Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rękawiczki Zimowe Do 100 Pln - Jakie?


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 nsmartin

nsmartin
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 10 październik 2017 - 17:58

Szukam nowych rękawiczek na zimę ale też takich które sprawdzą się przy obecnej temp 5-10 stopni.

Ważne żeby można było odbierać tel. bez konieczności zdejmowania.

Czy softshellowe będą dobre gdy temp spadnie do 0 lub na minus?

Jakieś propozycje?



#2 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 październik 2017 - 19:51

Ja mam softshellowe od North Face (model Apex Etip) i sobie chwalę. W mrozie nie jeżdżę. W temperatury powyżej +5 stopni jest fajnie, nawet na dłuższych trasach.


  • nsmartin lubi to

#3 Dr0zda

Dr0zda
  • Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 11 październik 2017 - 14:40

Szukam nowych rękawiczek na zimę ale też takich które sprawdzą się przy obecnej temp 5-10 stopni.

Ważne żeby można było odbierać tel. bez konieczności zdejmowania.

Czy softshellowe będą dobre gdy temp spadnie do 0 lub na minus?

Jakieś propozycje?

 

 

Tak , czapeczka pod kask z zestawem blutooth :)

https://www.decathlo...id_8393529.html



#4 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 11 październik 2017 - 16:39

Tak do 5 stopni spokojnie powinny wystarczyć Rogelli Laval. Niedrogie, dobrze leżą, działają ze smartfonem. Od wierzchniej strony mają membranę zatrzymującą zimny wiatr, oraz dłuższy mankiet. Używam drugi sezon i póki nie ma temperatur ujemnych to są idealne.


  • nsmartin lubi to

#5 nsmartin

nsmartin
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 27 październik 2017 - 18:35

Wybór padł na rękawiczki PEARL IZUMI PRO SOFTSHELL - akurat jest duża promocja tutaj więc się długo nie zastanawiałem.

 

Nie miałem jeszcze okazji ich przetestować bo ciągle pada :/ Jak tylko zrobi się sucho to dam znać jak się spisują.

 

Jakby ktoś jeszcze szukał to jest też kilka innych modeli w dobrych cenach w tym sklepie.



#6 nsmartin

nsmartin
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 18:21

Rękawiczki po pierwszych testach, co prawda jeszcze nie zimowych ale na szosie i mtb w ok 8-10 stopni. Są wygodne, dobrze się trzymają kierownicy, nie przepuszczają wiatru, w dłonie jest ciepło, dotyk działa dobrze - ogólnie fajny wygląd i dobre wykonanie, i te kilka stopni niżej nie powinno być problemów w czasie jazdy.





Dodaj odpowiedź