Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Warto Brać Trek Domane 2,0 Za 4700Zł.


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 arekszuwarek

arekszuwarek
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 22:12

Witam grono forowiczów.

Chciałem się zapytać tak jak w tytule czy warto brać ze sklepu z zeszłorocznej wyprzedaży  rower Trek Domane 2.0 z 2016 roku. 

Interesuje mnie to czy ten system IsoSpeed  jest wart swojej ceny, bo za rower na ramie aluminiowej z osprzętem klasy Tiagra 4700zł. jest to troszke kasy.

ps. Sam typ ramy mi pasuje.

 

Pozdrawiam Arek.



#2 arekszuwarek

arekszuwarek
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 22:15

Witam grono forowiczów.

Chciałem się zapytać tak jak w tytule czy warto brać ze sklepu z zeszłorocznej wyprzedaży  rower Trek Domane 2.0 z 2016 roku. 

Interesuje mnie to czy ten system IsoSpeed  jest wart swojej ceny, bo za rower na ramie aluminiowej z osprzętem klasy Tiagra 4700zł. jest to troszke kasy.

ps. Sam typ ramy mi pasuje.

 

Pozdrawiam Arek.

Sorki jeszcze link do opisu roweru 

https://www.evanscyc...d-bike-EV251334



#3 witus78

witus78
  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 13:12

Wyslalem ci pare modeli na priv



#4 arekszuwarek

arekszuwarek
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 15:58

Wyslalem ci pare modeli na priv

He, wielkie dzięki za zasugerowanie nieco innych propozycji nisz Trek.

Twoje dwa rowery mają jedną wadę tzn. ich lokalizacja w stosunku do mojej jest zbyt odległa.

Ja okolice Rzeszowa.

 

Krótko po napisaniu mojego pierwszego posta zaczynam się skłaniać właśnie ku temu by zrezygnować z kupowania nówki i skłonić się ku rowerom używanym. Choć wyżej wymieniony Turek Domane jest bardzo wygodny.

 

A w pierwszym zapytani chodziło mi właśnie o zamontowany tam system IsoSpeed który podbija cenę w stosunku do rowerów podobnej klasy u konkuręcji. Kwestia tego czy jest tego wart?

 

No i napis na ramie to też pewnie 5%-7% ceny ).

 

Pzdr. A.





Dodaj odpowiedź