Skocz do zawartości


Zdjęcie

Campa Neutron/Ultra


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Angliru

Angliru
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 25 kwiecień 2011 - 14:59

Czy miał ktos doczynienie z kołami Campa Neutron/Ultra i moze coś na ich temat powiedzieć? Przymierzam sie do kupna tych kół.

#2 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 25 kwiecień 2011 - 16:08

Malik miał i pamiętam że bardzo sobie je chwalił, pewnie coś dopisze od siebie.

#3 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 25 kwiecień 2011 - 23:09

Kumpel ma neutrony i też bardzo je chwalił.

#4 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 27 kwiecień 2011 - 13:07

Witam!

Prawdopodobnie o mnie chodzi w poście PsYhOl -a(przy okazji pozdrawiam).
I potwierdzam fakt jakości neutronów. Ja ma neutronultra- lżejsze 80 g od neutronów. Ładnie obleczone karbonem piasty. Super przyspieszają. O centrowaniu póki co nie ma mowy-przejechałem około 8 tyś. Jeżeli nie masz 90 kg i więcej wagi i zamierzasz jeżdzić po górkach, ja nie zastanawiałbym sie długo.Kwestia tylko czy zależy Ci na tej wadze 80 g i ładnie wygladajacej piaście.Jezeli tak to ultra.

Pozdrawiam i zycze miłej jazdy.

#5 Gosc_belg26_*

Gosc_belg26_*
  • Gość

Napisano 27 kwiecień 2011 - 14:58

A wie ktos gdzie mozna kupic neutrony tanio?

Drugie pytanie to czy kupowal ktos kola z chain reaction? Widze , ze np. maviki ksyrium sl maja 2x taniej niz na allegro u nas... Tam mozna przelewem placic to bezpieczny sklep?

I co myslicie o takich srednich cenowo eastonoach?

http://allegro.pl/no...1582896020.html

Ups napisalem co nieco nie w tym temacie ... sorki. Ale 1 zdanie i po czesci drugie pytanie dotyczy tematu:)

#6 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:07

Polecam brytyjski sklep Parker International , w którym kupowałem trochę rzeczy i porównawczo z innymi było tanio. Weźmy chociazby przykład neutronów i tak w tym sklepie:
http://www.parker-in...agnolo-Neutron/ czyli 391 funtów plus przesyłka okolo 30 , a chociazby we wspomianym przez Ciebie Chain Reaction http://www.chainreac...pagnolo neutron to 448 funtów, tyle że przesyłka darmowa-sklep notabene równiż ok.-realizacja błyskawiczna.

#7 Gosc_belg26_*

Gosc_belg26_*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:40

Faktycznie wychodzi pare stowek taniej niz np. wertykal w pl...

Pytanie tylko czy ktos zamawial tak kola wysylkowo - oni na tyle bezpiecznie to pakuja ze dojada cale?

Czy sa mocne na nasze drogi nie trzeba bedzie czesto centrowac? (75kg)

Poza tym zastanawiam sie czy to dobry wybor tzn. jak np skrzywie obrecz dostac taka moze byc ciezko moze jednak lepiej wybrac cos popularnego jak mavic co radzicie?

#8 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 28 kwiecień 2011 - 13:48

O opakowanie możesz byc spokojny. Choć ja kół nie zamawiałem, ale forma pakowania kół jest na tyle bezpieczna, tzn duże pudło,że ktoś celowo musiałby je traumatycznie potraktowac żeby cos im sie stało.
Ja ważę 73 kg, po drogach jeżdżę zapewne takich jak i Ty, czyli polskich, i tak jak napisalem o centrowaniu nie ma mowy.
A teraz coś natury rowerowo-filozoficznej-Dylemat zwiazany z opłacalnym serwisowaniem tych kół w razie poważniejszej awarii równiez rozważałem, ale odrzuciłem ten trop rozumowania jako szkodliwy w obliczu tylu potencjalnych korzyści, które utraciłbym dalej tak rozumujac.
Jedna jeszcze rzecz co do neutronów, mianowicie bardzo ciasno wchodza opony w obręcz, wiec trzeba trochę popraktykowac i włozyc troche siły żeby w miare sprawnie dokonać instalacji.
Życze trafnego wyboru

#9 Angliru

Angliru
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 13:59

Barol,

czy kaseta 11 wchodzi na te koła czy tylko 9 i 10?

#10 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 28 kwiecień 2011 - 14:14

Jak najbardziej 11s wchodzi.

#11 Gosc_belg26_*

Gosc_belg26_*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2011 - 14:43

Dzieki za odp. Barol ja musze jeszcze pomyslec bo akurat doswiadczenia mam inne. Tzn obecnie mam kola fulcrum, w ktorych skrzywilem troszke obrecz tylna i dostanie nowej sztuki nie jest latwe i tanie...
Co do pakowania - zamawialem w zyciu kilka rowerow wysylkowo i ostatni dostalem ze scentrowanymi kolami, a sprzedawca mowil ze oni na pewno sprawdzaja przed wysylka i ze to wina kurierow bo rzucaja pudlami z rowerami. Kola mi wymienil no ale zakup nie z pl - to z wymiana moze byc gorzej.



Dodaj odpowiedź