Skocz do zawartości


Tour des Flandres


29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2008 - 18:54

Dla tych którzy nie będą mogli jutro poszusować polecam relację o 13 na Eurosporcie.

Pozdrawiam

#2 jesion

jesion
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKruszwica

Napisano 05 kwiecień 2008 - 21:45

A czy ktoś wie czy będą go pokazywać może jeszcze na innym programie ? Bo ja akurat Eurosportu nie mam :-|

#3 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 05:59

Relacje z wyścigu dookoła Flandrii
Kanał - SF Info
14:00:00 Radsport / ProTour

Kanał - TSI 2
18:30:00 Ciclismo / Giro delle Fiandre

Kanał - Ravel - RTBF
13:35:00 Cyclisme / Tour des Flandres

Kanał - RAI 3
15:10:00 Ciclismo / Classiche del nord _ Giro delle Fiandre

Relacja z klasyku Route Adelie de Vitre
Kanał - Ravel - SPORT +
12:45:00 Cyclisme / Route Adelie

#4 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 13:49

Słucham jednym uchem EuroSport i czasem zastanawiam sie jakim sposobem na Tour des Flandres jedzie R.Kubica. :shock: :shock: :shock:
Co jakiś czas: Kubica to, Kubica tamto.

Właśnie podali:
"-Kubica zjachał do pitstopu." 8-) :shock: 8-)
"-Pozostało 68 km do mety."
:mrgreen:
Ale jednocześnie:
"- Zostało 12 okrążeń." :shock: :mrgreen: :shock:

#5 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 13:53

Mnie jakoś Kubica nie interesuje... No i nawet nie oglądam wyścigu dookoła Flandrii bo mój synuś ogląda bajkę o królikach. :mrgreen:

#6 Basler

Basler
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • SkądGrójec

Napisano 06 kwiecień 2008 - 14:12

dobry był też tekst :
- Kubica zajmuje X pozycje. Powiedz cos, lepiej znasz sie na F1.
(chwila ciszy)
- no ogolnie prowadzi
: )))))))

#7 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 14:23

A widzieliście Gomeza z SDV? To była jego wina czy policjanta? Pozdro!

#8 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 14:23

dobry był też tekst :
- Kubica zajmuje X pozycje. Powiedz cos, lepiej znasz sie na F1.
(chwila ciszy)
- no ogolnie prowadzi
: )))))))


A dywagacje na temat wątróbki
Jak sie wymawia w Małopolsce a jak w Wielkopolsce. :mrgreen: :lol: :mrgreen:

IMO. Dzięki takim wstawkom transmisja z pedałowania przyciąga 8-)

#9 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwiecień 2008 - 14:24

Ale to fajnie że podawali info o Kubicy przynajmniej po kanałach nie trzeba było skakać:)


#10 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 16:12

mnie się podobało jak Devoler na samim końcu, nie wiem czy kichnął czy co, ale cały się obsmarkał. I taka mi się myśl pojawiła, że ten sport jest bardzo ludzki, nie jest taki jak cały świat - wyidealizowany. Tam widać uczucia, wady człowieka, jego słabości i niedociągnięcia. Moim zdaniem to jest piękne.

#11 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwiecień 2008 - 16:16

a mnie znów urzekł komentarz, pokazują Cancelare z bidonem w kieszeni koszulki, a p.Wyrzykowski mówi: "...jakoś on dużo tych bidonów na plecach wiezie.........to znaczy jeden..."


#12 Gosc_tozik_*

Gosc_tozik_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 17:06

Usmarkał się chop maksymalnie i puścili to z 10 razy w rilpeyu :mrgreen:
Ja tam rozumiem bo jak jest chłodno to mi w czasie jazdy no stop z nosa leci i nawet "kolarskie" smarkanie nie pomaga.. ;-)

Ale kraksy były zacne - widziałem tylko w powtórkach bo gdzieś od 16 dopiero oglądałem.
Który to tak solidnie zahaczył o taką szykanę że aż koła w powietrzu latały?

#13 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 06 kwiecień 2008 - 18:11

Biedny koleś, najpierw machał łapą bo ktoś przed nim zaliczył defekt/glebę, a chwilę poźniej sam latał niczym superman. I tutaj było elegancko widać jak "mocny" jest teraźniejszy sprzęt, koło wyglądało jak tort urodzinowy bez jednego kawałka, widelec połamany, hm ciekawe czy rama była cała. :roll:

Słyszał ktoś z was może o "Piekle Przytoku"? Podobno komentatorzy dzisiaj o tym wyścigu wspominali.

O właśnie! Może ktoś z Was ma ochotę wystartować w tym wyścigu? ;-) 10 x 6.7 km z czego ok 2,5 km po bruku ;-)
Piekło Przytoku - zapowiedź

#14 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 18:14

Ale kraksy były zacne - widziałem tylko w powtórkach bo gdzieś od 16 dopiero oglądałem.
Który to tak solidnie zahaczył o taką szykanę że aż koła w powietrzu latały?



Prawdopodobnie chodzi Ci o ten moment jak Któryś Tam Kolarz wpadł na krawężnik.
Tak przypier@#$%, że przednie koło nie tylko, że się samo wypiło to jeszcze przybrało kształt trasy dzisiejszego wyścigu. Rower oczywiście poleciał w poprzek drogi by "delikatnie" wylądować na chodniku.
Widok to był zaiste koszmarny :cry: .

IMO to była wina mundurowego.
Zamiast stać w miejscu najbardziej widocznym to zszedł na boczek. :evil:

#15 bk

bk
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądZawiercie/Kraków

Napisano 06 kwiecień 2008 - 18:50

IMO to była wina mundurowego.
Zamiast stać w miejscu najbardziej widocznym to zszedł na boczek. :evil:


Skąd ja to znam... kiedyś na wyścigu rozwaliłam klamkomanetkę przez takiego mundurowego :evil:

#16 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 19:16

O tym właśnie mówiłem; Gomez z Saunier Duval... Szkoda kolesia i sprzętu. Ciekawe czy bardzo mocno sie potłukł... Pozdro!

#17 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 19:23

Właśnie ta kraksa mnie najbardziej w......a :-x
Jest sobie jezdnia i nagle z pobocza wystaje sobie krawężnik bo rośnie jakieś rachityczne drzewko. Widocznie jakiś miejscowy kretyn proekolog nie pozwolił na jego wycięcie. (nawet możnabyło je przesadzić gdzieś indziej)
Cieszy fakt, że idioci są nie tylko w naszym kochanym kraju.
A ten nieszczęsny policjant wstydził się tego faktu i dlatego z pewną nieśmiałością sygnalizował przeszkodę.

Nigdy nie chciałbym trafić na podobną pułapkę.

Pozdrawiam

#18 COST

COST
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądRADOM

Napisano 06 kwiecień 2008 - 21:43

mysle ze tam gdzie był ten kraweżnik to był wydzielony parking na poboczu poprostu.
a ci co obwiniają policjanta niech jeszcze raz obejza powtórki i zadadza sobie pytanie czy jakby na Was jechał rowerzysta z predkoscią powiedzmy 40km/h czy odsunelibyście sie?!

#19 mk

mk
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Skądznad koła

Napisano 07 kwiecień 2008 - 08:43

Widocznie jakiś miejscowy kretyn proekolog nie pozwolił na jego wycięcie.

Moim zdaniem wina leży ewidentnie po stronie samego Gomeza, a nie mundurowego czy nawet podstępnego, wyłaniającego się z nikąd drzewa, jak zasugerowałeś. Zawodnik zamiast skupić się na trasie i patrzeć przed siebie, myślał o niewiadomo czym a patrzał niewiadomo gdzie. Jeśli mi zdaży się na coś wjechać nie winię np. mewy, która odwróciła moją uwagę a siebie samego bo dałem się zbyt bardzo zaprzątnąć nie trasą na której, bądź co bądź powinienem być chociaż trochę skupiony a czym innym.

Najlepiej zalać asfaltem cały świat, aby chociażby jedno źdźbło trawy nie mogło się przyczynić do nieszczęśliwego wypadku na trasie. Przepraszam, ale boli mnie fakt istnienia setek milionów ignorantów, którzy najchętniej zmodyfikowaliby wszystko wokół siebie tylko i wyłącznie dla własnej wygody i kaprysu - najczęściej nie licząc się z niepowetowanymi stratami jakie takie postępowanie powoduje. Na nieszczęście ogółu należę do tych proekologicznych kretynów, którzy patrzą z bólem na ścinane drzewa, tony śmieci, ścieków, dymu, gówna i smrodu, kretynów którzy jak piszesz mogli przyczynić się albo i bezpośrednio przyczynili się do tej kraksy.

#20 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2008 - 16:36

Zapomniałeś zacytować,że zaproponowałem przesadzenie tegoż drzewka a było akurat gdzie bo to były tereny rolnicze, a nie jakaś aglomeracja miejska, gdzie już niczego nie można wcisnąć.

Jeśli już jest droga to nie należy na niej dobudowywać z boku jakiś dodatkowych szykan.

W Europie absurdalnie dba się o ekologię a tym czasem gdzieś na świecie wycina się potężne pnie i pewnie większość trafia do nas.



Dodaj odpowiedź