Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaniżona? Rozmiarówka Craft


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Doktor

Doktor
  • Użytkownik
  • 246 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 grudzień 2017 - 17:00

Przymierzam się do zakupu bielizmy termoaktywnej Crafta. Natrafiłem na dwie zaskakujące informacje:

 

1. recenzję, w której gość bardzo chwali interesujący mnie model, ale skazuje jedną wadę: podkoszulek sięga do pół uda,

 

2. tablice rozmiarów Crafta: http://www.craftspor...are/size-chart/

Mam 190cm (długie nogi), 80kg, 100cm w kłębie i 86cm w pasie. Zawsze pasowały na mnie koszulki (Quest, Danielo, Vermarc, Nalini) w  rozmiarze L. Porównując size chart Crafta z analogicznymi podanych wyżej producentów wynika, że "normalnemu" rozmiarowi L dokładnie odpowiada w Crafcie M. 190cm i M - trochę głupio, ale może to rozmiarówka "amerykańska" ?

 

Czy Craft zaniża rozmiary o 1 szczebelek?



#2 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3126 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:45

Rozmiarówka Crafta jest dziwna: mam 182 cm wzrostu i ważę około 76 kg - spodenki mam L, koszulki M i są w porządku.

Termoaktywny koszulka z długim rękawem L jest dobra, potówka M jest olbrzymia. Kiedyś przymierzalem  kurtkę w rozmiarze XL

i rękawom brakowało  5 cm do nadgarstków.

 



#3 wymoczek

wymoczek
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • SkądRG

Napisano 23 grudzień 2017 - 21:15

Potwierdzam rozmiarówka Crafta jest dziwna. Raczej nie można kupować sugerując się tylko metką. Np.koszulka i potówka którą posiadam są zdecydowanie przewymiarowane.

 



#4 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 grudzień 2017 - 15:28

Też mam potówki Craft, i na 176 cm. i 71 kg. S jest za długa i trochę za luźna. Gdyby można było, wolałbym XS. Za to potówka Danielo L, jest idealna. I na długość i na szerokość. 



#5 andrzejmakal

andrzejmakal
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądPodlasie

Napisano 25 grudzień 2017 - 14:14

185 cm, 82kg. Kalesony M, bluza L, ale M tez by było nieźle bo wiem ze się trochę wyciągnie.

#6 Doktor

Doktor
  • Użytkownik
  • 246 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 styczeń 2018 - 12:23

Kupiłem M. Szerokość bardzo dobra. Na długość: odrobinę za długa, mogłaby być ciut krótsza. Przypomnę: mam 190cm...





Dodaj odpowiedź