Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test Szytki Vittoria Corsa Elite 25 C Na Road-Racing.pl


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Helium

Helium
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 20:53

Zapraszam do lektury testu Vittoria Corsa Elite Szytka startowo-treningowa Vittorii, która nie rozwala budżetu ;-) Jak wypada  w porównaniu  z Continentalem zaglądnijcie tu http://road-racing.p...corsa-elite-25c Macie swoje obserwacje na temat tej szytki, piszcie chętnie przeczytam. 

 

Załączone pliki


  • stryjek lubi to

#2 Kamil444

Kamil444
  • Użytkownik
  • 339 postów
  • SkądMierżączka

Napisano 06 listopad 2017 - 22:03

Napisze moje odczucia ale z corsy G+ 23mm miałem 2 i jedna dosyć długo wytrzymała ok 4 tys po czy puścił oplot z boku szytki w 2 miejscach i wyskoczyły guzy druga wytrzymała ok 500 km na nacięciu  przecina wyskoczył guz potem dętka wylazła i pss, a już nie wspomne utracie ciśnienia bijąc ok 8-9 bar na trzeci dzień prawie flak trzeba dobijać czasami jadąc zastanawiasz się kiedy złapiesz gumę w conti dobijasz raz na miesiąc np sprinter na przodzie już prawie 2 sezony i lepjej wygląda niż corsa po 500km na tyle

 



#3 Helium

Helium
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 08:06

Sprinter to na pewno jeden z rekordzistów  jeśli  chodzi o przebiegi 5000 km przyjmuję bez zająknięcia na tyle.W testach G_ wypada nie najgorzej to szytka z lateksową dętką, traci powietrze znacznie szybciej, obowiązkowe codzienne pompowanie.G+ to już szytka  z raczej wyższej półki, nikt ich nie produkuje jej z myślą mega przebiegach. a raczej o właściwościach jezdnych. Jeżeli ta pierwsza szytka miała takie problemy na tyle, to w miarę akceptowalne.Jak najważniejsza jest dla Ciebie trwałość to faktycznie nie ma co daleko patrzeć Sprinter jest rozwiązaniem. Jak Sprinter to dalej mało czas wrócić do oponek... 



#4 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 styczeń 2018 - 09:38

jezdziłem na tej vittorii jeden sezon(kupilem bo nie bylo sprinterów polecanych), pozniej do nowych kół kupiłem chwalonego sprintera... Kolejna zmiana to zdecydowanie bedzie powrot do vittorii :) 





Dodaj odpowiedź