Skocz do zawartości


Zdjęcie

Inteligenta Waga


1 odpowiedź w tym temacie

#1 adamos79

adamos79
  • Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 14:49

Cześć, poważnie zastanawiam się nad zakupem wagi/analizatora składu ciała dla potrzeb domowych. Na wstępie zaznaczę iż mam świadomość dokładności takich pomiarów i jestem z tym pogodzony. Zakładając, że mam na siłowni dostęp do Tanity i mogę sobie te dane porównywać, bardziej zależy mi na przesyłaniu danych do aplikacji, w której miałbym wgląd do analizy. Pytanie jest takie jakiego producenta wybrać i jednocześnie jaka aplikacja wiedzie prym w tej chwili na rynku. Na start wybrałem XIAOMI SCALE 2, która kosztuje ok 250pln, za tą kwotę jestem przełknąć niepewność pomiarów, przy czym mam nadzieję, że kg waży prawidłowo :)

 

Standardowo korzystam ze stravy i garmin connect, w gc jest dostep do tych danych, pytanie czy te dane da się synchronizować za pomocą aplikacja, która jest dostępna dla Xiaomi (mifit). Może ktoś ma doświadczenie w tej materii i byłby chętny się podzielić, chciałbym do minimum ograniczyć ilość aplikacji z których muszę korzystać :) najlepiej wszystko w jednym, ale to by było zbyt piękne. Zakup wagi garmina za 700pln nie wchodzi w rachubę :)

 

#2 adamos79

adamos79
  • Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 18:36

Po długich analizach ofert smart wag, doszedłem do wniosku że jednak Garmin będzie najlepszym rozwiązaniem...Już zamówiłem, może ktoś skorzysta z wątku, sam w razie czego służę pomocą :)





Dodaj odpowiedź