie integracyjne dla wszystkich członków Drużyny Szpiku, biegaczy, kolarzy...
Spotkanie odbędzie się w Unisławiu w okolicach Bydgoszczy. Odbędzie się tam festyn taneczny. Biegacze będą się wcześniej ścigać w półmaratonie lub na dyszkę. Zapewniony jest nocleg na Sali gimnastycznej. Trzeba zabrać śpiworek i coś do jedzenia. Kto ma ochotę, serdecznie zapraszam w imieniu gospodarzy imprezy i szefowej Doroty.


#65 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 czerwiec 2010 - 19:40

No część będzie akurat na maratonie w Gorzowie, ale w niedzielę na pewno ktoś pojawi się na obornickim.
Swoją drogą dzisiaj pokręciliśmy z CycloOxy w kierunku na Oborniki.


#66 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 27 czerwiec 2010 - 08:25

Panowie czekam na gorące relacje z weekendowych startów! Jak tam w Gorzowie? Ponoć działo się!

#67 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 czerwiec 2010 - 17:31

Jak przestanie boleć mnie kark i będe mógł spokojnie myśleć to coś skrobnę :-P

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#68 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 czerwiec 2010 - 20:51

No więc, jak zwykle spóźnieni (przeze mnie) wyjeżdżaliśmy z Rozmiarem z Poznania. Po drodze mieliśmy spotkać WinSho By razem zmierzać w kierunku Gorzowa. Umówiliśmy się na parkingu w Podrzewiu... czekaliśmy na siebie na dwóch oddalonych o kilkadziesiąt metrów parkingach :mrgreen: w końcu zadzwoniłem do Bartka i ruszyliśmy w trasę. Dotarliśmy na miejsce maratonu, auta zaparkowane więc do biura zawodów. Tam po kilku minutach wszystko odebraliśmy więc z powrotem szykować rowerki. Delikatny stres przed startowy jak zwykle. Ja i Rozmiar zapomnieliśmy założyć szelek od spodni, a WinSho mówił że nie startuje bo ma tylko jedną rękawiczkę. W międzyczasie przejechał BorysCh i nawet nas nie zauważył. Po uporaniu się z egzystencjonalnymi problemami ruszyliśmy na miejsce startu. Po drodze krótka rozmowa z prescotem. Na starcie żarty, że BorysCh ma dać tylko jedną zmianę... od początku do końca :-P Po starcie tempo ok 40kmh, jechało mi się z tyłu ok, nawet za lekko. Gdy Rozmiar ruszył do przodu grupki, pojechałem za nim. Luz i spokój, gdy doszliśmy na czoło, wiatr zweryfikował wszystko. No tak jak szybko się znalazłem na przedzie, to tak samo szybko zszedłem na koniec. Jedna hopka, druga hopka i strzeliłem... Później załapałem się na kolejną grupę, grupa jechała nierówno niebezpiecznie, ale tempo było takie, że na kole mogłem odpocząć i moglem także dać zmianę. Około 40km leżałem w kraksie... Pozbierałem się i dalej w drogę. Spokojnie kręciłem, zjechałem się w międzyczasie z wcześniejszymi kompanami drogi. Ogólnie było ciekawie. Coraz więcej znajomych twarzy, miejmy nadzieję że następnym razem będzie lepiej...


#69 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 29 czerwiec 2010 - 11:48

PILNA SPRAWA!
Czy ktoś z NAS wybiera się na maraton MTB do Murowanej Gośliny w ten weekend?
LINK
Wiem, że to nie szosa, nie chodzi o start (może cyclooxy) ale czy ktoś ma czas pojechać nas promować? Zorganizowałbym nieco broszur, osoby, które by tam pojechały najlepiej by były stroju Drużyny. Chodzi tylko o to by się pokazać i ewentualnie wyjaśnić o co chodzi naszej Drużynie. Podać namiary do mnie, najlepiej skierować na stronę drużyny i na forum szosowe lub rowerowe.
Jeśli ktoś ma czas, to niech w ramach wycieczki rowerkiem tam podskoczy. Ja niestety mam zajęcia z zaocznymi :-/ , bo inaczej na pewno bym się pojawił. Niestety force majeure :evil:
Wystarczy jedna czy dwie osoby. Plisss!
jeśli zgłoszą się chętni, to zadryndam do Pana Głogowskiego i powiem o całym zamieszaniu.
Musimy jakoś w końcu wkręcić MTBowców, a to jest świetna okazja.

#70 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 01 lipiec 2010 - 08:47

Czy ktoś wybiera się na maraton do Kluczborka, 17tego lipca?
Nie wysłałem jeszcze zgłoszenia, ale dziś znalazłem sobie świetny nocleg na trasie, 24km od Siemianic, więc na 99% się wybiorę. Jeszcze nie jestem całkowicie pewien czy jadę szosówką czy Wagantem, bo będę wiózł na kole jedną debiutantkę na rowerze crossowym, o ile załatwię byśmy jechali w jednej grupie. :roll:

#71 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2010 - 23:32

który dystans chcesz jechać, irimi, w kluczborku?

#72 Akademicki

Akademicki
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 02 lipiec 2010 - 23:32

@up
Ja to napisałem tylko nie zauważyłem że mnie wylogowało.

#73 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 03 lipiec 2010 - 10:06

Oczywiście pojadę najkrótszy dystans, bo ja na razie cienki Bolek jestem. Pojadę go pewnie dość treningowo, bo tydzień później Łobez. Treningowo czy nie - moje tempo średnie i tak oscyluje w okolicach 30km/h :mrgreen: Uczę się... ;-)

#74 Akademicki

Akademicki
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 03 lipiec 2010 - 12:48

ten 80km?

też nie jestem orłem, ale chyba się wybiorę

#75 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 12 lipiec 2010 - 11:09

W tegorocznym Tour de Pologne 6 sierpnia przewidziany jest etap specjalnie dla amatorów. Czy ktoś z Drużyny się wybiera? Świetna okazja do pokazania się i do promocji Drużyny!!! Niestety będę na szkole letniej aikido i w tym dniu są egzaminy na stopnie mistrzowskie, więc muszę być na macie.
ETAP TOUR DE POLOGNE DLA AMATORÓW

#76 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 lipiec 2010 - 17:37

Ja myślałem o starcie, ale wpisowe 100zł odstrasza. Będę kręcił się na śląskich etapach więc będzie nas widać :mrgreen:


#77 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 14 lipiec 2010 - 21:10

Zamiast promować kolarstwo w Polsce ;-) to wyjeżdżają z 100 zł wpisowego. Dla niektórych to za to, 100zł mogą sobie kupić z 40 tigerów ;-) .

#78 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 14 lipiec 2010 - 21:18

Cóż, faktycznie to nie mało, ale z drugiej strony nasze pasje nigdy nie są tanie. W ten weekend byłem na stażu aikido w Berlinie. Za niecałe 7 godzin treningów zapłaciłem 35 euro (kochane niemiaszki spuściły nam z ceny 50 euro), nie licząc kosztów dojazdu. W sumie przez 10 lat uprawiania aikido byłem na ponad 120 stażach. Jakbym tak to wszystko zsumował, to bym kupił karbonowy rowerek na super recordzie i pojechał na wycieczkę szlakiem TdF :mrgreen:

PS. Nie wspomnę, że dojo było na 4 piętrze kamienicy na poddaszu i smażyliśmy się jak pączki :mrgreen:

#79 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lipiec 2010 - 21:34

A może część z tych 100 zł idzie bezpośrednio dla Fundacji Ewy Błaszczyk stąd taka, a nie inna kwota?

fs-userbar-blog-white.png


#80 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 14 lipiec 2010 - 21:36

Na stronie Drużyny jest już RELACJA Z ISTEBNEJ. Zapraszam do lektury! :-)



Dodaj odpowiedź