Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widelec


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 brad82

brad82
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądKoluszki

Napisano 02 lipiec 2011 - 18:40

Witam forowiczów.

Jest to mój pierwszy post i po cichu liczę na to, że znajdzie się na forum ktoś kto udzieli mi pomocy :roll:
Pewnie zostanę zjechany przez co niektórych zatwardziałych szosowców... ale cóż tam... sprubuję :->

Składam swój drugi (pierwszym jest leciwy już ESKA Premier) rower szosowy na bazie ramy KROSS VISSION TOO (ten nowy też nie będzie rowerem wyczynowym ale i ja jeżdżę bardzo amatorsko no i portfel mam płytki).
Ja jeżdżę głównie/tylko po terenie twardym ale posiadam żonę, która woli trasy bardziej szutrowe i chciałbym mieć możliwość wybrać się z nią w lekki teren. W związku z tym pożądanym byłoby zamontować w mojej ramce widelec szosowy, który pomieściłby oponkę 32c.
I tu właśnie pojawił się problem. Myślałem, że mamy dosyć bogaty rynek w zróżnicowane komponenty rowerowe i nawet nie spodziewałem się, że będę miał taki problem ze znalezieniem odpowiedniego widelca. :cry:

Teraz prośba do Was aby ktoś nakierował mnie na jakiś sklep który posiadałby w ofercie interesujący mnie widelec.

Wiem, że KROSS wypuścił taki rower jak Berus, który to posiada widelec mogący zmieścić nawet oponkę 35c ale samych widelców w sprzedaży nie widziałem.
A może ktoś z forowiczów posiada taki wideł?

Czekam na odpowiedzi. :-(



Dodaj odpowiedź