Skocz do zawartości


Zdjęcie

Firmy odziezowe


13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Robert_Rybnik

Robert_Rybnik
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • SkądRybnik

Napisano 25 marzec 2008 - 11:20

Jakie macie doświadczenia odnośnie współpracy z firmami produkujacymi stroje kolarskie na zamówienie!!!

Bo te najbardziej znane VERGE, BCM NOWATEX czy QUEST chyba każdy zna...
Jakie macie doświadczenia z tymi firmami...?

Zna ktoś firmę ATA SPORT?
Jakieś uwagi...?

Może jakeiś porady, uwagi, wskazówki JAK PODCHODZIÆ do takich firm...


z góry serdeczne dzięki za info ;-)

#2 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2008 - 12:53

Ja mam doświadczenia z Quest sport.
Po pierwsze i najwazniejsze dłuuugie terminy oczekiwania się gające czasami 3 miesięcy. Do tego ciągłe przekładanie terminów realizacji zamówienia. To rzecz bardzo częsta. Pierwszy raz jak moja grupa zamawiała tam koszulki z materiału najniższego z dostepnych to po niecałym roku uzytkowania wszystkim koszulki zaczęły się pruć. Albo przy zamku albo przy szwach. Później zamówiliśmy komplety spdenki i koszulki z najwyższej jakości materiału i tutaj jest już kosmos - super. Tyle że na realizację zamówienia czekaliśmy 3 miesiące.

#3 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2008 - 18:27

Później zamówiliśmy komplety spdenki i koszulki z najwyższej jakości materiału i tutaj jest już kosmos - super.

Kupiłem strój Action Uniqa 2007, dopiero zauważyłem, że to dzieło Questa.Myślisz, że one są wykonane właśnie z najwyższej jakości materiału jakim dysponuje Quest?

#4 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2008 - 21:00

Hej, trudno mi powiedziec, ale mysle że tak. Bo cena jest stosunkowo wysoka.

#5 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 marzec 2008 - 21:37

ata sport produkuję m.in ciuchy dla bikestacji, jeździłem w zeszłym sezonie w spodenkach i koszulce i polecam, na ten sezon kupiłem sobie drugie takie spodenki, wkładka jest od verge

#6 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2008 - 10:48

Ja jestem b. zadowolony z produktów firmy MY BIKE. 8-)
Śfietna jakość. W miarę przyzwoita cena jak za extra ciuszki.

Niestety ta firma nie jest zbytnio popularna w PL i coraz częściej muszę przeglądać magazynowe zakamarki w sklepach.
Bo ludziska wolą albo kupić coś taniego albo z Team-owymi napisami. :evil:

#7 Robert_Rybnik

Robert_Rybnik
  • Użytkownik
  • 272 postów
  • SkądRybnik

Napisano 28 marzec 2008 - 12:21

Wielkie dzięki za opinie ;-)
Jakby ktoś miał jakieś 2 gr do wrzucenia to fajnie by było :-D

#8 sireus

sireus
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądOpole

Napisano 28 marzec 2008 - 13:55

Posiadam kilka ciuchów z NOWATEXU i jestem z nich zadowolony. Nie jest to jakaś super jakościowo odzież typu Santini, Biemme, czy Nalini ale odpowiada mi relacja cena/jakość.

#9 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2008 - 19:23

Ja również chwalę sobie stroje BCM Novatex, śmigam już w nich drugi sezon i nie mam im nic do zarzucenia. Nie prują się, wiele razy były już prane i kolory nadal są w porządku. Wydaje mi się, że są dobrym kompromisem cena/jakość; generalnie polecam. Pozdro!

#10 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 28 marzec 2008 - 19:33

Ja tam za BCM nie przepadam... Moim zdaniem słabe wykonanie :-)

#11 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2008 - 19:41

To znaczy wiesz, zależy ile kto śmiga, w jakich warunkach etc. Osobiście ja np. nie jeżdżę w deszczu (chyba, że złapie mnie na trasie :mrgreen: ) a w zeszłym sezonie nie zrobiłem nawet 5kkm (wiem, trochę wstyd :oops: , zobaczymy jak będzie w tym...). Więc dla osób, które nie jeżdżą zawodowo i jakotako powiedzmy dbają o ciuchy, BCM Novatex IMHO powinno wystarczyć... Pozdro!

#12 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2010 - 20:32

Planuję zakup koszulki i spodenek. Chodzi mi o komplet koniecznie jakiejś zawodowej grupy. Allegro jest bez sensu w tej kwestii, a może ktoś ma namiary na jakiś sklep internetowy. Z góry dziękuję.

#13 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 21 marzec 2010 - 06:56

http://www.bobshop.de/

#14 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 21 marzec 2010 - 08:32

Ja mam doświadczenia z Quest sport.
Po pierwsze i najwazniejsze dłuuugie terminy oczekiwania się gające czasami 3 miesięcy. Do tego ciągłe przekładanie terminów realizacji zamówienia. To rzecz bardzo częsta. (...)Tyle że na realizację zamówienia czekaliśmy 3 miesiące.


Nie strasz, bo właśnie zamówiliśmy u nich ciuchy.

Co do firm to znajomi zamówili na ten sezon ciuchy z Vitesse.



Dodaj odpowiedź