Skocz do zawartości


Zdjęcie

Babice, Leszno, Kampinos, Sochaczew, Błonie i okolice


2348 odpowiedzi w tym temacie

#41 Konrad_K

Konrad_K
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądWarszawa - Bemowo

Napisano 10 czerwiec 2011 - 13:14

witam,
podłączę się pod tematu …
może ktoś miałby ochotę w najbliższą Niedziele 12.06 na trening start o godzinie 7.00 róg Powstańców i Piastów Bemowo.
Trasa http://www.bikemap.net/route/340174 w kierunku Łomianek.
Średnia w okolicy 30km/h.

Konrad

#42 Xorlarrin

Xorlarrin
  • Użytkownik
  • 286 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwiec 2011 - 13:58

Chętnie bym się wybrał, ale niestety tylne koło w serwisie. Za to w przyszłym tygodniu nie widzę przeszkód.

#43 Konrad_K

Konrad_K
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądWarszawa - Bemowo

Napisano 10 czerwiec 2011 - 14:30

Za to w przyszłym tygodniu nie widzę przeszkód


Jeśli w Niedziele wszystko zahula to za tydzień też się wybierzemy - na razie jest nas czterech „śmiałków”.
Zapraszam – startujemy punkt 7.00

PS. Z zazdrością patrzymy na Kolegów którzy organizują dom/obowiązki tak by móc wystartować o 9.00 (Rondo) i 10.00(Pruszków).

#44 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 czerwiec 2011 - 21:11

witam,
podłączę się pod tematu …
może ktoś miałby ochotę w najbliższą Niedziele 12.06 na trening start o godzinie 7.00 róg Powstańców i Piastów Bemowo.
Trasa http://www.bikemap.net/route/340174 w kierunku Łomianek.
Średnia w okolicy 30km/h.

Konrad



Wow widzę że korzystasz z mojej mapo-trasy :D

#45 Konrad_K

Konrad_K
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądWarszawa - Bemowo

Napisano 12 czerwiec 2011 - 13:42

Wow widzę że korzystasz z mojej mapo-trasy :D


W takim razie chciałem podziękować i pogratulować wyboru trasy.
W 90% asfalt świetny. Może będzie okazja się kiedyś wspólnie przejechać.
W sobote/niedziele planujemy ponownie.

#46 88_sikor

88_sikor
  • Użytkownik
  • 85 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:19

może jutro rano ktoś jedzie? Tylko, że ja to raczej na spokojnie trasa gdzieś tak 70-80 km?

#47 Xorlarrin

Xorlarrin
  • Użytkownik
  • 286 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwiec 2011 - 17:14

o 4 pasuje? :P

#48 88_sikor

88_sikor
  • Użytkownik
  • 85 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwiec 2011 - 17:45

o 4 pasuje? :P


Jeżeli przez "4" masz na myśli 9 albo 10 to tak :D w innym razie nie :P

#49 88_sikor

88_sikor
  • Użytkownik
  • 85 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:17

No niestety nic z tego. Nikt się nie odezwał...

#50 Konrad_K

Konrad_K
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądWarszawa - Bemowo

Napisano 17 czerwiec 2011 - 13:18

Witam,
Jak by ktoś miał ochotę o świcie przejechać 70km w sobotę 18.06.
Ruszamy o 6.30 - kościół w Babicach.
Zapraszam.
(Oczywiście jeśli nie będzie padać, ruszam z Bemowa)

#51 cezaurzy

cezaurzy
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądWarszawa-Wola

Napisano 19 czerwiec 2011 - 22:41

cze - tym razem nie zdążyłem ale takie treningi świtami mnie interesują.
Najbliżej interesuje mnie CZWARTEK ( Boże Ciało) i piątek 24 lub sobota 25
ranna pora jest Ok - ja jade z Woli C.

#52 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marzec 2012 - 16:24

Odświeżam temat - Zapraszam chętnych na tą trasę we Wtorki Czwartki w godzinach od 9.00 wyjazd z Bemowa okolice Ratusza - http://www.bikemap.net/route/1444659#

#53 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 22 marzec 2012 - 16:35

Odświeżam temat - Zapraszam chętnych na tą trasę we Wtorki Czwartki w godzinach od 9.00 wyjazd z Bemowa okolice Ratusza - http://www.bikemap.net/route/1444659#

Kiepsko reklamujesz tą trasę :-) Trzeba było ją nazwać Trasa Treningowa pod zachodni wiatr.

#54 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marzec 2012 - 17:06

W sumie ten wiatr jest bardzo fajny bo od początku trzeba się spiąć a poźniej relax na powrocie :)

#55 thon

thon
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • SkądW-Bemowo/Gryfino

Napisano 22 marzec 2012 - 17:22

Serce Kampinosu
http://www.bikemap.net/route/1470805

Moja dzisiejsza trasa okazała się niestety w części niewypałem, ale cóż spróbować trzeba było. Mówię tutaj o odcinku Łomna-Truskaw którym jechałem po raz pierwszy zachęcony asfaltem który widać z satelity. Od Łomny pierwsze 7km spoko, droga taka sobie, bez dziur, asfalt w środku lasu więc rowerem deczko trzęsło. Wszystko szło dobrze, piękna puszcza itd. do momentu gdy dojechałem do cmentarza wojennego w Palmirach. Tam zaczyna się mega ostry bruk po którym nie da się jechać szosą, trzeba ominąć miejscami dość grząskim poboczem. W miejscu gdzie zaczynał się bruk mijałem się z Olą Dawidowicz spytawszy jak daleko sięga bruk, odpowiedziała, że ok. 1km. Pomyślałem jakoś się przebiję, popełniłem błąd nie pytając za ile km jest asfalt :mrgreen: Bo za brukiem czekało mnie jeszcze 2.5km mega pofałdowanego szutru do samego Truskawia. Szkoda, że zabrakło tych 3.5km asfaltu, ponad 10km przez samą puszczę daje odetchnąć. Odcinek bez asfaltu oznaczony gwiazdkami.
Nie mam mtb ani trekinga więc jechałem tamtędy ostatni raz :/

#56 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marzec 2012 - 18:00

Tam zaczyna się mega ostry bruk po którym nie da się jechać szosą, trzeba ominąć miejscami dość grząskim poboczem

Tadam! https://picasaweb.go...667545340864210 ;-)

Akurat w sierpniu przeprowadzam się na Bemowo - fajnie że jest jakaś szosowa aktywność ;-) Co prawda teraz i tak jeżdżę praktycznie tylko w tamte okolice, ale zazwyczaj mijam na trasie ludzi na MTB.

thon, już myślałem, że dziś Cię mijałem na odcinku Zalesie - Stanisławów, ale kierunek nie ten ;-) Widzę, że spora część trasy pokrywa się z tym jak najczęściej sobie śmigam. Może się nawet kiedyś minęliśmy? ;-) Szkoda, że Trakt Królewski znowu zryli. Został jeden pas, z czego i tak sporo na nim różnych kamieni i innych atrakcji. Dziś też coś robili z rurami, przez co większość samochodów nie mogła przejechać, bo prawie całą szerokość drogi zajmowała koparka... :->

fs-userbar-blog-white.png


#57 thon

thon
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • SkądW-Bemowo/Gryfino

Napisano 22 marzec 2012 - 18:10

Szkoda, że Trakt Królewski znowu zryli. Został jeden pas, z czego i tak sporo na nim różnych kamieni i innych atrakcji. Dziś też coś robili z rurami, przez co większość samochodów nie mogła przejechać, bo prawie całą szerokość drogi zajmowała koparka... :->


Dzisiaj im coś z rury pociekło i narobili troche błotka. Jak ulice są wilgotne to Trakt Królewski omijam, jedna breja.

#58 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marzec 2012 - 23:47

Im tam coś chyba już dawno pociekło (chociaż dziś z tym błotkiem też miałem do czynienia)... Parę miesięcy temu zryli pierwszy raz jeden pas, potem był porządek, a teraz znowu coś tam cudują. Po deszczu - w obecnej postaci - faktycznie lepiej unikać tego odcinka, bo potem cały rower w błocie, które dość upierdliwie się usuwa.

fs-userbar-blog-white.png


#59 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 22 marzec 2012 - 23:54

Moja dzisiejsza trasa okazała się niestety w części niewypałem, ale cóż spróbować trzeba było. Mówię tutaj o odcinku Łomna-Truskaw którym jechałem po raz pierwszy zachęcony asfaltem który widać z satelity. Od Łomny pierwsze 7km spoko, droga taka sobie, bez dziur, asfalt w środku lasu więc rowerem deczko trzęsło. Wszystko szło dobrze, piękna puszcza itd. do momentu gdy dojechałem do cmentarza wojennego w Palmirach. Tam zaczyna się mega ostry bruk po którym nie da się jechać szosą, trzeba ominąć miejscami dość grząskim poboczem.

Trzeba było spytać, ten odcinek między Palmirami a Truskawiem zna bardzo wiele osób :-)

W sumie ten wiatr jest bardzo fajny bo od początku trzeba się spiąć a poźniej relax na powrocie :)

tak tak to jest plus tej trasy, można mocno potrenować pod wiatr.

#60 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 marzec 2012 - 18:16

Mijałem się dziś z dwiema trójkami szosowców - najpierw o 12:00 na Trakcie Królewskim (jeden w czerwonej bluzie/kurtce, drugi w stroju CSC, a trzeciego już nie zarejestrowałem ;-)), a potem chyba o 13:00 w okolicach Kiścinnego na trasie z Leszna do Kazunia. Może ktoś z forum? 8-)

fs-userbar-blog-white.png




Dodaj odpowiedź