Skocz do zawartości


Zdjęcie

BMC SLC01 Pro machine


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 31 maj 2011 - 20:37

@kaziklcd: no wreszcie, doczekałem się :)

#42 danielasu2

danielasu2
  • Użytkownik
  • 523 postów
  • Skądirlandia

Napisano 01 czerwiec 2011 - 00:06

Mimo ze jestem nowy na tym forum pozwole sobie na ocene tego cacka.
Rower generalnie super,osprzeta marzenie dla wielu przecietnych uzytkownikow,natomiast sama rama srednio mi sie podoba kanciasta przy tym rozmiarze,no ale waidomo wzrostu sie nie wybiera z duzych ram najlepiej prezentuja sie cervelo i spec no i jakosciowo nie odbiegają od bmc.
Genrealnie gratuluije roweru,miłego smiagania.

#43 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 01 czerwiec 2011 - 06:47

kaziklcd zgadzam się z Tobą w 100%. Jak można w ogóle jeździć na takim paskudztwie :mrgreen: Nie dość, że rama kanciata to i koła takie kwadratowe a już o osprzęcie to nawet nie wspomnę :-P

#44 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 01 czerwiec 2011 - 19:59

@danielasu2 tak muszę przyznać, że w mniejszym rozmiarze jest fajniejsza, qqx ma taką samą (białą) ale mniejszą i jest zgrabniejsza.

@swiatek hehe :)) i tak dzięki kazikowi i Tobie mam powód, by szukać czegoś lepszego :) może ten nowy scott, może willier ;) ale to dopiero za parę lat.

#45 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 01 czerwiec 2011 - 20:02

frixfrot wkurzaj mnie dalej :evil: Stary masz sprzęta po byku, że nic więcej się dodać nie da

#46 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 01 czerwiec 2011 - 20:27

Jedynie co mi się średnio podoba to koła. Dokładniej: jakoś za dużo według mnie tych naklejek jest. No ale to tylko efekt wizualny, może jakby były ciut mniejsze.


A tam, ale wybrzydzacie. To jedne z najlepszych kół jakie istnieją, jeśli nie najlepsze (no, może że zipp'y by je prześcignęły), a tu się napisy nie podobają :shock: ;-)

BMC bardzo fajne ramki robi, kółka ec 90 też super (wizualnie także), nic tylko śmigać, rowerek wypas. Ps. szkoda tylko że nie niebieski ;)

A co do wymiany, to zawsze można coś tam powymieniać jak sie znudzi ;) Jest wiele możliwości ;)

#47 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 03 czerwiec 2011 - 23:25

@danielasu2 tak muszę przyznać, że w mniejszym rozmiarze jest fajniejsza, qqx ma taką samą (białą) ale mniejszą i jest zgrabniejsza.


Ja uważam, Twój rowerek wygląda bardzo zgrabnie. Rasowo też prezentuje się wysoko podniesione siodło, zawsze mi się podobała ta duża różnica między siodłem, a kierownicą.

Muszę chyba porobić jakieś fotki swojej kozy i zrobić Ci konkurencję :lol: ciekawie też by wyglądały nasze rowerki na jednym zdjęciu 55vs59 :mrgreen:

#48 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 05 czerwiec 2011 - 12:43

frixfrot powiedz - jeśli jesteś w stanie to ocenić - jak się ma mostek 3t arx team do pro vibe 7s, jeśli chodzi o sztywność; a może raczej trza porównać kombo mostek-kiera, bo sam mostek to pewnie trudno ocenić. Pytam bo w Pruszkowie zagadnąłeś o mój mostek pro vibe, mówiąc że tez taki miałeś, dla tego pewnie masz jakieś tam porównanie (a pytam bo jak kupowałem to właśnie te dwa brałem pod uwagę ;)

#49 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 05 czerwiec 2011 - 15:18

@qqx: trzeba się ustawić na jakąś wspólną sesyjkę zdjęciową, najlepiej z modelkami towarzyszącymi, coś w ten deseń :))

@Bartosz: samego mostka chyba nie jestem w stanie ocenić, ale kombo to już na pewno pro vibe jest sztywniejszy, mogę wręcz powiedzieć że to najsztywniejszy zestaw na jakim kiedykolwiek jeździłem - przy sprincie czuć że każdy newton przechodzi dalej :) Ale nie powiem też, że kombo 3T to makaron.

#50 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 05 czerwiec 2011 - 16:16

...coś w ten deseń :))

I zwróć uwagę teraz na rower (co ma, co mi się podoba a co nie) kiedy przy rowerze taki "lachon" :shock:
Nie muszę chyba wspominać co bym wybrał (gdybym opcję wyboru miał) ;-)
frixfrot sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać :-)

#51 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 05 czerwiec 2011 - 16:25

@Bartosz: samego mostka chyba nie jestem w stanie ocenić, ale kombo to już na pewno pro vibe jest sztywniejszy, mogę wręcz powiedzieć że to najsztywniejszy zestaw na jakim kiedykolwiek jeździłem - przy sprincie czuć że każdy newton przechodzi dalej :) Ale nie powiem też, że kombo 3T to makaron.


Heh, no miło to słyszeć ;) Ciekaw jestem jak by w porównaniu z tym kombo pro wyszło moje - mostek pro i kiera fsa, ale jak na moje oko jest super, w dolnym chwycie czuc tylko trochę uginania, za to na górze sztywno jak cholera. Dał bym ci na testa, ale nie zmieścił byś się na mój rower :mrgreen: :mrgreen: :lol:

#52 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 05 czerwiec 2011 - 16:29

@wicklowman w sumie to ja wprowadziłem małe OT, więc Twoje OT jest jak najbardziej wskazane ;) podsumujmy to tak: na załączonym zdjeciu jest wszystko co potrzebne do szczęścia w życiu i są to elementy nierozdzielne :)

@Bartosz: w dolnym pro vibe też była nie do ruszenia, zresztą cały czas mam tę kierę, jako rezerwę, po prostu szkoda mi ją sprzedawać.

#53 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 05 czerwiec 2011 - 16:53

@Bartosz: w dolnym pro vibe też była nie do ruszenia, zresztą cały czas mam tę kierę, jako rezerwę, po prostu szkoda mi ją sprzedawać.


Kurde, szkoda że mam prawą klamkę idealnie ustawioną, bo inaczej można by zrobić testa tych dwóch kier z tym samym mostkiem pro. Choć podejrzewam że ty masz 44, więc mało miarodajne by to było, jako że ja mam 40cm ;)

Ale może następnym razem jak będziemy sie widzieć, może chociaż "powiesisz" się na mojej kierze jako niezależny tester? hehe :mrgreen: :mrgreen:

#54 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 05 czerwiec 2011 - 16:55

@Bartosz: tak, mam 44. powisieć? żaden problem :P

#55 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 05 czerwiec 2011 - 19:27

@Bartosz: tak, mam 44. powisieć? żaden problem :P



tylko nie złam :mrgreen: ;-)

#56 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 18 lipiec 2011 - 07:40

pedały: time atac i time iclic

Proszę o uwagi i sugestie co do zmian.


Z tego co widzę, zamontowane masz a.t.a.c.? Też mam a.t.a.c. (XS) w terenówce, ale to raczej pedałka do roweru nieszosowego. Proponuję zmianę na te drugie - znaczy iclic'ki ;-)
Tak na marginesie: jeśli miałeś możliwość jazdy w iclic'kach, to może podzielisz się wrażeniami, ewentualnie porównanie z shimanowskimi? Od pewnego czasu zastanawiam się nad wymianą ultegry właśnie na iclic'ki, ostatnio wkurza mnie wpinanie bloków (jazda, wypinanie ok, z trafieniem blokiem w dziurkę w czasie jazdy miałem parę razy problem, zwłaszcza gdy trzeba było szybko ruszyć np. spod świateł). W teorii i na filmikach wpinanie wygląda super, ale jak to jest w praktyce?

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#57 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 20 lipiec 2011 - 20:24

Wiesz często zostawiam górskie, bo dojeżdżam do pracy, sporo chodzę itd, więc potem nie mam czasu z powrotem montować szosowych.
Ale jeśli chodzi o iclic, to mogę z całego serca polecić, wpinają się prawie za samym dotknięciem, klasa sama w sobie. Niektórzy narzekali, że bloki są delikatne i potrafią pęknąć, ale time bloki poprawił i nie ma problemu.
Mój znajomy robiący 30 000km rocznie (prawie zawodowiec), ma równie dobrą opinie o nich, jego zdaniem najlepszy system na jakim jeździł.

#58 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 21 lipiec 2011 - 08:13

Dzięki, o to mi chodziło :-)

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect