Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki, spodenki i inne czyli stroje Drużyny


333 odpowiedzi w tym temacie

#21 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 kwiecień 2010 - 08:08

Co do loga forum, rozmawiałem właśnie z deshek'iem, można użyć loga forum, ale bez strusia pędziwiatra bo jeszcze Warner Bros by się nam doczepiło :-P jeśli jest ktoś w stanie wydzielić z naszego loga strusia, aby został rower i napis byłoby super, jeśli nie wystarczy sam napis, "forumszosowe.org". To gdzie się znajdzie napis pozostawiam w gestii osób załatwiających sprawę.


#22 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwiecień 2010 - 08:19

tyle jest ;-)

http://img35.imagesh...40/fszosowe.jpg


trzeba jeszcze dopracować

#23 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 30 kwiecień 2010 - 08:49

GreQ, ekstra robota, ale chyba faktycznie usuń Strusia, bo Maciej może mieć rację. Nie znam się za bardzo na prawach autorskich... :-/
I zapewne logo trzeba będzie uprościć do jednobarwnego (białego na czerwone tło, ale myślę, że tym się już zajmie grafik Doroty. GreQ, proponuje byś przesłał jej plik Corela, na adres który wcześniej podałem. Co do zamka, mnie akurat wszystko jedno. Sprawę załatwiał Skeeball i moim zdaniem słusznie, że on podjął decyzję. W końcu by się okazało, że jeden chce zamek na całej długości, inny na 3,4 a jeszcze inny tylko pod szyję. A tak nie będzie zbędnej dyskusji ;-)
Mnie się projekt bardzo podoba, bo koszulka wyszła bardzo "kolarska". Już się nie mogę doczekać kiedy ją założę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#24 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwiecień 2010 - 10:13

to wersja ostateczna bez strusia:

http://img526.images...orumszosowe.jpg

i takie wysyłam tak jak sobie życzyliście i maciej1986 zalecał


PS. ale tego strusia nie odpuszcze tak dla siebie :mrgreen:

#25 yasiu

yasiu
  • Użytkownik
  • 310 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwiecień 2010 - 10:21

a moze tak ze sam strus bez roweru??
o albo tak
dwa kola
strus pomiedzy nimi jako rama itd
i pod spodem podpis
forumszosowe.org

????

#26 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 30 kwiecień 2010 - 10:27

Yasiu, w tym problem, że struś jest własnością Warner Bros... :-/

#27 yasiu

yasiu
  • Użytkownik
  • 310 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwiecień 2010 - 10:28

aaa to moze jakis troche inszy struś ;]

#28 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwiecień 2010 - 11:25

mam prośbę żeby ktoś kto ma kontakt z Dorotą poinformował ją żeby dała znać na forum czy doszła poczta z logo, bo coś mi szaleje poczta, załącznik nie jest duży a wysyła go już ze 40 minut :shock:

#29 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 kwiecień 2010 - 11:55

Z tymi zamkami spokojnie, pierwszy rzut będzie 3/4, na pewno na jednej serii się nie skończy bo niektórzy może będą zainteresowani innym typem zamka, wtedy się zrobi kolejne listy i najwyżej zamówi. Tak samo z bluzami i spodenkami, jak będą chętni w ilości która będzie odpowiadała BCM to na pewno nam uszyją. Na początek ze spokojem jedne koszulki. Sądzę że niektórzy będą też zainteresowani zwykłymi T-shirtami, więc może irimi lub Dorota podpowiedzą nam coś w tej sprawie.

Ogólnie co do działań w kierunku stworzenia KDS i zamówienia koszulek, to w niecałe trzy tygodnie, mamy już listę członków, projekt w BCM i wszystko jest na dobrej drodze by za dwa trzy tygodnie śmigać już w teamowych koszulkach. Jestem pełen podziwu zaangażowania niektórych forowiczów. Pozdrawiam!!! i dziękuje, że wszystko tak sprawnie załatwiacie!!!


#30 gwynbleidd

gwynbleidd
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Skądpoznań

Napisano 30 kwiecień 2010 - 17:20

Super by było jakby się udało załatwić koszulki przed maratonem w Lesznie. Moglibyśmy się tam pojawić silną, szykownie umundurowana ekipą :-)

#31 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 kwiecień 2010 - 20:39

Też o tym myślę, tak na tydzień przed lesznem będę w stanie powiedzieć czy mogę kogoś zabrać.


#32 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 kwiecień 2010 - 20:39

oj ten struś już rozumiem, jesteście pędziwiatry i to nie tylko na rowerach, ale i w życiu hehehehe. Biegacze byli wolniejsi. Widzę, że koszulki sie podobają, a mail z logo nie dotarł może na tego [email protected] Na Leszno musimy zdążyć nie ma to tamto
prosze zatem o logo forum i co dowiadujemy się ile będą kosztować i jeśli byłoby ok to zamawiamy czyli potrzebne będą rozmiary ale to za chwilkę

#33 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 30 kwiecień 2010 - 20:42

yasiu, to do dzieła z tym strusiem! ;P

Mnie koszulka również się podoba i rzeczywiście zaangażowanie niektórych osób, jak i tempo załatwień jest zaskakujące! :)

Pozdrawiam

#34 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 kwiecień 2010 - 20:43

wyślę ponownie 3 razy wysyłałem z pracy



teraz się udało :mrgreen:

do bani z netem w pracy w chacie to mam wypas Dorotko :-> szukaj na tym [email protected]

#35 gwynbleidd

gwynbleidd
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Skądpoznań

Napisano 30 kwiecień 2010 - 21:02

Jakby się dało załatwić te koszulki na miarę to było by super, albo można by się stawić do siedziby novatexu albo przesłać dokładne wymiary. Ja też mogę kogoś zabrać do Leszna, jeśli nie przeszkadza mu, że jego rower będzie na dachu jechał (uchwyty mam tylko na rower za ramę, więc odpada współpasażer z karbonem).

#36 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 maj 2010 - 22:59

logo będzie po 3 maja, Maciuś dowiedz się ile będa kosztować i dlaczego, aż tyle i czy coś upuści za swoje logo na jednym rękawie hehhe Poznaniara. Kto napisze lub wybierze sie do organizatora Leszna, że będziemy? I przypominam szukajmy sponsora macie pomysł?
a i trzymajcie kciuki jutro moje córki bliźniaczki mają komunię, a ja nalot rodzinny kurka chcę zasnąć i obudzić się w poniedziałek oj
maruda ze mnie

#37 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 02 maj 2010 - 08:58

Sprawy nie tyle nabierają tempa, co to tempo utrzymują, co jak wiadomo w kolarstwie bywa trudne :mrgreen:
Ja jestem dość niewymiarowy, więc chyba wybiorę się do Novatexu w przyszłym tygodniu. Jeśli ktoś jeszcze będzie w tej sprawie wybierał się z Poznania, to możemy się zgadać i podskoczyć razem.
No i w międzyczasie tresor z forum również zdeklarował chęć przyłączenia się do słynnej już :mrgreen: ;-) Kolarskiej Drużyny Szpiku.

#38 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 maj 2010 - 10:07

Ja mogę użyczyć tylną szybę swojego auta na naklejkę KDS. Skeeball pewnie załatwi najtaniej jak się tylko uda :mrgreen:
Jak cena będzie ciekawa, to może więcej chętnych znajdzie się na koszulkę, przy okazji dołączając do grona KDS. Jak ciuchy będą na Leszno to będzie trzeba pamiątkową fotkę strzelić.


#39 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 02 maj 2010 - 13:51

Ja niestety do Leszna się nie wybieram, jade do Radlina na maraton, więc fajnie jak by koszulki byłu już gotowe do tego czasu tj. 29 maj. Do kogo mam napisać w sprawie tej koszulki? To trzeba się na nią zapisać, czy każdy członek drużyny jest już z góry zapisany?:)

#40 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 02 maj 2010 - 20:25

Wstąpiłeś do Drużyny właśnie po to by pokazywać się w koszulce, więc masz prawo "pierwokupu" ;-) . Poza tym koszulek na pewno wystarczy dla wszystkich.
Ja dziś rano zrobilem sobie wybieganie, 10,5km. Oczywiście w koszulce drużyny :mrgreen:



Dodaj odpowiedź