Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fulcrum 5 pęknięta szprycha! gdzie szukać?


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 jarabl

jarabl
  • Użytkownik
  • 281 postów
  • SkądSierpc

Napisano 30 czerwiec 2010 - 10:59

Witam
Mam mały problem z Fulcrumami 5 otóz pękła mi w nich szprycha , jedna z tych które odpowiadają za balans koła ( jedna z tych 2 odróżniających się od pozostałych ) Myślałem że to żaden problem jednak po odwiedzeniu kilku sklepów rowerowych okazało się że nigdzie takiej nie ma!!! A na odpowiedź z werytalu czekam już 2 dni. Może ktoś ma namiary gdzie mogę ją dostać w miare szybko!!! Najlepiej Warszawa Toruń mazowieckie
Szprycha okrągła długośc 284mm grubość 2mm Prosta główka

#2 kubano

kubano
  • Użytkownik
  • 936 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 30 czerwiec 2010 - 11:52

jarabl, Jeśli miałbyś jeszcze gwarancję to możesz pytać a nawet domagać się szprychy (lub naprawy). Jeśli nie masz to szukać u dystrybutorów fulcruma np. w http://www.bdc-bike.com/
Miałem podobną sytuację.
Kiedyś prosiłem o sprychy do koła shimano i nie było problemu. Dwa dni i były u mnie ( koła miałem na gwaracji jeszcze kupione w www.bikestacja.pl )
Fulcruma też mają więc... Zadzwoń zapytaj.

#3 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 30 czerwiec 2010 - 12:16

Zobacz tutaj, maja na miejscu.

#4 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 czerwiec 2010 - 18:44

Zadzwoń do firmy Polsport co jest przedstawicielem Fulcruma i zapytaj, mieli szprychy jakoś niedawno .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#5 xanavi

xanavi
  • Użytkownik
  • 136 postów
  • SkądStarachowice

Napisano 01 lipiec 2010 - 15:08

mozesz również do wertykalu napisać, nawet jak nie maja to ci sprowadzą, tylko czas oczekiwania jest chyba dość długi, jak zapytałem o łożysko lub piaste do fulków 7 to miesiąc minimum oczekiwania.

#6 jarabl

jarabl
  • Użytkownik
  • 281 postów
  • SkądSierpc

Napisano 02 lipiec 2010 - 13:44

Wszystkio obdzwonione i nic , identycznej nigdzie nie ma. Trzeba sprowadzić z Włoch . Minimum miesiąc czekania.
W związku z tym mam pytanko czy zamiast tej okrągłej ( podobno poprawiajacej balans , w kazdym kole 2 sztuki) moge założyć płaską taką jak pozostałe szprychy w kole???



Dodaj odpowiedź