Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza Szosa Do ? Aluminium Czy Karbon

Szosa Karbon Aluminium

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 20:38

Ja bym Ci poradził 3, ale lekka modyfikacja planu. Rozważ model 920 AF. Znacząco lepszy osprzęt, niewiele większa waga. Ultry, mimo ze różne, dają się doskonale ustawić pod potrzebę (to samo Tribany). Mogą być endurance, jak i mocno zdropowane do ścigania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#42 mstaniszczak

mstaniszczak
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:56

Witam wszystkich jako, że to mój pierwszy post. Do mnie własnie dotarł 920AF. Zapowiada się fajnie. Jedyne "ale" to różowe akcenty - na siodełku i kierownicy;-) Trochę pojeżdżę i dam znać co myślę jeśli ktoś jest zainteresowany;-) Tyle tylko, że ja nie mam porównania - to jest moja pierwsza szosa.



#43 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:58

Odkupię jakby co tego Fizika ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#44 mstaniszczak

mstaniszczak
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 13:13

to ja mogę go zamienić na wersje czarną, lub czarno białą;-) A tak poważnie, an razie zostaje;-) Owijki zmieni się na białe za czas jakiś, siodło się zobaczy;-)



#45 LuckyLuk

LuckyLuk
  • Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 09:50

Podkreślam, że przez cały czas rozmawiamy o aluminiowym Treku ALR 5 za 6600zł, który w rozmiarze 58 waży około 8,8 kg, a np. poniższy karbonowy Giant również na pełnej 105-tce, waży 8,05 kg i kosztuje 6800zł.

https://www.giant-bi.../tcr-advanced-2

Mój TCR Advanced 2 waży niecałe 7,9 kg. Z pedałami, koszykami, licznikiem wychodzi cca 8.3 kg. Rower kupowałem w grudniu, także jako nowość - rabat 12%.



#46 arekszuwarek

arekszuwarek
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 06:45

Myślę że tak. Takie ceny zakupu pozwalają dopiero robić promocje z 7 na 5tyś po sezonie. Zauważmy też, że rowerów nie sprzedaje się tyle co pieczywa, 2szt dziennie średnio na rok muszą dać zarobić właścicielowi, pracownikowi, czynsz, światło, a i na ZUS musi wystarczyć. A tańsze rowery których sprzedaje się znacznie więcej? Na nich nie ma tak dużego zaro

 Zgadza się. W handlu jedną z podstawowych zasad jest "żądaj wiele a dostaniesz to co chcesz". Wywalają taką wysoką cenę na początek a potem jak przychodzi klient to spuszcza mu się ją by był zadowolony.

Obie strony są zadowolone bo kupujący czuje, że zaoszczędził troszkę a sprzedający dostał tą cenę jaką produkt był rzeczywiście wart.

Mi udało się tym sposobem nowego Treka ALR5 w zeszłym tygodniu kupić 4500zł,

Pozdro.



#47 przegibek

przegibek
  • Użytkownik
  • 259 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:11

 

Obie strony są zadowolone bo kupujący czuje, że zaoszczędził troszkę a sprzedający dostał tą cenę jaką produkt był rzeczywiście wart.

 

O, a to gdzieś zapisane ile sprzęt jest wart? On jest wart właśnie tyle ile ktoś za niego chciał zapłacić.



#48 Jaca911

Jaca911
  • Użytkownik
  • 533 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 11:02

Wiadomo, to pierwsze prawo ekonomii ;)
Ale tu chodzi o model sprzedaży. Najlepiej widać to w sprzedaży odzieży i wyprzedażach posezonowych. Nikt przy 70% off nie jest stratny. Może nie ta skala, ale 20-30% jest realne.

#49 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 22 sierpień 2017 - 11:14

Mi udało się tym sposobem nowego Treka ALR5 w zeszłym tygodniu kupić 4500zł,

 

A mógłbyś zdradzić, jaki dokładnie model kupiłeś?



#50 LuckyLuk

LuckyLuk
  • Użytkownik
  • 647 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:55

Tak teraz patrzę, w Canyonie zaczęły się wyprzedaże: https://www.canyon.c...ad/endurace/al/

Endurance AL 6.0 jest za 4249 PLN a 7.0 za 5200 PLN (co w sumie i tak wkurza bo w Czechach te rowery wychodzą o ok 400 PLN taniej)

Niestety pozostały rozmiary od L.



#51 arekszuwarek

arekszuwarek
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 14:30

A mógłbyś zdradzić, jaki dokładnie model kupiłeś?

Trek Emonda ALR5 z 2017r.



#52 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 sierpień 2017 - 09:43

O, a to gdzieś zapisane ile sprzęt jest wart? On jest wart właśnie tyle ile ktoś za niego chciał zapłacić.

O, to jak rower stoi w sklepie po sezonie to jest nic nie warty i można go dostać za darmo? 😉



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szosa, Karbon, Aluminium