Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kierownica ZIPP Vuka Bull - 25.4mm Vorbau


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 25 marzec 2011 - 19:43

Powiedzcie co z tym fantem zrobic ? ... jest fajna tania kiera do sprzedania ZIPP Vuka Bull mostek 25.4mm
ma do niej goscio muffy redukcyjne i wtedy juz mozna podpiac mostek 31.8 mm , ale mysle ze to jednak bedzie kiepsko wygladalo ... :/ potrzebowal bym najwzyej mostek 25.4 kiera do 28.6 widelec ...ale nie jestem w ogole pewien czy wtedy tez bedzie mi sie to w calosci podobalo .. kiera w sumie fajna i tania ale wolal bym ta o srednicy 31.8 mm , sam nie wiem co robic , kompletna nowa kiera(mowi ze nowa) z linkami .

Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika

#2 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 marzec 2011 - 22:29

A do czego ci tutaj 31,8 skoro przez 90% trasy leżysz :?: Fajny sprzęt.

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#3 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 25 marzec 2011 - 22:54

bo mam mostek 31.8 mm i myslalem zeby zredukowac w nim srednice do 25.4 mm , wtedy by pasowal ... ale raczej kiepsko by to wygladalo ... najwyzej dac nowy mostek 25.4 mm przy kierownicy / 28.6 mm widelec , ale nie wiem czy mnie sie takie rozwiazanie w ogole podoba ...wolalbym jednak kiere 31.8mm , zawsze to solidniejsza .. to chyba jakis starszy model jest tej kiery ..25.4 mm , fajna jest jasne , tylko ma ten jeden "fehler " ze nie 31.8 mm , bo bym sie napewno nie zastanawial :D
nie wiem , pomysle jeszcze , ale chyba raczej kupie ta T3 (31.8mm)

Dołączona grafika

#4 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 marzec 2011 - 02:39

No wiem gdzie jest ta średnica :-) . Tylko, że sztywność 31,8 nie jest jakoś potrzebna. Redukować nie ma sensu lepiej kupić mostek na 25,4 (wychodzą lżejsze niż 31,8)

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#5 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 26 marzec 2011 - 07:42

tylko tyle ze wagowo lepiej , ale optycznie wyglada to delikatnie i nie widzi mi sie , wole 31.8 mm , nie wiem czy taka 25.4 mm kupil bys jeszcze gdzies w sklepie , jak tak patrze to wszystkie robia 31.8 mm , widocznie sa lepsze ;)... zamowilem juz 3T .

pozdr...

#6 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 26 marzec 2011 - 10:00

wlasnie otrzymalem e-mail ... jeszcze taniej chec mi ja puscic , wezme ja jednak , przyda sie :mrgreen:

#7 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2011 - 16:51

czyli zostales z 2 kierownicami ? :)
bo ja bym sie nie przejmowal srednica w tym zippie. zreszta sa redukcje ktore pozwalaja na zmiane polozenia kierownicy w mostku, przez co mozna dodatkowo ja ustawiac. zawsze mozna zorganizowac sobie takie z alu i poprosic luxtecha by zrobil carbonowe

#8 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 26 marzec 2011 - 17:29

nie , ta 3 T odesle , za dwa trzy dni ta ZIPP bedzie u mnie to ja dokladniej obejrzymy , wrzuce foty ...znalazlem do niej mostek - RITCHEY 25.4 mm aluminiowy , ale moze znajde jeszcze jakis inny ...

Ps; Karbonowy od LUXTECH`a ... , czemu nie , jak chce sie podjac niech robi , wezme chetnie ;) ..ale nazwa firmy na samym srodku bialymi literkami - LUXTECH musi byc inaczej nie biore ;)

Dołączona grafika

#9 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 26 marzec 2011 - 22:50

znalazlem fote , na ktorej pokazana jest ta redukcja z 25.4 mm do 31.8mm , jednak fajnie to wyglada :-) i ta redekcje bede mial oryginalna , czyli jednak mostek karbonowy 31.8 mm :P

apropos tego Bidonu tak po srodku , kompletnie mi sie to nie podoba :]

http://i47.tinypic.com/2m32u6g.jpg

#10 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 26 marzec 2011 - 23:22

Złe miejsce na bidon , kiera będzie mniej stabilna przez to.

#11 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 27 marzec 2011 - 06:33

dokladnie

#12 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2011 - 08:24

moja redukcja tak wyglada - myslalem o czyms takim tylko z carbonu. wtedy mial bys dodatkowa regulacje :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
mostek mi wyszedl -30/60mm tez ritcheya, tylko sruby wymienilem na tytan
Dołączona grafika

#13 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 27 marzec 2011 - 10:35

on ma cos podobnego do tej kiery , wyslal mi wczoraj fote , tyle ze niewyrazna ...na jakies towrzywo mi to wyglada .... pojade jednak ktoregos dnia sam dokladnie obejrze jak to wyglada , powiedzialem zeby sie wstrzymal z ta wysylka , lepiej dokladnie wszystko obejrzec, nie bede mial pozniej niespodzianek ;)

Dołączona grafika

albo w sieci znalazlem cos takiego , ale to juz wyglada jak kawalek szlauch`a ogrodowego ;)

Dołączona grafika

#14 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2011 - 11:22

Marco, pozostaje jescze zrobic to z obcietego kawalka sztycy carbonowej. mozliwosci jest wiele jak i modeli tych redukcji.

Bierz tego zippa i sie nie zastanawiaj ;) redukcje sie ogarnie. gdyby nie to ze moj rower jest juz po bike-fittingu to z checia bym takiego zippa w miejsce 3t aury przygarnal bo akurat mozliwosc regulacji poprzez redukcje jest dla mnie plusem

acha no i jeszcze jedno, mozesz duzo ugrac na wadze wymieniajac standardowy montaz manetek shimano na taki:
http://www.jagwireus...shifter_mounts/
bo ten orginalny shimano to straszny kloc w porownaniu z w/w jagwire

#15 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 02 kwiecień 2011 - 14:51

Ogladalem dzisiaj ta kiere ZIPP u tego goscia , nie spodobala mi sie , mialem tez w lapkach ta T3 Aura Pro , fajna ale nie to co chcialem ... dlatego zamowilem nowa ze sklepu - Zipp Vuka Bull Carbon (4cm drop) z padami i wysiegnikami .

#16 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:05

Zipp VukaBull TT Lenker 2011

dostepne dopiero od czerwca :evil:

Ps; Dobrze ze przynajmniej korbe Rotor`a wyslali to bedzie czym nacieszyc oko ;)

#17 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 14 kwiecień 2011 - 13:50

pady i wysiegniki sa juz u mnie :-D ... niemoge sie doczekac tej kiery :-P

Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika



Dodaj odpowiedź