Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wycieczki rowerowe przez biuro podrózy


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 prescot

prescot
  • Użytkownik
  • 255 postów
  • SkądToruń

Napisano 22 czerwiec 2010 - 06:30

Czy ktoś był na jakiejś wycieczce tego biura podrózy?

Chcę się z nimi wybrac w pireneje.

#2 prescot

prescot
  • Użytkownik
  • 255 postów
  • SkądToruń

Napisano 22 czerwiec 2010 - 09:35

przez nieuwagę nie załączyłem linka o jakie biuro podrózy chodzi

EAGLE wyprawy rowerowe
  • mikr lubi to

#3 rowerzysta

rowerzysta
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • Skądfrombork

Napisano 22 czerwiec 2010 - 09:41

Byłem z tym biurem na kilku imprezach , równiez w Pirenejach
Daj znać na priv jak byś chciał jakieś informacje

#4 szuller

szuller
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 10:52

to napisz moze tu na forum, ja tez bym chętnie poczytał i dowiedział sie wiecej od uczestnika :-)

#5 Gosc_ziemo_*

Gosc_ziemo_*
  • Gość

Napisano 24 czerwiec 2010 - 15:07

Bylem na Sycylii w kwietniu. Fajna sprawa, jak sie okazalo na miejscu nikt nie zaplacił ceny ktora jest na stronie :) Ja załapałem sie na 2 osoby w cenie jednej - promocja mikołajkowa.
Co do biura to sa to wyjazdy nieluksusowe i wlasciciel mocno stara sie oszczedzac - jedzenie głównie z Polski. Warto sie nastawic na obiadki w ciagu dnia za wlasna kase.

Duzy plus natomiast za przyslanie po nas busa do Wloch jak sie okazalo, ze z powodu wulkanu odwolano loty. Czyli zamiast czekania kilku dni na lotnisku mielismy tylko jeden dzien spoznienia ...

PS: jak na razie to moj najlepszy urlop
Gorzej go zniosła moja piękniejsza połowa - "zaniemogło biedactwo" i wiekszosc tras pokonała w samochodzie organizatora. Tu tez plus za ubezpieczenie: miała bez problemu zrobione badania w szpitalu...

#6 Gosc_ziemo_*

Gosc_ziemo_*
  • Gość

Napisano 06 luty 2011 - 10:14

Powstaje nowe biuro a jeden z założycieli zorientowany jest szosowo :)
Może będą wyjazdy szosowe w ofercie...

www.bikeprotour.pl

#7 GRUNWALD1410

GRUNWALD1410
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądSucha B./Kraków

Napisano 06 luty 2011 - 15:03

A ja mam takie pytanie czy istnieje jakieś biuro zajmujące się takimi wycieczkami z trasami na terenie Polski

#8 Gosc_cyclist23_*

Gosc_cyclist23_*
  • Gość

Napisano 06 luty 2011 - 15:26

bardzo dobre pytanie kolego
można otworzyć nowy temat na forum
np.
mam termin od ... do ... lokalizacja znam pensjonat ew. hotel, schronisko, kwatery, wyżywienie - wiadomo chodzi o koszty kupą taniej
powiedzmy tygodnoiowe zgrupowanie
sprawdzone trasy a po drodze relaks odpoczynek przekąska
jest nas ...
poziom zaawansowania ...
i tworzy się grupę
czasami ktoś ma busa i osobę towarzyszącą więc jest i obsługa w razie technicznych problemów

myślę że można już wywoływać takie "zgrupowania" rezerować terminy czy polecać lokalizacje

nawet na forum pojawiła się oferta kolegi który oferuje pensjonat dla zorganizowanej grupy zna trasy i myślę że znajdzie się też obsługa techniczna na ewentualność bądż poleci coś po na trasie typu "kolarski bufet z odpowiednimjedzonkiem"

hmm ciekawy temat sam bym skorzystał z jakiejś oferty

#9 leeo1

leeo1
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Skądradlin

Napisano 06 luty 2011 - 17:12

http://www.cyklotramp.com/

#10 Gosc_ziemo_*

Gosc_ziemo_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2011 - 13:13

Coś dla szosowców:
http://www.wyprawyro.../2011/tour.html

Pewnie się nie odbędzie z powodu małego zainteresowania ale może....

Jakby ktoś się wybierał to lepiej niech sie upewni jak będą wiezione rowery bo przyczepka przystosowana jest do rowerów turystycznych ...

#11 Wyprawy RoweLove

Wyprawy RoweLove
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 23:11

Cześć drodzy Cykliści, jeśli szukacie rowerowego biura podróży, to mam dla Was propozycję: podobnie jak Wy uwielbiam spędzać czas na wycieczkach i wyprawach rowerowych. Z mojej pasji narodził się pomysł kompleksowej organizacji krajoznawczych wyjazdów rowerowych po Polsce do mniej i bardziej znanych zakątków kraju. Chciałabym bym Was serdecznie zaprosić na przygotowane przeze mnie wycieczki, mam nadzieję że mój pomysł przypadnie Wam do gustu. Do zobaczenia na szlaku!
#WyprawyRoweLove
http://www.wyprawyrowelove.pl
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka

#12 Jurek_1989

Jurek_1989
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:04

Jak widzę ceny w tych "biurach podróży" to mnie krew zalewa....2990zł za tydzień w Hiszpanii Andaluzja...3400zł Gran Canaria...masakra kto tak daje się frajerować? Organizuję sobie sam wyjazd z dziewczyną na Gran Canarie w maju na 7 dni w cenie 2050zł z rowerem jako dodatkowy bagaż, samochód na cały pobyt, lot, hotel 3* all inclusive. Rozumiem, że trzeba dać zarobić, ale 1400zł za 10 minut roboty czyt. rezerwacja w Twoim imieniu lotu, hotelu? Nie pojmuję :(:( 



#13 Gorthin

Gorthin
  • Użytkownik
  • 252 postów
  • Skąd~

Napisano 11 lipiec 2017 - 18:52

Kojarzy ktoś jakiś wyjazd wakacyjny w okresie od 4-5 sierpnia?

Bądź ktoś się ze znajomymi wybiera w takim okresie? Najlepiej gdzieś we Włoszech?





Dodaj odpowiedź