Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie sklepy polecacie z odzieżą kolarską (cena/jakość) ?


40 odpowiedzi w tym temacie

#1 kapral_szef

kapral_szef
  • Użytkownik
  • 353 postów
  • SkądKalisz

Napisano 18 lipiec 2011 - 14:34

Witam

Miał ktoś okazję korzystać z usług sklepu http://www.mikesport.pl/ i zakupił sobie jakieś łaszki od nich?? Co rzuciło mi się w oczy to fakt że posiadają markę własną MIMO, ktoś korzystał z tej odzieży kolarskiej bo z opisu ubrań wynika że są to warte rozważenia alternatywy dla uznanych marek pomijając różnicę cenową między nimi.

Ewentualnie podzielcie się informacjami nt. jakichś dobrych sklepów z odzieżą kolarską z dobrym stosunkiem jakość/cena za co byłbym wdzięczny bo właśnie kompletuję cały ubiór i trochę waluty trzeba będzie wydać więc dobrze jest to zrobić z głową :-)

#2 natus

natus
  • Użytkownik
  • 324 postów
  • Skądwrocław

Napisano 18 lipiec 2011 - 14:42

warto zajrzeć na wiggle.co.uk bo mają ogromny asortyment, co prawda przeważnie drogi bo markowy ale czasami są niezłe przeceny, a do tego teraz jest miesiąc darmowych wysyłek

#3 kapral_szef

kapral_szef
  • Użytkownik
  • 353 postów
  • SkądKalisz

Napisano 18 lipiec 2011 - 14:54

Z tego co widzę to asortyment mają konkretny tylko przynajmniej w moim wypadku potrzebuję czegoś najlepiej z Polski z tego względu że chciałbym mieć możliwość wymiany lub zwrotu jeśli rozmiar lub ciuch mi nie przypasuje no i do tego czasem również jest gwarancja a druga rzecz to nie mam doświadczenia w kupowaniu w sklepach spoza Polski, jak tam wyglądają zwroty/wymiany, koszty przesyłek itp.?

Ogólnie raczej dam zarobić naszym rodzimym sprzedawcom (chyba że się na nich zawiodę) ;-)

#4 natus

natus
  • Użytkownik
  • 324 postów
  • Skądwrocław

Napisano 18 lipiec 2011 - 15:33

Przy wymianach koszt przesyłek zawsze ponosi kupujący i w takim wypadku na pewno taniej kosztuje to po Polsce niż za granicę.
Czasami zachodnie sklepy liczą sobie jeszcze jakąś opłatę za ponowne przyjęcie towaru na magazyn - różnie to bywa. Najlepiej przeczytać regulamin na stronie sklepu bo w nim wszystko powinno być ujęte.

Polskiego sklepu z takim wyborem ciuchów nie kojarzę, przeważnie sklepy mają ubrania jednej, góra dwóch marek.

#5 adami

adami
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądBieruń

Napisano 18 lipiec 2011 - 16:49

W mikesport nabyłem spodnie i bluzę z membraną, z ochrony przed zimnem i wiatrem byłem bardzo zadowolony, rzeczywiście świetnie się sprawdzały w chłodniejsze dni, gorzej było z transportem wilgoci na zewnątrz.

A co myślicie o sklepie www.vika-sport.pl? Team-owy komplet spodnie + koszulka kosztuje 150 PLN, co jest bardzo rozsądną ceną, jeżeli spojrzeć na ofertę np. BCM Nowatex.

#6 yaro1986

yaro1986
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądJózefów

Napisano 18 lipiec 2011 - 17:06

Mnie w naszych firmach wkurza wstawianie badziewnych suwakow. Dobry suwak kosztowalby pewnie gora kilka zlotych wiecej. Dzieje sie przez to tak ze material jest w przyzwoitym stanie koszulka wydaje sie dobra ale ciezko ja uzywac bo suwaki padaja. W nowateksie jako tako sie trzymaja (co najwyzej przecietnie) ale tez rewelacji nie ma i napewno za szybko przestaja dzialac, quest porazka na calej lini padaja juz po kilku uzyciach zupelna klapa, vitesse rowniez nie najlepiej, suwaki sypia sie po dluzszym czasie niz quest ale tez jest kiepsko. Niewielki koszt moglby znacznie poprawic jakosc. Szczegolnie quest poraza suwakami, tandeta to delikatne okreslenie.

#7 Rooney

Rooney
  • Użytkownik
  • 187 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 18 lipiec 2011 - 17:11

Przeglądałem ostatnio stroje na bobshop.de
Strona jest w kilku językach.

Wygląda to imponująco i następny strój będzie mam nadzieję z tego sklepu.

#8 chmuzilla

chmuzilla
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • Skądw-sk

Napisano 21 lipiec 2011 - 13:01

Ja polecam sklep martombike.pl . Na wiosnę była wyprzedaż to spodenki+koszulka kupiłem za 85zl.

#9 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2011 - 17:48

Dokładnie bobshop , polecam szczerze . Płacisz i dostajesz pełnowartościowy towar / zero podrubek/ Szybka wysyłka , pewny shop.W Polsce wertykal , fajne szmatki mają

#10 Rooney

Rooney
  • Użytkownik
  • 187 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 22 lipiec 2011 - 07:39

vmax, możesz coś powiedzieć o rozmiarówce ? Tabela rozmiarów jest powiedzmy sobie dość uboga , bo nie ma np. długości rękawów , czy długości koszulki.
Jak to z tym jest ?

Widzę też ,że zdecydowanie mniejsze są rozmiary klatki piersiowej , a nie tak jak na allegro.

#11 eth

eth
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 18:02

Nie polecam sklepu mikesport. Mam teamowy strój szyty u nich- pampers to jakaś kpina, koszulka pruje się. Lepiej kupić chiński komplet na Allegro :-?

#12 dziundol

dziundol
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądLubań

Napisano 10 październik 2011 - 19:35

polecam generalnie odzież endury, cena dość wysoka, ale adekwatna do ceny. Raczej ciężko kupić taniej niż po oficjalnej cenie, ale naprawdę warto.

#13 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 10 październik 2011 - 19:58

Ja mam spodenki endury i na prawdę sobie chwale. Bardzo wygodna wkładka.

u2250y2014v3.gif


#14 tomekhel

tomekhel
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 12 październik 2011 - 18:47

Nowatex mimo wszystko odradzam, mnie się dobrze jedzie na Rogelli i planuję sprawdzić Martom Bike.

#15 mad

mad
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • SkądSompolno

Napisano 12 październik 2011 - 19:25

Kupowałem bluzę MIMO i spodenki Rogelli w Mikesporcie. Jestem jak najbardziej zadowolony.

#16 wlodar130

wlodar130
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 16 październik 2011 - 12:01

Ja mam bluzę Mimo i jak na razie wszystko ok . :-)

#17 szpiler

szpiler
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 20 luty 2012 - 23:11

Kupował ktoś coś w cycleshop.pl?

#18 mad

mad
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • SkądSompolno

Napisano 20 luty 2012 - 23:32

Posiadam bluzę Mimo i spodnie Rogelli. Wykonanie bardzo dobre, mogę polecić. Miałem też do czynienia z nowatexem. Jakościowo okej, ale działanie zamkiem wymaga trochę techniki, co troszkę przeszkadza.

#19 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 21 luty 2012 - 07:16

Od jesieni sprawdzałem spodenki 3/4 Mimo, a moja żona odpowiednik damski i w obu przypadkach kolarzyści zadowoleni ;)

każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g


#20 Gosc_Rimon_*

Gosc_Rimon_*
  • Gość

Napisano 12 marzec 2012 - 07:06

Witam.
Polecam zakupy w www.amazon.uk , powyżej 25 funtów bezpłatna przesyłka do Polski, bezproblemowa wymiana, zwrot czy reklamacje i ceny dobre, głównie na ciuchy z wyższej półki np Gore Bike.
Mike sport mogę również polecić. Sporo tam kupowałem i zawsze wszystko bezproblemowo. odpowiadają na maile, szybka wysyłka i aktualne stany magazynowe na stronie. Odradzam sklep Plus z Warszawy ( http://www.sklep.rowery.com.pl) ignorują maile, to co jest na stronie to fikcja, złożyłem zamówienie, po dwóch dniach ciszy zadzwoniłem, napisałem maila i na trzeci dzień raczono mi odpisać, że brak towaru w sklepie.



Dodaj odpowiedź