Skocz do zawartości


Rower


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 kwiecień 2011 - 09:22

Tym bardziej powinieneś zwrócić uwagę na rozmiar ramy, bo wychodzi na to, że obecnie jeździsz na znacznie za małym sprzęcie (kilka ładnych lat upłynęło, a w tym wieku jeszcze człowiek rośnie, co nie? ;-)). Wskazywałaby też na to bardzo wysunięta sztyca, mostek i torebka podsiodłowa zajmująca pół ramy ;-) Jazda rowerem "terenowym" po szosie a jazda szosówką po szosie to dwie zupełnie różne sprawy, co nie znaczy, że szosówką nie jest fajnie - wręcz przeciwnie, heh.

fs-userbar-blog-white.png


#22 Krzysiek1994

Krzysiek1994
  • Użytkownik
  • 184 postów
  • SkądIława

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:12

W wieku ok 10 lat to sie ma chyba komunię więc wtedy ceny szaleją. Ja zaczynałem od górala komunijnego przez trekking a na mojej szosówce kończąc. Super nie jest ale zawsze szosa. Powoli ją udoskonalam bo nie miałem kasy no kupno od razu wszystkiego razem. Na początek wymieniłem ramę i koła a resztę osprzętu przełożyłem, potem kiera,klamki,przerzutki, nowe koła i tak po roku mam klamkomanetki :-P. Miało sie to powoli zmieniać. Mam do składania 2 rowery na raz więc jest 2 razy wolniej. Ale teraz na tym jeżdże co mam i trenuję, wzmacniam nogi i kondycję, wreszcie docenię nowy markowy sprzęt jak go już sobie kiedyś kupię :mrgreen: Teraz bym nie zamienił na nic innego. Wytrzymałość: Jakoś Paryż-Roubaix przejechali :mrgreen: . ALE się rozpisałem :shock:

#23 Gosc_Sarqu_*

Gosc_Sarqu_*
  • Gość

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:24

pawelkepien, Jest za mały to prawdaa,ale jeździć się da.Ktoś mi wytłumaczy jak dobrać najlepszą ramę dla siebie bo nie zaupełnie wiem jak się to robi :)

#24 Krzysiek1994

Krzysiek1994
  • Użytkownik
  • 184 postów
  • SkądIława

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:30

http://www.rower.com...um.php?art=2831
http://www.forumszos...ht=rozmiar ramy
+opcja SZUKAJ
Wujek google nie gryzie



Dodaj odpowiedź