Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycje/kandydatury na moderatora FS.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
98 odpowiedzi w tym temacie

#81 Jarek-LT

Jarek-LT
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • SkądKolberg

Napisano 06 styczeń 2011 - 19:59

wicklowman - szkoda dla ciebie mojego czasu , do tak pyskatej bużki poszukaj sobie innego wolnego słuchacza to sobie z nim podyskutujesz .
cytuj; śmieszny jesteś i tyle.

#82 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:03

Jarek, fakty są takie, że Wicklowman wyłożył prawdę na stół, a Ty nawet nie potrafisz się obronić. I nie dziwię się, bo postąpiłeś głupio, a na to nie ma mądrego wytłumaczenia.

Poza tym jaki sens temat pt. "mój dzisiejszy trening", w którym mają być tylko suche dane typu AVG, DST, HR czy CAD. Klepanie tego typu postów i pozostawianie ich bez komentarzy mija się z celem takiego tematu. Więc albo powróci dawna konwencja tego tematu, albo weź go w pi**u usuń, bo za chwile będziesz znów płakać, że kilku chłopaków zaczęło gadać "pierdoły".

#83 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:06

Już dobrze, spokojnie ...
Ale czy możesz wszystkim wyjaśnić, Jarek-LT, dlaczego usunąłeś topic pt.: 'Mój dzisiejszy trening'?

#84 Jarek-LT

Jarek-LT
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • SkądKolberg

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:11

A wiec dobrze.
Przedwczoraj porządkowałem posty - mój dzisiejszy trening, za którymś razem niestety zniknął cały TEMAT --- OD CAŁA PRZYCZYNA.

Oczywiście cały wątek chciałem przywrócić lecz jak widać bez skutecznie.
Dlatego zaraz założyłem taki sam czy podobny.

Czyli całe Wasze posądzanie o dorwanie się do stołka i inne opowiastki , że mi to i tamto nie pasuje były niestety nietrafione.
ALE WYTŁUMACZ KOMU , ŻE TO PRZYPADEK.......

#85 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:19

Jarek-LT, no to trzeba było tak od razu napisać, że to przez jakiś błąd systemu, a nie podsycać toksyczną atmosferę i dawać ludziom powód do najazdów na siebie. A później jest 'płacz i zgrzytanie zębów' i marudzenie jacy to inni są napastliwi, bo niczego nie rozumieją. Tylko jak tu cokolwiek zrozumieć, jesli się tego nie tłumaczy ...
Oj Panie modzie ...

#86 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:24

Panowie, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ze spokojem trzeba podejść do tematu.


#87 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 07 styczeń 2011 - 00:20

Bez urazy Jarek-LT, ale ja zwrócę uwagę na Twoją polszczyznę, chciałbym, żeby modzi, którzy opieprzają z reguły zwykłych userów za błędy, sami ich nie popełniali.

Co do tematu o treningu, był on czyszczony już wiele razy (doczekał się chyba większej ilości kontynuacji niż Rambo), więc spokojnie, za tydzień znowu będzie liczył 10 stron, poza tym takie było założenie, żeby ten temat co jakiś czas czyścić, żeby nie przeciążać forum...

#88 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 styczeń 2011 - 00:29

Bez urazy Jarek-LT, ale ja zwrócę uwagę na Twoją polszczyznę, chciałbym, żeby modzi, którzy opieprzają z reguły zwykłych userów za błędy, sami ich nie popełniali.

POPIERAM!!!

#89 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 07 styczeń 2011 - 09:58

Bez urazy Jarek-LT, ale ja zwrócę uwagę na Twoją polszczyznę, chciałbym, żeby modzi, którzy opieprzają z reguły zwykłych userów za błędy, sami ich nie popełniali.

POPIERAM!!!


Chciałbym zauważyć, że Jarek od jakiegoś czasu mocno się stara aby jego polszczyzna wyglądała lepiej. I moim zdaniem jego polszczyzna ma się znacznie lepiej jak innych użytkowników.


Oj.. przypadkiem usunęło się kilka postów z Waszych treningów... no tak.. jest nad czym płakac. Suche dane, które ... no.. parę osób się nimi interesuje przez 2 min po czym o nich kompletnie zapomina.
Wyluzujcie.

#90 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1048 postów
  • SkądWWL

Napisano 07 styczeń 2011 - 20:49

Chciałbym zauważyć, że Jarek od jakiegoś czasu mocno się stara aby jego polszczyzna wyglądała lepiej. I moim zdaniem jego polszczyzna ma się znacznie lepiej jak innych użytkowników.


Racja. Zauważyłem polskie znaki diakrytyczne, ale błędy nadal są. Jeśli ktoś ma problemy z nie robieniem błędów to może lepiej niech pisze teksty w Wordzie, a potem kopiuje wyedytowaną całość dopiero tu, na forum. :idea:

Skoro Jarek-LT, posiada tak obszerną wiedzę nt treningu kolarskiego to sądzę że szybko zapełni nowy temat i odpowie na wszelkie potencjalne pytania.

#91 Gosc_Karuzelek_*

Gosc_Karuzelek_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2011 - 00:18

Bez urazy Jarek-LT, ale ja zwrócę uwagę na Twoją polszczyznę, chciałbym, żeby modzi, którzy opieprzają z reguły zwykłych userów za błędy, sami ich nie popełniali.



FaJnIe. a PoKeMoNaMi MoGem PiSaĆ?

Ludzie wyluzujcie to tylko forum o kolarstwie a nie filologia polska.

#92 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 styczeń 2011 - 00:37

Ludzie wyluzujcie to tylko forum o kolarstwie a nie filologia polska.

Czy wg. Ciebie to niby ma znaczyć, że zasady orografii nie obowiązują? To może się przenieś na forum pokemonowe i tam będziesz sadził swoje babole.

#93 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 08 styczeń 2011 - 00:49

Ludzie wyluzujcie to tylko forum o kolarstwie a nie filologia polska.

Czy wg. Ciebie to niby ma znaczyć, że zasady orografii nie obowiązują? To może się przenieś na forum pokemonowe i tam będziesz sadził swoje babole.


To znaczy tylko tyle, że nie siedzą tu dyplomowani poloniści i każdemu byk może się przytrafić. Nie każdy ma czas na dokładne i poprawne pisanie, nie każdy zna idealnie pisownie, nie każdy ma możliwośc w danej chwili ją sprawdzić, nie każdy ma możliwość używania polskich znaków, nie każdy jest orłem i ten się nie myli co nic nie robi, a prostackie czepialstwo o literkę czy słowo to przejaw wrogowości, nieuprzejmości i braku kultury. Nie bronię tych co się mylą, po proste bronię odrobiny kultury i wyrozumiałości, której ostatnio jak na lekarstwo na tym forum, niestety...

#94 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1048 postów
  • SkądWWL

Napisano 08 styczeń 2011 - 01:10

Czy wg. Ciebie to niby ma znaczyć, że zasady orografii nie obowiązują? To może się przenieś na forum pokemonowe i tam będziesz sadził swoje babole.


Pa pierwyj: Jak już to "wg." bez kropki. :evil:
Pa wtaroj: Karuzelek to chyba kobieta. 8-)


Tak, wiem. Teraz to ja się czepiam, ale właśnie tak wyglądają posty pafcia, w przeważającej większości. Czepianie się o kropki, nierzadko i o literówki, czyli o totalne pierdoły, które nie mają znaczenia. Jak ktoś napisze coś w stylu "dróga, tagże" itp. to faktycznie sie nie dziwię ale przypieprzanie się o rzeczy wyżej wspomniane jest jak to Deadhorse, napisał przejawem nieuprzejmości (używając najmniej dosadnego języka). Więc apeluję o odrobinę zastanowienia. :!:

Dodam również że posty Jarka-LT, były częstokroć pisane totalnie bez żadnej składni i ładu, co o wiele bardziej utrudniało odszyfrowanie "ukrytego" gdzieś tam sensu postu niż pomijanie przecinków, znaków diakrytycznych czy jakieś inne mniej rażące byki ortograficzne.

#95 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 styczeń 2011 - 09:19

Te filozofy, słoneczko wychodzi , wsiadać na rowerki i śmigać.

Modowie są wybrani i odpowiadają wyłacznie przed administratorem, jesli komouś coś nie pasuje zgłoście na piśmie .

Swoją drogąmożna napisać jakieś tam błędy ale pisać pierdoły nie w tematach to większy błąd , który robicie wkółko , wkółko utarczki , szczypanie itd, nawet sie togo czytać nie da .

PAFCIO przestań stosować metody wkółko cytowania bo jeśli chcesz odpowiedzieć na dany temat to zdeka obszerniej a nie czepiaj sie danego zdania albo wyrywków - to jest najbardziej wk...ce z postów - wkółko te cytaty bez tresci merytorycznej teamtu w którym są.

Myśle że ostatnio zastosowana metoda kasowania postów nie tematycznych w jednym dziale jest jedynym rozwiazaniem na utrzymanie przejrzystości i merytoryki forum.

Przypomne że macie tematy ogólne , a nwet temat jeden od wszystkiego.
Jest też i CHAT BOX na głównej stronie na samym dole i tam do woli szybko sie gada ogółem, jak widać mało kto z tego korzysta .

Jarek sobie poprawi ortografie i reszta porpawi sie w pozostałych kwestiach.

Przy okazji - ubliżanie czy skakanie na modów nic nie da , oni są po to aby pilnować porządku bezwzględnie a nie prosić sie o egzekwowanie regulaminu.


Pozdrawiam życze miłego dnia i ide na rowerek śmigać .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#96 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2011 - 10:05

po proste bronię odrobiny kultury, której ostatnio jak na lekarstwo na tym forum, niestety...


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Świetne

#97 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 styczeń 2011 - 10:21

To znaczy tylko tyle, że nie siedzą tu dyplomowani poloniści i każdemu byk może się przytrafić. Nie każdy ma czas na dokładne i poprawne pisanie, nie każdy zna idealnie pisownie, nie każdy ma możliwośc w danej chwili ją sprawdzić, nie każdy ma możliwość używania polskich znaków

Totalna bzdura - zwłaszcza to o niemożliwości używania polskich znaków. Czasy DOS-u dawno minęły.

... prostackie czepialstwo o literkę czy słowo to przejaw wrogowości :?: [nowe słowo], nieuprzejmości i braku kultury. Nie bronię tych co się mylą, po proste bronię odrobiny kultury i wyrozumiałości, której ostatnio jak na lekarstwo na tym forum, niestety...

Nie każdy jest też modem, który w każdym niemal poście wali byki ortograficzne, że o literówkach (których się akurat zwykle nie czepiam) nie wspomnę. Polska trudna jezyk...
Równie dobrze ja mógłbym stwierdzić, że takie niechlujne pisanie jest przejawem braku szacunku dla innych uczestników, nieuctwa i właśnie prostactwa...

...ale tego nie zrobię ;-)


Tak, wiem. Teraz to ja się czepiam, ale właśnie tak wyglądają posty pafcia, w przeważającej większości. Czepianie się o kropki, nierzadko i o literówki, czyli o totalne pierdoły, które nie mają znaczenia.

O takie błędy się nie czepiam, więc nie przeginaj. Sam czasem zgubię gdzieś ogonek, czy dodam kropkę, gdzie nie trzeba ;-)

Jak ktoś napisze coś w stylu "dróga, tagże" itp. to faktycznie sie nie dziwię

...a o takie - owszem. Niestety, jest ich tak wiele, że nawet mi się nie chce na wszystkie reagować. To powinien robić mod, ale jak, skoro sam nie ma pojęcia o ortografii???

...przypieprzanie się o rzeczy wyżej wspomniane jest jak to Deadhorse, napisał przejawem nieuprzejmości (używając najmniej dosadnego języka).

Akurat Deadhorse sadzi tak rażące byki ortograficzne, że pisząc o nieuprzejmości nieco się ośmiesza. Ty, powtarzając te bzdury, też.

PAFCIO przestań stosować metody wkółko cytowania bo jeśli chcesz odpowiedzieć na dany temat to zdeka obszerniej a nie czepiaj sie danego zdania albo wyrywków - to jest najbardziej wk...ce z postów - wkółko te cytaty bez tresci merytorycznej teamtu w którym są.

Nie ma takiej możliwości :-D . Ty, jak widać, nie zamierasz pisać po polsku więc nie wymagaj od innych spełniana Twoich dziwnych zachcianek.

#98 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 08 styczeń 2011 - 11:25

pafcio, jakbyś chciał wiedzieć, dawno, dawno temu (może już wtedy byłs userem) ja i SPIKE toczyliśmy gorące boje o jedyną i słuszną prawdę, która jak zwykle leżała gdzieś po środku, no może troche bliżej SPIKE ;-). Żarliśmy się, kłóciliśmy, leciały nawet ostrzeżenia i bany od samego admina, a dziś obaj jesteśmy modami wzajemnie się szanującymi i chyba nawet lubiącymi, bo mimo naszej czarnej przeszłości nawet na myśl mi nie przyszło, by dziś czepiać się jego pisowni w jego postach, bo w przeciwieństwie do Ciebie jego wszystkie posty są wiecej wart niż Twoja kolekcja speców. Mimo, że mógłbym, a nawet Twoim zdaniem powinienem robić, nie czynię tego, bo to tylko pieprzona pisownia, która jest tylko walorem estetycznym, która jest pikusiem w stosunku do warstwy merytorycznej. Do póki czytając kogo kowleik post nie widzę skaczących baranków do puty nie widzę sensu by w niego ingerować.

#99 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 08 styczeń 2011 - 20:04

:shock: :-/

Po raz nty ręce mi opadają do samej ziemi!
Zamiast zająć się czymś poważniejszym to czepiacie się totalnych bzdetów.
Jeśli nie podoba się wam skład administracji no to papa... nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.