Skocz do zawartości


Zdjęcie

Starty, treningi, wspólne imprezy rowerowe


1154 odpowiedzi w tym temacie

#1101 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 19 czerwiec 2013 - 12:47

nocleg piątek/sobota, ....Si?

Dokładnie....no i nawodnienie wskazane bo w sobotę mega, a z moim działkowym tempem, to zawsze kilka dobrych godzin na trasie :lol:

#1102 Gosc_krystianzach_*

Gosc_krystianzach_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2013 - 22:28

WIELKIE podziękowania dla ojca Marka Marrasa Raciborskiego za dzisiejszy Świdwinski maraton rowerowy.
Dziękuje ojcze ze powiozłeś mnie na kole i czekałeś gdy dopadały mnie kryzysy.
Mówiłem to już nie raz, ale powiem znów JESTEŚ ZAJE%!STY.
Kryniu gratuluje świetnego miejsca.

#1103 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 23 czerwiec 2013 - 10:41

Kryniu gratuluje świetnego miejsca.

Dokładnie, Kryniu nic się nie chwali, ale wczoraj podczas II Świdwińskiego Maratonu Rowerowego rozgrywano także I Maraton Garnizonu Świdwin na dystansie 75 km.
Kryniu w kat. "Mundurowi - M35+" wskoczył wczoraj na pudło uzyskując bardzo dobry czas. Warunki były ciężkie, bo wiało niemiłosiernie, a i górek i góreczek niemało.
Wszystkim szpikom dzięki za super spędzony czas. Dzięki organizatorom do późnego wieczorka. :-D

#1104 Marras

Marras
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • SkądGryfino

Napisano 23 czerwiec 2013 - 11:41

Synku, nie przesadzaj... daliśmy radę i to jest najważniejsze :-P
Kryniu, gratulacje za wynik i pudło...
Szpiki, dzięki za spotkanie i świetną zabawę... młodzież też zadowolona i pozdrawia serdecznie...

#1105 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 23 czerwiec 2013 - 12:36

Dzięki , impreza bardzo specyficzna , w "wojennym" klimacie ,z przemarszem uczestników przez miasto w towarzystwie eskorty policyjnej i orkiestry , następnie padła komenda "baczność -do hymnu!" i wszyscy wysłuchali hymnu narodowego w wykonaniu live.
Wyżerka jak najbardziej OK , medale tez niezłe , ale "ceremonia" zakończenia :evil: PORAŻKA...opóźniona o ponad godzinę i rozwleczona. Miło było spotkać tylu znajomych ... Drużynę reprezentowali : Charles , Walery , Marras , Mateusz i ja , więc było nas , a przede wszystkim koszulki szpikowe , widać . Najważniejsze , że wszyscy cali i zdrowi dotarli na metę swoich dystansów.
Dzięki wszystkim za spotkanie ,a Charlesowi , Dawidowi i Darkowi vel Waleremu za fajny i sympatyczny wspólny wyjazd.

#1106 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 czerwiec 2013 - 14:48

Gratulacje dla wszystkich, którzy startowali w Świdwinie!!!
Za to dzisiaj kręcąc spokojnie trening spotkałem Szpików na trasie półmaratonu w Obornikach, udało się zamienić kilka słów z Piotrem i potowarzyszyć mu w okolicy 18-20km :)


#1107 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 24 czerwiec 2013 - 18:12

Relacja z II Świdwińskiego Maratonu Rowerowego okiem TVP Szczecin :
II SMR
Widać naszych, a relacja idzie tak od 5.58 :lol:

#1108 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:38

Wczoraj pierwsza po urazie barku jazda na szosówce. Dziś udało się pokręcić 50km. Bark mi nieco dokucza, ale nie jest źle, więc wystartuję z wami w Kluczborku. Oczywiście pojadę sobie spokojnie, bo po ostatnich przygodach nie ma ani formy, ani weny by coś tam próbować wykręcić.
W każdym razie: Karol, Kryniu i Wigor - widzimy się w piątek w Siemianicach i zaliczamy nawadnianie u Jacka ;-)

PS. Do jutra wpłata opłaty startowej.

#1109 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 11 lipiec 2013 - 15:01

W każdym razie: Karol, Kryniu i Wigor - widzimy się w piątek w Siemianicach i zaliczamy nawadnianie u Jacka ;-)

Kurczę, kusi żeby Wigora namawiać na nawadnianie, już w drodze do Siemianic ale nie będziemy robić Kryniowi smaka :-)

#1110 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 lipiec 2013 - 21:02

Hej, jak może niektórym wiadomo 25 lipca nasz Szpikowo-forumowy kolega Maciej- mad rusza w charytatywną wyprawę dookoła Polski. 25 lipca popołudniu dotrze do Poznania, czy byłaby jakaś możliwość, żeby powitać go w naszym mieście i ewentualnie jakoś nagłośnić całą akcję??

http://www.wyroweruj.pl/

http://www.forumszos...pic.php?t=16986


#1111 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 16 lipiec 2013 - 22:05

Ja mogę kawałek pojechać, choć gdy widzę na jego trasie ul. Lechicką, to chętnie bym mu to odradził. Może go lepiej przekierować na Kiekrz i Strzeszynek?

#1112 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 lipiec 2013 - 19:07

Też mi się tak wydaje, do samych Pniew można śmigać bokami:) Tylko w piątek startować będzie z samego rana, żeby wyrobić się na 18 w Szczecinie. W czwartek w Poznaniu planuje być około 17.


#1113 mad

mad
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • SkądSompolno

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:57

Tak jak wspomniał maciej1986, powinienem być w Poznaniu ok. 17. Prawdopodobnie będę wjeżdżał od strony południowej, od Kórnika.
Chcę być następnego dnia w Szczecinie przed 18, więc z PŃ najpóźniej wyjeżdżam o 7 rano by się zbytnio nie zaginać na trasie.
Wszystkich chętnych zapraszam do dołączenia na kilka kilometrów trasy lub do samego Szczecina. Informacje o trasie jak zwykle będą na facebook.com/wyroweruj i stronie projektu wyroweruj.pl

#1114 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:32

Z Kórnika do Poznania masz drogę szybkiego ruchu, więc tamtędy raczej nie da rady. Jeśli pojawisz się od strony Kórnika, to jak poprzednicy - sugeruję Mieczewo, Rogalinek, Sasinowo, Wiórek, Czapury, Starołękę. Moglibyśmy towarzyszyć Ci od np. Starołęki lub Ronda Rataje, aż do Strzeszynka czy Rokietnicy. Szczegóły przejazdu przez Poznań od mostu Lecha podałem w twoim temacie.

#1115 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:13

10km alternatywy... *

*-10km szybciej, ładniej, lepszy asfalt, mały ruch osobowy[1-samochód/2min], brak ciężarówek.

Odcinek za kórnikiem [borówiec] jest z "gównianej płyty", kopie na 400m, dalej jest "z górki".
Odcinek, końcówka ul. malarskiej i 200m -dziury i łaty, niema ruchu więc nie stanowią problemu.

#1116 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:26

Trasę którą podał Rzysko polecam, spokojniej niż przez Rogalinek i widoki też fajne:)

Z Borówca możesz jechać przez Kamionki i Daszewice, ale tam asfalt tragedia.


#1117 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:41

Ta trasa którą podał Jacek to najlepsza alternatywa dojazdu do Poznania z Kórnika z pominięciem ekspresówki - malutki szczegół bym zmienił - w Koninku za mostkiem nie prosto a w lewo przez Szczytniki , potem już prościutko Głuszyną do Starołęki.
Punkty newralgiczne tej traski to : wjazd koło Netto w Kórniku - lekki podjazd i jedziesz wzdłuż 11-tki za ekranami dźwiękochłonnymi no i potem te 400 m płyt betonowych w Borówcu , ale dalej to już miodzio. Z przyjemnością bym Cię przeprowadził bo to "moje" rewiry ,ale niestety nie będzie mnie na miejscu.

#1118 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 20 lipiec 2013 - 09:17

Panowie, kto ze szpików startuje dziś na Torze Poznań?

#1119 mad

mad
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • SkądSompolno

Napisano 20 lipiec 2013 - 22:55

Dziś wyznaczyłem ciut dokładniej http://www.gpsies.co...qeiwhkueybltvlh
Co Wy na to? Po dojeździe na stary rynek wracam na południe, na Świerczewo, gdzie nocuję. Następnego dnia kierunek Szamotuły i do Szczecina.

#1120 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2013 - 03:59

Muszę być wulgarny, bo zła to może być strona koszulki, a trasa którą wybrałeś jest ch**a...

Dziury na odc. tulce, dalej szczepankowo, do tego roboty drogowe i wahadło, a na "dosradkę" droga szybkiego ruchu z zakazem poruszania się -zgodnie z obowiązującymi przepisami zakaz obejmuje drogi powyżej 70km/h "oraz ..." czyli przejazd mostem może wyjść w granicach do 500pln/300m drogi jaką pokonasz.

Pojedź jak ci mówiliśmy, bo już lepiej jak pojedziesz trasą przez rogalinek -dalej ale szybciej i wygodniej...



Dodaj odpowiedź