Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giant TCR Advanced


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 21 maj 2011 - 21:18

Ee, to małe niedociągnięcia: powrót do tradycyjnych koszyków + komplecik kół na paris-roubaix z odpowiednimi szytami i i będzie ideał :-)


Na trasy typu PR mam inny rower ;-)

#42 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 24 maj 2011 - 17:44

No, megawypas :mrgreen: Naprawdę niezła maszynka, fajnie, agrysywnie wygląda.

Powiedz ile te tokeny ważą? I jaki to profil? Bo o wrażenia już nie pytam, bo zostały opisane ;)

Co do napisów, hmm, bez przesady, wcale tak nie wadzą, a nawet dodaja sportowego, agresywnego charakteru, choć nie każdemu może się to podobać.

#43 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 24 maj 2011 - 21:24

No, megawypas :mrgreen: Naprawdę niezła maszynka, fajnie, agrysywnie wygląda.

Dzięki ;-)

Powiedz ile te tokeny ważą? I jaki to profil? Bo o wrażenia już nie pytam, bo zostały opisane ;)

Według jakiegoś Tajwańczyka czy innego Chinola przód waży 589g, a tył 769g co daje nieco ponad 1300. Tymczasem moja waga wskazuje niecałe 1500g.
Nie wiem skąd oni to wzięli. 100g w tą czy w tamtą dla mnie nie ma różnicy.
Profil to 50mm.

Co do napisów, hmm, bez przesady, wcale tak nie wadzą, a nawet dodaja sportowego, agresywnego charakteru, choć nie każdemu może się to podobać.

Dokładnie.

Dzisiaj musiałem zrywać szytki, bo dałem ciała z redukcjami, które dostałem razem z szytkami :-/ Nie pomyślałem, delikatnie mówiąc. Zamiast wykręcić zawór z szytki i w jego miejsce wkręcić redukcję, a następnie w redukcję zawór to ja próbowałem wkręcić redukcję na zawór, który był w szytce ;-)
Normalnie... bez komentarza.

#44 wtokar

wtokar
  • Użytkownik
  • 24 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 maj 2011 - 07:08

witam
bardzo ładny rowerek też mam gianta ale mój tak ładnie sie nie prezentuje pozdrawiam i życzę równych tras bo przy takim ciśnieniu to na polskich drogach mogą plomby powypadać ;-)

#45 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 25 maj 2011 - 08:20

Dzięki.

Co do ciśnienia... wczoraj w "instrukcji obsługi" wyczytałem iż w te koła można ładować max... 125psi. Co jest jakimś absurdem w przypadku kół pod szytki.
Min ciśnienia dla s3lite to 8 atmosfer. Na szczęście nie potrzebuję cisnąć na 12-15 atm i te 9-10 w zupełności wystarczy. Przynajmniej plomby zostają na miejscu.

#46 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 25 maj 2011 - 12:22

No, do najlżejszych te tokeny nie należą, ale w granicach przyzwoitości. A możesz powiedzieć, bo ciekawi mnie to, zastanawiałeś się nad chińskimi kołami? Szczególnie że sam byś sobie zaplutł ;) Czym była podyktowany wybór Tokena, lepsze są od tych no-namów? Czy okazja?

#47 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 25 maj 2011 - 13:19

Nie, w ogóle nie myślałem nad tymi obręczami i zaplataniem kół. Wolałem, aby były to już gotowe i złożone koła w fabryce.

Typów było wiele.

FFWD, za 2500 miałbym 50ki z piastami DT.
Campa Bora One, to w zasadzie moje koła marzeń. Szkoda mi jednak wywalać jakieś 4 klocki na koła. Może kiedyś...
I chyba to tyle ;-)

Na tokeny miałem super cenę więc nie miałem się co zastanawiać. Jak na razie jestem zadowolony.