Skocz do zawartości


Zdjęcie

IV Parczewski Mityng Rowerowy 11.06.2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dobry

Dobry
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 luty 2011 - 18:04

Maraton rowerowy, Strona organizatorów

#2 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 20 luty 2011 - 23:09

Link do aktualnego regulaminu -> REGULAMIN

#3 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 luty 2011 - 22:50

Zapisy na IV Parczewski Mityng Rowerowy zostały uruchomione :-)

Wszystkich chętnych do pokonania trasy zapraszam na stronę http://www.roadmaraton.pl/z-3.html w celu dokonania rejestracji.

Pozdrawiam
Michał
Road Maraton Team

#4 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 maj 2011 - 22:40

Wychodzi na to że to najbliższy maraton, więc pora poczynić przygotowania.
Szukam transportu ze Śląska do Parczewa. Rozumiem, że dzień wcześniej, bo to daleko ;)
Może u któregoś z orgów znajdzie się miejsce? Mogę pomóc dzień przed w organizacji jak będzie potrzeba :-)

#5 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 25 maj 2011 - 12:00

W tym terminie jest II Śląski Maraton Rowerowy w Radlinie i tam się wybieram, szkoda że terminy się pokrywają, z chęcią bym pojechał do Parczewa, mimo że tam płasko ale podobno atmosfera i organizacja jest super.

#6 M³ody

M³ody
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądSkarżysko

Napisano 28 maj 2011 - 12:51

Mógłby mi ktoś kumaty wyjaśnić jak to będzie na tym maratonie z rocznikiem 1995 nie posiadającym licencji ? Bo z regulaminu maratonu nie zrozumieć co i jak :-P

#7 drakon

drakon
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądParczew

Napisano 29 maj 2011 - 13:06

Musisz mieć zgodę rodzica, otrzymasz kategorię "M" i jechał będziesz dystans 122km

#8 M³ody

M³ody
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądSkarżysko

Napisano 29 maj 2011 - 21:49

A to przypadkiem nie kłóci się z regulaminem RM a konkretnie z punktem :
W przypadku organizowania imprezy na dwóch lub trzech dystansach dla kategorii M obowiązuje dystans poniżej 100 km.

A tak w ogóle to kategoria M w regulaminie tej imprezy oznaczona jest rocznik 1992 - 1993.

#9 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 30 maj 2011 - 20:55

W regulaminie jest chyba jakiś błąd, kategoria M w tym sezonie obejmuje roczniki:1994 i 1995. Osoby takie mogą wystartować na dystansie do 100km, ale jeśli takiego niema to na dystansie najkrótszym jaki jest do przejechania.

#10 bikefun

bikefun
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 30 maj 2011 - 21:11

Pisałem do organizatora i jeśli rodzice wyrażą zgodę i zawodnik będzie w stanie przejechać ten dystans to nic nie stoi na przeszkodzie.

#11 M³ody

M³ody
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądSkarżysko

Napisano 30 maj 2011 - 21:20

Nie no nie chodzi mi o to czy będe w stanie czy nie tylko na ile mam się przygotować czy od początku w trupa czy nie ;-) 8-)

#12 bikefun

bikefun
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 30 maj 2011 - 21:32

To jest wyścig tutaj trzeba jechać w trupa :mrgreen: Chociaż jak będzie mocny skład na połowę dystansu , to po co na siłę pchać się w Elitę.

#13 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 31 maj 2011 - 12:54

Zdecydowałem się na start i stąd moje pytanie; Czy można wpłacić wpisowe na miejscu przed startem? Według regulaminu tak, ale wolę zapytać.

#14 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 31 maj 2011 - 14:47

Czy można wpłacić wpisowe na miejscu przed startem? Według regulaminu tak, ale wolę zapytać.

I czy zapisy też są przed startem, bo nie wiem czy dojadę na czas :-)

#15 drakon

drakon
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądParczew

Napisano 31 maj 2011 - 16:35

Wpisowe można także zapłacić w dniu wyścigu z tego co się orientuje tyle że nie 40zł a 50.

#16 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2011 - 17:13

Bikefun skład będzie , mayday e będą na 99% .rura od startu znając życie .Co do wpisowego 2 latka temu przed startem bez problemu i kwota taka sama była .
Wyścig płaski ale na ostrzejszych zakrętach po dohamowaniu idzie rura .Trzeba sie pilnować , czyli normalnie
Impreza ok

#17 Cycling

Cycling
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądGóry Świętokrzyskie

Napisano 31 maj 2011 - 19:09

Pisałem do organizatora i jeśli rodzice wyrażą zgodę i zawodnik będzie w stanie przejechać ten dystans to nic nie stoi na przeszkodzie.


A jak rodzice podpiszą, że może jechać 200 km to też będzie można puścić dzieciaka ?
Trochę zdrowego rozsądku w tym szaleństwie.

Wiesiek napisz może jakąś wykładnię regulaminu w tej sprawie i wyjaśnij to z organizatorem z Parczewa, bo dzieciakom się zdaje że rozumy pozjadały.

Skoro regulamin cyklu RM mówi jedno , a organizator drugie to chyba coś nie tak ...

#18 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 31 maj 2011 - 21:02

Ważne, że idzie zapisać się na starcie:)
Pozdrawiam i dziękuję;-)

#19 bikefun

bikefun
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 31 maj 2011 - 21:20

Pisałem do organizatora i jeśli rodzice wyrażą zgodę i zawodnik będzie w stanie przejechać ten dystans to nic nie stoi na przeszkodzie.


A jak rodzice podpiszą, że może jechać 200 km to też będzie można puścić dzieciaka ?
Trochę zdrowego rozsądku w tym szaleństwie.

Wiesiek napisz może jakąś wykładnię regulaminu w tej sprawie i wyjaśnij to z organizatorem z Parczewa, bo dzieciakom się zdaje że rozumy pozjadały.

Skoro regulamin cyklu RM mówi jedno , a organizator drugie to chyba coś nie tak ...



Pytanie dotyczyło sytuacji, jaka niekiedy występuje wyścigach tj. ściganie się z samym sobą... Kategoria do 18 lat bywa bardzo nieliczna. Spotkałem się już z taką sytuacją w tym roku, więc stąd moje pytanie.Mam jednak nadzieję, że w Parczewie będzie inaczej.

#20 mariann

mariann
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • Skądkrk

Napisano 01 czerwiec 2011 - 05:48

W Parczewie pewno tak nie będzie frekwencje będą robć zawodnicy z licencjami :-)