Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulki, spodenki i inne czyli stroje Drużyny


333 odpowiedzi w tym temacie

#61 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 maj 2010 - 19:52

http://photo.bikesta...r-cyklista.html link do fotki nr2 Koszulka to 5 czylim jak widać dłuższa. Też z przed 2 lat :-P

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#62 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 10 maj 2010 - 08:36

Hough!
Jadę dziś zamówić koszulki. Nazbierało się tego... 20 sztuk :mrgreen:
Jeśli ktoś się jeszcze nie zreflektował, to gdzieś do godziny 14tej będę zbierał zamówienia. Proszę o info na prive'a. Osoby spoza Poznania proszę o podanie adresu do wysyłki. W zwrotnej wiadomości wyślę namiary na swoje konto, bo muszę wyłożyć gotówkę.
No to za tydzień na Obornickim pojawia się na pierwszym treningu członkowie Drużyny w nowiutkich strojach :-D Przydałyby się jakieś fotki z tego wydarzenia...

#63 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 maj 2010 - 18:53

Byliśmy dzisiaj z irimi'm i CycloOxy w nowatexie, pierwsze wrażenie, market z ciuchami rowerowymi, każdy wzór dostępny w każdym rozmiarze, normalnie masakra. Do tego wyprzedaże, koszulki po 50zł i spodenki po 65zł. Obsługa super jak dla nas, przyszedł szef, porozmawiał, wytłumaczył zaproponował co można w przyszłości zamawiać. Wstępnie odbiór koszulek został umówiony na piątek.


#64 CycloOxy

CycloOxy
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 maj 2010 - 19:11

Byłem tam w sumie pierwszy raz i na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że na pewno nie ostatnio.

#65 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 14 maj 2010 - 09:07

Hej!
Dziś jadę odebrać pierwszą partię koszulek. Okrutnie jestem ciekawy jak to wyszło... :mrgreen:
Do Drużyny zgłaszają się kolejne osoby. Gdy nieco uzbiera się zamówień, to złożę zamówienie na kolejną partie koszulek. Gdyby wtedy ktoś chciał dla siebie czy kogoś innego kolejną, to oczywiście proszę o sygnał. Będziemy tez rozmawiać w kwestii cen na inne produkty, bo np. dla siebie chciałbym wiatrówkę. Może uda się wynegocjować jakąś stałą zniżkę na produkty Drużyny, ale też tak żeby ciut zarobiła też na tym fundacja. Ale to wszystko na spokojnie po konsultacjach z Dorotą i na miejscu w Nowatexie.
Niemal wszyscy wpłacili mi już pieniądze na konto - wszystko szybko i sprawnie - Wielkie Dzięki. W weekend mam staż aikido i zajęcia na uczelni, więc będę trochę zajęty, ale jak najszybciej postaramy się z Moly powysyłać wam koszulki.

Dawajcie też znać, tu na forum, kto ewentualnie staruje w barwach drużyny w jakiejś imprezie. Jak już się wpasujemy w koszulki, to może ekipa z Poznania zrobi sobie teamowy trening? Taki zupełnie rekreacyjny, np. rano na Malcie (ludziów tam wówczas niewiele), tak, żeby się spotkać, poznać. Ja bym wziął ze sobą aparat i możemy sobie pstryknąć trochę fot naszej drużyny w pełnym rynsztunku i z maszynami :mrgreen:

PS. Drużynę założyłem też na www.aktywni.pl (mam nadzieję, że to info nie łamie żadnego regulaminu)

#66 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 17 maj 2010 - 17:35

No! Koszulki wysłane poleconym priorytetem, więc powinny dojść wczoraj :mrgreen:
Jeśli ktoś się ze mną nie rozliczył to tylko dyskretnie się przypominam ;-)

#67 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 maj 2010 - 22:31

Dzięki irimi, czekam z niecierrrpliwością na przesyłkę! Oby było tak jak piszesz - pożyjemy, zobaczymy ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#68 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 19 maj 2010 - 10:13

Hough!
Jeśli dobrze pójdzie (odbiorę auto od mechanika, lub przestanie padać :mrgreen: ), to w piątek rano pojadę zamówić kolejną partię koszulek. Cena dla osób, które się do mnie zgłoszą ciągle 49zł. Poza tym zrobimy kilka koszulek poza zamówieniem, które zabierzemy do Leszna i tam będą z pewnych względów dostępne po nieco wyższej cenie, dla osób, które po raz pierwszy spotkają się z Drużyną.. Oczywiście kto do czwartku wieczora zamówi czy zamówił koszulki cena wynosi 49zł.

Poza tym można też zamówić bandamki. Cena ok. 20zł. Dostaliśmy 2 sztuki gratisowo i są całkiem niezłe. Mamy je z Maciejem na zdjęciach ze spotkania. Jeśli ktoś chciałby bandamkę, to proszę pisać na prive'a. Podobnie w kwestii koszulek.

#69 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 maj 2010 - 15:31

Skoro powrócił temat zamawiania koszulek - zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym! :-) Dziś otrzymałem swoją (dzięki irimi, a za nie Twoją pomyłkę w nazwisku się nie gniewam :-)) i pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Dziś niestety pewnie nie dam rady wyskoczyć na teścik, ale może jutro gdyby pogoda dopisała... No i ta cena ;-) Szpikowcy, przybywajcie! 8-)

fs-userbar-blog-white.png


#70 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 20 maj 2010 - 17:33

irimi, koszulka doszła wczoraj, na razie tylko przymierzona, bo na pokazanie się w niej jeszcze za mokro i za zimno w moich stronach - również uważam, że to świetna robota! :]
Podoba mi się bardzo, a ta czerwień.. mmm.. będzie nas widać już z daleka :)
Na zdjęciu, na którym się w nich prezentujecie kolor wyszedł mało ciekawie, ale w rzeczywistości koszulka wygląda naprawdę super! :]
Dzięki Ci! :)

#71 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 maj 2010 - 18:21

a ta czerwień.. mmm.. będzie nas widać już z daleka

Dokładnie. Myślałem, że czerwień będzie po prostu czerwona, a jest hm... nieco bardziej jaskrawa ;-) Moim zdaniem bardzo fajnie to wygląda i faktycznie chyba przyciąga uwagę. Zaliczyłem już 2 jazdy w drużynowej koszulce i jak na razie bez zarzutów. Nie wiem jak Was, ale mnie ona w pewien sposób jeszcze bardziej motywuje do jazdy i w czasie jazdy ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#72 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 20 maj 2010 - 22:18

Jutro wasze pozytywne opinie przekaże Panu Piotrowi z Nowatexu :-D
Jadę zamówić kolejną partię koszulek.
Kilka tych koszulek wkrótce pojawi się w Lesznie ;-) :mrgreen:

#73 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 31 maj 2010 - 21:45

Hej!
Zainteresowanie Kolarską Drużyną Szpiku nie słabnie, a wręcz przeciwnie.
Zatem jeszcze raz pozwolę sobie na poinformowanie jak najprościej trafić do Drużyny:

1 krok:
Ja zajmuję się organizowaniem koszulek, zatem proszę o następujące dane na prive'a:
imię i nazwisko, adres, rozmiar koszulki.
Koszulki zamawiam w Nowatexie, gdy się zbierze jakieś 10 zamówień. Tu jest rozmiarówka:
http://www.bcmnowate...ki-rekaw.html#2
Bierzemy model 916 00 E
Jeśli ktoś jest naprawdę nietypowy (rożnego rodzaju Pudzianowscy, sumici bądź "kind of Twiggy" ;-) ) to proszę jeszcze podać obwód w klacie i w pasie.

2. krok.
Na adres: [email protected] proszę wysłać taką oto wypełnioną ankietę:

Imię:
Nazwisko:
Nick:
Miasto:
Adres email:
jeżdżę rowerem bo...
jestem w drużynie bo...

Można dodać jakieś swoje zdjęcie. Trafi to na stronę Drużyny Szpiku do działu "członkowie".
Pozdrawiam i zapraszam do Drużyny. :-D

#74 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 31 maj 2010 - 21:57

A dla kobitek jakieś koszulki sa ?? bo moja dziewczyna by chciała :)

u2250y2014v3.gif


#75 p

p
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądWadowice

Napisano 31 maj 2010 - 22:02

Są, sam zamawiałem dla mamy.

#76 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 31 maj 2010 - 22:06

Tak Woody, są. Napisz jaki ma być rozmiar damski. Najlepiej podaj tez te dwa obwody.
Co do reszty danych bez zmian. I najlepiej na prive'a na forum.

#77 gwynbleidd

gwynbleidd
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Skądpoznań

Napisano 01 czerwiec 2010 - 06:59

Przy tych nietypowych wymiarach trzeba również podać wzrost.

#78 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 czerwiec 2010 - 19:41

Jako że po dzisiejszym praniu stwierdziłem że lycra w kolejnych spodenkach zaczyna mi się sypać, więc pytam czy zrobimy spodenki drużyny i czy są chętni? Podobno lepsza jest wersja Vezuvio jako mocniejsza i bardziej komfortowa.

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#79 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 04 czerwiec 2010 - 21:39

Dobry pomysł.Ja się pisze na to. A czy można zamówić jeszcze jedną koszulke na zmiane?:)

#80 p

p
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądWadowice

Napisano 04 czerwiec 2010 - 21:59

3 x TAK dla spodenek!



Dodaj odpowiedź