Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycje/kandydatury na moderatora FS.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
98 odpowiedzi w tym temacie

#21 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 10 grudzień 2010 - 18:51

Generalnie w dziale "sprzęt" jest najwięcej roboty, zatem tutaj powinno być najwięcej modków, czyli 2-3, w dziale ogólnym w zupełności wystarczy dwóch, w dziale off topu max dwóch, natomiast w dziale warsztat liczyć się będzie jakość czyli ludzie kumaci w kwestii serwisu (tutaj widziałbym SPIKE i Macieja), a dział zdrowia i treningu także należy powierzyć komuś kumatemu od tych spraw.

Czyli na każdy dział mógłby przypadać jeden "ekspert" i 2-3 "sprzątaczy" w zależności od natężenia idiotycznych tematów/dyskusji.

Jeśli mam zostać mianowanym rycerzem FS, to przysięgam dochować wierności i sumienności w sprzątaniu działu "sprzęt" oraz "ogólny". ;-)

#22 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1048 postów
  • SkądWWL

Napisano 10 grudzień 2010 - 20:15

Deadhorse, Otóż to. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, a ten robi najwięcej kto robi dobrze jedną rzecz :->.
Tak więc miło by było gdyby forum zyskało modów którzy byliby poprzypisywani do konkretnych grup wedle swych umiejętności w danym temacie.
Poniekąd nawet teraz tak jest - vide temat o drużynie szpiku.

#23 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 11 grudzień 2010 - 13:21

TravisB, Thorian, Irimi - tych dżentelmenów chciałbym widzieć obok obecnych modów. Nie wiem co na to sami zainteresowani, należałoby ich spytać. Mam nadzieję, że się nie pogniewają za to, że ich zgłosiłem.

#24 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 grudzień 2010 - 13:41

Mod nie musi być znawcą w danym tematem, on ma cele chyba inne niż tylko poprawać dane techniczne, chyba tak to rozumuje sie.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#25 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 11 grudzień 2010 - 16:12

Daki, dzięki za wstawiennictwo ;-) Chętnie bym pomodował, bo lubię (wprowadzać) ład i porządek, ale mało mam czasu w ciągu dnia i nie chciałbym, żeby forum przez to ucierpiało. Więc pozostawiam to zadanie bardziej 'dyspozycyjnym' osobom.

#26 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 grudzień 2010 - 16:40

ja stawiam na Pafcio jesli tylko ma chęć - ma chłop charyzme i potrafi walnąć jak trzeba :lol: będzie walił ostrzeżenia jak należy, piszę to całkiem poważnie.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#27 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudzień 2010 - 17:19

SPIKE -moderowanie forum nie polega na "waleniu ostrzeżeń" ;-)


...a poza tym ja nie jestem obiektywny...

#28 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 11 grudzień 2010 - 17:36

Daki, ja również dziękuje za poparcie, ale z podobnych przyczyn co travisb muszę z przykrością odmówić. Może następnym razem.
Ja natomiast jak chciałbym zgłosić w ramach rewanżu Daki'ego ;-) choć On pewnie też jest zaganiany, ale na pewno byłby dobrym modem.
Irmi też ma mój głos.

Mam też małą propozycję co do wyborów. Może po zgłoszeniu wszytskich kandydatur zrobimy ankietę i to użytkownicy wybiorą nowych moderatorów?

#29 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 grudzień 2010 - 17:37

Irmi też ma mój głos.


I mój ;-)

#30 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 11 grudzień 2010 - 18:48

Mam też małą propozycję co do wyborów. Może po zgłoszeniu wszytskich kandydatur zrobimy ankietę i to użytkownicy wybiorą nowych moderatorów?


dobry pomysł, tylko przydałoby się by użytkownicy mieli tyle głosów ile ma być docelowych modków, bo tylko jeden głos to dość skąpe rozwiązwiązanie, zatem i wyniki będą małoreprezentatywne. (referendum na forum, tego jeszcze nie było :) )

#31 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudzień 2010 - 19:23

Trzeba jeszcze wydrukować karty do głosowania i powołać komisję wyborczą :mrgreen:

#32 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 grudzień 2010 - 19:34

ROZMIAR, krzysztof1985, Virenque, woody to może jeszcze Tych panów dodamy

A może Rebe ?? się zgodzi

#33 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 11 grudzień 2010 - 20:13

Też myślałem o Rebe jednak on aktywnie działa na WTR ale jakby co jestem na tak.
Chyba najrozsądniej byłoby aby chętni sami zgłaszali swoje kandydatury, pewne byłoby to, że mają na to czas i przede wszystkim chcą. Dopiero z tychże kandydatur wybrać za pomocą ankiety ( demokratycznego głosowania ) moda lub kilku modów. Nie wiadomo czy wszyscy z proponowanych tu osób chcą pełnić taką funkcję, która wiąże się z niemałą odpowiedzialnością i z poświęceniem swojego czasu.

#34 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 12 grudzień 2010 - 12:44

Ok, doszło jeszcze kilka innych propozycji. Główkujemy gdzie kogo obsadzić :-)

#35 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 12 grudzień 2010 - 13:14

Tak jak pisałem, mi odpowiada dział ogólny oraz sprzętowy.

Nawet już widzę mój jeden niepotrzebny temat do usunięcia ;-)

#36 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 grudzień 2010 - 13:42

O ! i to mi sie podoba, takie podejście do sprawy z buta.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#37 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 13 grudzień 2010 - 10:33

Ok, przydzieliłem kilku modów do poszczególnych działów. Nie jest to jeszcze finał akcji.
Zainteresowani niech się wypowiedzą jak im się to widzi. ;-)

#38 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 grudzień 2010 - 17:57

No i pięknie, dużo moderatorów to i porządek będzie :)
Ale może odciążyć trochę Macieja, biedak jest moderatorem w każdym dziale ;)

Apropo zmian i nowych rzeczy, tak sobie myślę, że można by stworzyć dział traktujący o wyścigach zawodowców, chociażby Pro Tour, tylko nie wiem ilu byłoby chętnych na dyskusje w tych tematach. Wtedy każdy ważniejszy wyścig miałby swój wątek :)

pzdr

#39 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 13 grudzień 2010 - 20:17

Chciałem tylko podziękować za zaufanie i możliwość bycia sprzątaczem na forum :)

#40 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 13 grudzień 2010 - 20:42

Chciałem tylko podziękować za zaufanie i możliwość bycia sprzątaczem na forum :)


Bycie modem to nie tylko sprzątanie - za sprzątanie dobrze nie zostaniesz zapamiętany - po prostu będziesz ok.

Bycie modem to także pewien obowiązek - moderator MODERUJE - tzn. powinien także wyznaczać kierunki w dyskusji. Proponować idee służące całej społeczności. Wymyślać nowe tematy na dyskusje i dbać o dostępność archiwum.

Bycie modem - to przywilej niemal szlachecki (nie mylić z polską szlachtą...)!