Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
86 odpowiedzi w tym temacie

#81 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 23 marzec 2011 - 13:59

Deadhorse, kolejny argument w stylu : jak ci się nie podoba to się wynoś". Brawo! Pełna kultura! I jeszcze widzę Ded że dotsalem od ciebie negatywa, brawo! A xubix nie dostał. widzę że niezłą cenzurę tutaj macie! Krytyak boli? Ale żeby od razu negat za wyrażanie opinie co mi się nie podoba, to gorzej niż za komuny. I nie nie jestem nawiedzony, napisałem tylko co jest według mnie źle, bo wkurzało mnie wasze gadanie o braku argumentów, więc je podałem, normalnie nie chciało by mi się trudzić, skoro i tak nikt tego nie słucha. i WIDZĘ ŻE NA MOJE PYTANIE NIE JESTEŚCIE W STANIE ODPOWIEDZIEĆ....

A nikt poza mną już nie płaczę, bo każdy miał dosyć waszych argumentów, upartości i ubliżań więc to olał. Ja tylko chciałem udowodnić że mam rację, i udało mi się to. Więcej nie zamierzam z wami dyskutować bo naprawdę nie ma sensu. Życzę wam aby wam się udało w końcu to uporządkować, bo na razie jest koszmar.

#82 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 marzec 2011 - 14:01

Bartosz, dostałeś ostrzeżenie za spam "pisanie posta pod postem" ,a miałes jeszcze możliwość edycji poprzedniego. to nie była pierwsza taka sytuacja.
Jaka cenzura ? Nic nie zostało usunięte ,ani skasowane.

Dziękuję. Dobranoc.

#83 eib8

eib8
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • SkądŚwidwin \ Szczecin

Napisano 23 marzec 2011 - 14:01

A Ty bartuś, jeśli ci się nie podoba to nie trzymamy cię tu na siłe..

najbardziej płytki text od rozpoczęcia tego tematu. Różnica zdań, to jedno a brak szacunku do rozmówcy to drugie. Takie texty świadczą tylko o braku argumentów, a to bardzo nie dobrze świadczy o dojrzałości i oczytaniu rozmówcy. Jeszcze jedno co mnie irytuje, to co to za forum na którym adminom nie zależy na użytkownikach i proponują im rezygnacje za uczestniczenie w temacie który sami założyli??

Panowie przecież nikt nie napisał, że zmiany nie były potrzebne!!!
Ale nie do takiego rozbudowanego drzewa, bo w takim razie na jaką cholerę opcja szukaj?? W swoim krótki choć bardzo intensywnym korzystaniu z forum ta opcja górowała ponad wszystko. I dzięki niej znajdowałem odpowiedzi na każde pytanie które już zostało zadane.

Zrozumcie jak człowiek ma potrzebę to i liściem się podetrze, nie musi mieć porcelanki i aksamitnego papieru :) ,, nawiązanie do nowych rozwiązań " :D forum musi istnieć bo jest potrzebne ale jego forma jest słabo zorganizowana:(

#84 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 marzec 2011 - 14:06

eib8, odezwij się tak na forumrowerowym to już tam nie pogadasz. tam żaden nie szczeknie ,nie odezwie się bo każdy czuje respekt. Nikt nie da się wciągać w dyskusje, nie ma spamu, całe forum normalnie funkcjonuje mimo wielkich rozbudowanych działów. Ma użytkowników ,ciągle nowych, starych i nikt tam nikogo nie trzyma na siłe. Dostajesz ostrzeżenie ,bana i do widzenia.

eib8, to nie brak argumentów, tylko normalna odpowiedź. jakbym miał każdemu w dupę włazić to by mi czasu nie starczyło. Oczytaniu ? Czytałem do 16 roku życia wiele książek. Nie tylko lektur.

#85 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 23 marzec 2011 - 14:07

Jaka cenzura ? Nic nie zostało usunięte ,ani skasowane.


Nie zdziwił bym się jak temat za chwilę zniknie, lub np. część wypowiedzi zniknie. Negat za post pod postem: wow! nieźle. Edytowałeś więc odpisałem jeszcze raz. Powód się zawsze znajdzie, nie?


Czytałem do 16 roku życia wiele książek. Nie tylko lektur.


Hehe, właśnie widać że tylko do 16nastego roku życia, bo chyba na tym etapie się zatrzymałeś ;)

Czekam na kolejne ostrzeżenie, nie zdziwił bym się...




Ja też dziękuje i dobranoc, nie ma sensu ciągnąć tematu, skoro nikt tu nie potrafi prowadzić normalnej, kulturalnej dyskusji i używać racjonalnych argumentów za i przeciw. Tak jest bo tak powinno być, koniec i kropka, a "Słowacki wielkim poetą był"!

#86 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 23 marzec 2011 - 14:09

Chłopaki ile macie lat? :mrgreen:

#87 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 23 marzec 2011 - 14:16

Wystarczy.

Zapraszam do dyskusji na temat wyglądu forum po tym jak zostanie ono w 100% posprzątane.
Dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu.

Wyraziliście swoje uwagi i dzięki za nie. Pomyślimy, zobaczymy, może jeszcze coś się zmieni aby usprawnić forum. Na chwilę obecną tak jak wcześniej pisałem trzeba je do końca posprzątać.

Sio na rowery.