Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bike Fitting / Bol Kolan, Krotsze Ramie Korby, Siodlo Do Przodu


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nolimts

nolimts
  • Użytkownik
  • 168 postów
  • SkądPoznan

Napisano 02 lipiec 2017 - 11:03

do rzeczy. [sorry za pismo ale zalana klawa mi szwankuje]

 

mam 174m , dlugosc nogi 83. z tego co czytam noge mam dluga w porownianiu do calego wzrostu. moze stad problem z dobra pozycja.

 

ciezko mi zrobic tak aby gorny chwyt sprawial aby nie widzial piasty. musialbym dac na maxa siodlo do przodu. oraz dac mega krotki mostek 80,90

 

aktualnie zmieniam ramie korby z 172 na 170. powinno pomoc. a z ta pozyja to dalej kombinuje. pytanie czy przy dlugich nogach jak na moj zwrost [chyba]  to skupic sie na mostku ? moze kombinowa z jakims nachyleniem . dodam ze w porownianiu do wiekszosci roznica miedz wysoskosia siodla a kierownicy jest stosunkowo mala , teoretecznie jest tam jeszcze jedna podkladka..



#2 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 02 lipiec 2017 - 14:47

A rozmiar ramy masz dobry ? - długość pozioma jest najważniejsza.

 

To jest podstawa.

 

Ewentualnie, mniejszą ramę można dopasować dłuższym mostkiem itp. zabiegami, ale jak masz za długą to już nie za bardzo jest co zrobić.


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#3 nolimts

nolimts
  • Użytkownik
  • 168 postów
  • SkądPoznan

Napisano 03 lipiec 2017 - 07:59

A rozmiar ramy masz dobry ? - długość pozioma jest najważniejsza.

 

To jest podstawa.

 

Ewentualnie, mniejszą ramę można dopasować dłuższym mostkiem itp. zabiegami, ale jak masz za długą to już nie za bardzo jest co zrobić.

dlugosc pozioma 55 , rozmiar m. ridley lekki slopping. tak wiec teoretycznie rozmiarowka m ok natomiast gdy stane na ziemi to do krocza mam kilka cm , ciezko mi sie schodzi z tej ramy. no ale nizej jest tylko s wiec dziwne. 





Dodaj odpowiedź