Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opony Do Trenażera

trenażer opona obręcz koło

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Thaillie

Thaillie
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 październik 2017 - 21:42

Cześć!

z racji iż ostatnimi czasy bardzo wzrosło moje zainteresowanie kolarstwem a jestem osobą totalnie początkującą postanowiłam zakupić trenażer. Chciałabym  zakupić specjalną oponę ale nie bardzo wiem jaką :/ na razie jedyny rower jakim dysponuję to stary trekking który za niedługo będzie (mam nadzieję) zastąpiony szosą. Posiada on opony 700x40c / 42-622. Jaka opona nadawałyby się do tych kół? czy ewentualnie mogę założyć węższą oponę? 



#2 tomm

tomm
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2017 - 18:55

Cześć!

z racji iż ostatnimi czasy bardzo wzrosło moje zainteresowanie kolarstwem a jestem osobą totalnie początkującą postanowiłam zakupić trenażer. Chciałabym  zakupić specjalną oponę ale nie bardzo wiem jaką :/ na razie jedyny rower jakim dysponuję to stary trekking który za niedługo będzie (mam nadzieję) zastąpiony szosą. Posiada on opony 700x40c / 42-622. Jaka opona nadawałyby się do tych kół? czy ewentualnie mogę założyć węższą oponę? 

 

Można jeździć na zwykłych oponach, ale najlepiej założyć dedykowaną do trenażera. Do tych kół polecam czerwoną vittorię zaffiro z decathlonu za 59,90 700x38. Jeżdżę na niej na trenazerze od dwóch lat zimą, jest cicha i wytrzymała. Ale jak kupisz szosę to nie wejdzie w tylne widełki, wtedy musisz kupić oponę typowo szosową.





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trenażer, opona, obręcz, koło