Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki, spodenki i inne czyli stroje Drużyny


333 odpowiedzi w tym temacie

#41 gwynbleidd

gwynbleidd
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Skądpoznań

Napisano 03 maj 2010 - 13:01

Irimi chętne też się wybiorę na pomiary, trza się jakoś zgadać i wyruszyć, mój ziom też chce do nas przystąpić i wybrać się na pomiary, więc może we trzech ruszymy.

#42 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 03 maj 2010 - 20:15

Aaa. Jeśli ktoś nie przepada za jazdą w koszulce typowo kolarskiej, to można zamówić zwykłe koszulki. Zarówno oddychające jak i bawełniane.
Informacja ze strony Drużyny:
"Koszulki biegowe (materiał oddychający) z rękawkami lub bez, koszt 20 zł + 5 zł koszt przesyłki. Koszulki bawełniane, koszt 15 zł + 5 zł koszt przesyłki.
Zamówienia proszę kierować na poniższy adres podając rozmiar, ilość i dane do wysyłki.
Piotr Szukała
[email protected]"

#43 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 maj 2010 - 20:52

Ajajaj, wybacz irimi, ale wyjechałem na majówkę i nie zdążyłem przeczytać Twojej wiadomości - przeczytałem dopiero teraz :-/ Napisałem "już" do Marka. Zapytałem też, czy dałoby radę wstawić na naszosie.pl jakąś informację o Drużynie - może jeszcze więcej osób by się zainteresowało.

Co do koszulki - jak dla mnie jest świetna! Prosto i konkretnie. Jeśli mógłbym się wypowiedzieć co do loga forum, to zgadzam się, że powinno być w miarę możliwości jednokolorowe. Może nawet sam tekst ("forumszosowe.org" nad kieszonkami) albo tylko tekst i zarys szosówki z kołami "@@". Struś mnie jakoś nie przekonuje ;-)

Pozdrowienia!

fs-userbar-blog-white.png


#44 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 maj 2010 - 21:03

Jeszcze boki koszulki były chyba wolne, ale to już niech Skeeball dogada, czy inna osoba bezpośrednio zajmująca się tą sprawą.


#45 moly

moly
  • Użytkownik
  • 296 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 maj 2010 - 21:49

Jeśli istnieje taka opcja, ja tez się piszę na wycieczkę do Puszczykowa. Czekam na sygnał kiedy.

#46 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 maj 2010 - 12:00

Jeszcze boki koszulki były chyba wolne, ale to już niech Skeeball dogada, czy inna osoba bezpośrednio zajmująca się tą sprawą.

Główną ideą rozprowadzania tych koszulek jest propagowanie idei dawstwa szpiku. Omawiając projekt z Dorotą i szefem Nowateksu ustaliliśmy, że na korpusie będzie tylko logo Drużyny Szpiku, ewentualne logo dodatkowe na rękawach.
Co do wyjazdu na przymiarki - firma jest czynna do 17.00 w dni powszednie. BCM Nowatex - kontakt

#47 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 04 maj 2010 - 15:14

LOGO FORUM na koszulkę.

#48 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 maj 2010 - 17:36

O o o, właśnie o takie logo mi chodziło, fajnie ;-) Odnośnie wymiarów, przymiarek itd. - nie mam możliwości żeby się z Wami wybrać do Novatexu, ale skoro jest możliwość zrobienia koszulki na miarę, to czy mógłbym komuś z Was podesłać wymiary koszulki (jeśli możecie to dajcie tylko znać, które będą potrzebne, to pomierzyłbym swoją obecną koszulkę) jakie by mi pasowały? Byłbym bardzo wdzięczny.

fs-userbar-blog-white.png


#49 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 maj 2010 - 19:28

hej dostałam właśnie maila od Macieja, abym kuknęła na forum, więc kukam. Rozumiem, że koszulki są ok, logo forum też, czyli przyszedł czas na zamówienia, tym musicie się zająć sami tzn rozmiarówką. Rafał czy możesz to podpilotować?
Co do linku, na stronie drużyny będzie osobny baner a pod nim wszystkie rzeczy dotyczące forum kolarzy itd.
Logo forum jak i innych sponsorów pojawi sie na rękawach

#50 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 maj 2010 - 20:59

Czyli projekt został już przesłany do Nowatexu?? Można już składać zamówienia??


#51 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 04 maj 2010 - 21:27

OK. Zatem piszcie do mnie w sprawie rozmiarów i ewentualnie jeśli ktoś chce dla siebie więcej niż 1 koszulkę. Na prive'a. Ja zbiorę to do kupy. Jeśli ktoś nie bierze koszulki kolarskiej, tylko zadowoli się zwykłą,biegową, to niech też da znać. Im prędzej te dane złożymy do kupy tym szybciej wszystko pójdzie.
Wiadomość tytułujcie: "Koszulka-rozmiar"
Koszulka (info ze strony producenta):
Koszulka rowerowa męska - model 916 00 E
* koszulka rowerowa, męska z krótkim rękawem
* zamek kryty 45cm standard
* dzianina łezka do druku z wykończeniem hydrofobowym
* 100% polyester
* z tyłu 3 kieszenie
* kieszeń, dół koszulki i rękawów wykończone gumką
Jeszcze raz wzór koszulki
LINK do rozmiarówki.

#52 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 maj 2010 - 22:12

no właśnie Maciek, Rafał coś wiadomo w sprawie ceny?

#53 gwynbleidd

gwynbleidd
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Skądpoznań

Napisano 05 maj 2010 - 06:41

Czy ruszamy na jakąś wyprawę pomiarową, albo chociaż przymiarkową? Z tego co widziałem to standardowe rozmiary kończą się na XXXL, a ten przewidziany jest na wzrost 186cm... a to sporo za mało jak dla mnie :/

#54 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 05 maj 2010 - 14:13

Jest już ustalona cena koszulki Drużyny Szpiku. Cena wynosi 49zł!!!
Jak dla mnie jedyne 49zł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeszcze dziś będzie gotowy ostateczny projekt koszulki.
Jutro wybieram się wraz z Moly i gwynbleidd'em do Nowatexu. Po rozmowach na miejscu ustalimy sposób dystrybucji koszulek Drużyny. Bardzo proszę zainteresowanych o przesyłanie mi na prive'a zamówień na koszulkę. Jeśli zgromadzi się kilkanaście zamówień, to być może już jutro coś zamówimy. Więc proszę o przesyłanie mi wiadomości w tej sprawie na pirve'a.
Jutro nieco więcej info jak i generalnie napiszę o tym jak byśmy chcieli widzieć funkcjonowanie Kolarskiej Drużyny Szpiku tu na forum i na stronie Drużyny. A mam nadzieję, że będzie o nas głośno! :mrgreen:

#55 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 maj 2010 - 16:45

Będzie o nas głośno już na maratonie w Lesznie!!!


#56 Skeeball

Skeeball
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 maj 2010 - 19:58

Projekt jest tu: [img][img]http://images46.fotosik.pl/290/3b00897ac144f357m.jpg[/img][/img]
Po zaakceptowaniu można zamawiać koszulkę!
Irimi, o której się wybieracie? Może ja też się dołączę.

#57 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 maj 2010 - 20:18

Jak dla mnie super, można sprawę pchnąć już w kierunku zamówienia, co do ilości i rozmiarów, trzeba pisać do irimi'iego. Trzeba będzie dograć jeszcze sprawę wysyłki i zamówień, ale prawdopodobnie będzie to robione bezpośrednio z Nowatexie. Czyli dane członków zostaną przesłane do Nowatexu, potem indywidualnie każdy składa zamówienie prze sklep internetowy i po problemie. Rozmiarówka była podana wcześniej, tak więc piszcie PW do irimi z ilością, rozmiarami. Niedługo pewnie pojawią się kolejne info na kiedy będą koszulki.


#58 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 maj 2010 - 20:58

Dla przykładu ja w koszulce z nowatexu: http://photo.bikesta...n-maltanka.html
Obdarty z animowości :mrgreen:, w szczytnym celu :-P
Zdjęcie z przed dwóch lat ważyłem wtedy 72kg, teraz mam: wzrost 185cm, klata około 98cm, waga około 75-76kg rozmiar koszulki: S4 jest ciasnawa, albo raczej obcisła ;-)
Speców od rowerów proszę o poniechanie komentarzy dla mnie ważne że rower może jeździć szybko :lol:

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#59 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 05 maj 2010 - 21:00

Super! Projekt koszulki gotowy, czyli od pomysłu Drużyny, do projektu minęło niewiele czasu, znaczy Drużyna działa konkretnie!
Co do dystrybucji, to spokojnie. Na dniach wszystko sobie obmyślimy i ustalimy by szło sprawnie. Na razie na działanie KDS nie ma co nosem kręcić - idzie dobrze. Kolejne pomysły będziemy realizować z czasem. Najpierw dokończymy sprawę pierwszej partii koszulek. Dlatego... Proszę jeszcze raz o przesyłanie mi na prive'a forum rozmiarów, najlepiej tytułować wiadomość "Koszulka-rozmiar", oczywiście Ci, którzy jeszcze mi takiej informacji nie przesłali.

#60 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 06 maj 2010 - 18:51

Marta, świetny pomysł i z tego co wiem zaczynasz go realizować :-)

Wracam do sprawy koszulek. Otrzymałem jak dotąd zamówienie od 12 osób. W poniedziałek będę jechał złożyć zamówienie. Przy zamówieniu będę płacił gotówką za wszystkie osoby, dla których zamawiam koszulki, więc jakoś będę potem musiał odzyskać te pieniądze, więc chyba każdemu na prive'a wyślę swoje dane i nr konta, bo inaczej nie bardzo wiem, jak to załatwić. Spokojnie, z ta kasą nie wybieram się do Ameryki Południowej :mrgreen: . Biorę też na siebie przesyłkę koszulek kolarskich dla osób spoza Poznania, więc te osoby najwyżej dopłacą za przesyłkę. Zobaczę ile to kosztuje z jakąś kopertą z bąbelkami czy czymś takim. Z Poznaniakami dogadamy się na pewno na odbiór osobisty. To będzie pierwsza partia koszulek. Jeśli zamówię w poniedziałek 10-ego, to odbiór będzie możliwy już w czwartek 13-ego. Kto się nie załapie, czyli nie zamówi u mnie do poniedziałku do godz. 13.30 (potem jadę złożyć zamówienie i zapłacić), nie ma problemu. Gdy uzbiera się kolejne 10 osób, to znowu zamówię partię. Na razie dystrybucje będę brał na siebie, chyba, że ktoś z Poznaniaków ma znajomego na poczcie :mrgreen:

Co do rozmiarówki. Ja zawsze muszę na siebie kupować L, bo M jest mi za ciasne, bo mam ponad 100cm w klatce, spore łapki i pas też niczego :mrgreen: Moi zdaniem bierzcie dla siebie to, co zwykle bierzecie. Jeśli ktoś jest bardzo nietypowy to niech poda mi jeszcze wzrost i obwód w klatce. Jeśli jest posiadaczem sporego mięśnia piwnego, to dodatkowo obwód w brzuszku na wysokości pępka, ale tylko naprawdę spore brzuszki :mrgreen:
Koszulki są robione po kosztach, dlatego nie ma co fikać za bardzo, bo by zaczęły rosnąć koszty, gdyby dla każdego cudować. Ci którzy już napisali mi w tej sprawie niech się nie martwią, bo już to uporządkowałem i zebrałem do kupy.

Funkcjonowanie drużyny tu na forum i na stronie Drużyny. Ponieważ Kolarska Drużyna Szpiku to MY, to będzie działać tak jak my sami działamy. Nie trzeba wiele a idzie świetnie jak widać. Fajnie, jeśli nadal będziemy aktywni. Jeśli ktoś wystartuje w jakimś maratonie, dajmy na to w Lesznie, to niech walnie fotkę i napisze o tym kilka zdań. Damy to tutaj na forum jak i na stronie drużyny (materiały na stronę Drużyny słać do Bodzia, admina). Jeśli jedna czy kilka osób wspólnie pojedzie na trening, to fotka i relacja na forum i stronę. Jeśli ktoś sam sobie potrenuje w jakimś ciekawym miejscu i da fotkę i dwa trzy zdania, to tak samo. I wtedy będzie się działo. Z czasem to się rozkręci, jak każdy szybki rower, jak każda silna Drużyna :mrgreen:



Dodaj odpowiedź