Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mastik Pro - Ciągle Się Klei


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 herbatniczek

herbatniczek
  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 17:40

Hej,

Używał ktoś tego kleju? To ten nowy Mastik, który schnie w 24h i można jechać. Minęło 24h i opona i trochę obręcz są bardzo lepkie. Po sklejeniu oczyszczałem wodą z 15min ale niewiele to dało, potem nawet próbowałem benzyną ekstrakcyjną obręcz ale też niewiele pomogło, bo to sie cholernie lepiło i nadal się lepi..

 

BTW Dla porównania oczyszczenie ze zwykłego Matika w tubkach trwa kilka minut.



#2 lewy888

lewy888
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lipiec 2017 - 08:39

Może przez to, że go 'rozcieńczyłeś' benzyną podczas prób zmycia teraz nie może zastygnąć? Szytka sama w sobie trzyma dobrze, jest ok przyklejona? Spróbuj przemyć takim płynem od Tufo do usuwania kleju z obręczy. Tylko nie wiem czy on nie reaguje z gumą, musiałbyś sprawdzić, by nie zniszczyć szytki.



#3 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 21 lipiec 2017 - 09:14

Ten klej jest na bazie wody i czyści sie go woda.
Jak to kleiles, ze masz lepiaca sie szytke i obrecz?


#4 herbatniczek

herbatniczek
  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 18:27

Wszystko tak jak tutaj:

 

Wodą nie szło tego domyć dlatego użyłem benzyny. Dziś jest trochę lepiej, obręcz się nie lepi. Opona się lepi a do niej benzyny nie użyłem. Ogólnie się trzyma, nie widzę, żeby gdzieś puszczało, nie odchodzi.

 

Teraz nie wyjdę z tym, bo cały piach się poprzylepia, jeszcze muszę oczyścić, na początku spróbuję wodą.



#5 Gosc_kociol_*

Gosc_kociol_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2017 - 15:56

Mi sie podobnie kleily jasne boki od Vittoria po magic Mastik. Nic nie czyściłem opon bo do tego nic sie nie przylepia. Klej wydaje sie być bardzo podobny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Dodaj odpowiedź