Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie(Ch) Żyje Powertorque


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Doktor

Doktor
  • Użytkownik
  • 246 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpień 2017 - 15:45

Sorry, miało być NIE żyje ;-) W każdym razie: słusznie.

 

https://www.campagno...2018_part_A.pdf

 

Zostało się ino w Veloce, natomiast w imPotenzy i Centaurze wraca nowe, czyli UT.

 

(prawie jak FinishLine, który swego czasu w czerwonym smarze wprowadził nową, lepszą formułę, a po roku - jeszcze nowszą, jeszcze lepszą... taką samą jaka była przed zmianami)

 

Czekamy na następny odważny krok: klamki US w niższych grupach ;-) Choć tu nie byłbym nadmiernym optymistą, bo klamki PS (w przeciwieństwie do korb PT) miały raczej wady materiałowe niż koncepcyjne i podobno udało się to w końcu jakoś poprawić do poziomu akceptowalnego. No więc z nowości 2019 zażyczyłbym sobie nowych-starych hamulców Chorus mono... ;-)



#2 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 05 sierpień 2017 - 19:06

I bardzo dobrze, jakieś ciągacze do zdjęcia korby z ramy? Bezsens totalny.

 

 

 

klamki PS (w przeciwieństwie do korb PT) miały raczej wady materiałowe niż koncepcyjne i podobno udało się to w końcu jakoś poprawić do poziomu akceptowalnego.

Coś bliżej? Zamiast plastików wstawili metalowy pazur i zębatkę?



#3 Doktor

Doktor
  • Użytkownik
  • 246 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpień 2017 - 20:33

Coś bliżej? Zamiast plastików wstawili metalowy pazur i zębatkę?

 

Chyba tak:

"Starting from the current Power-Shift, our engineering has introduced a new material in the internal mechanism that improves the durability." (Potenza)

 

Ja jeżdżę na Chorusach MY11/14, więc tylko ze słyszenia...



#4 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 06 sierpień 2017 - 13:54

"Nowy materiał" nie oznacza jeszcze metalu, myślę że to nadal bełkot marketingowy choć chciał bym się pozytywnie zdziwić. 



#5 Doktor

Doktor
  • Użytkownik
  • 246 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 sierpień 2017 - 07:35

"Nowy materiał" nie oznacza jeszcze metalu, myślę że to nadal bełkot marketingowy choć chciał bym się pozytywnie zdziwić. 

 

Z dobrze poinformowanego źródła: wytrzymalszy plastik :-( No cóż... korby PT przed ostatecznym zarzuceniem też najpierw udoskonalili (PT+)...





Dodaj odpowiedź