Skocz do zawartości


No name culombus cr-mo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Hrehor

Hrehor
  • Użytkownik
  • 503 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 sierpień 2011 - 16:00

mnie te triki nigdy nie ruszały. już bardziej zjazd, albo dh. zresztą, nie jestem ostrokolowcem więc mnie to śwista. zauważyłem natomiast dziwną tendencje, że każdy kot ma tatuaż, jest rasta jara trawe i jest w ogóle świetny ma ostre koło na gratch zrobione. ale pojawia sie też subkultura która na ostre wydaje 2000 + - 500 i są wielkimi ostrokolowcami, którzy po 10 km mają nogi w głowie. ale w sumie to też może tworzyc frajdę dla bananowców.

Pozdr!

#62 kapsel

kapsel
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • SkądPtb \ ŁDZ

Napisano 17 sierpień 2011 - 17:32

ej naprawdę tu nie ma moderatorów żadnych żeby 3 strony offtopu wywaliły?
wiem, że sam zacząłem ale to już przegięcie.
chyba, że zacznę klnąć
moderator to faja!

#63 Gosc_bazys_*

Gosc_bazys_*
  • Gość

Napisano 17 sierpień 2011 - 22:20

Nie wiem czy tutaj jest ktoś upośledzony czy też niedowidzi , prosiłem o nie zaśmiecanie mi tematu ale do was to chyba nie dociera , można pisać w kółko jedno i to samo a generalnie większość ma to w dupie. Moderatorzy i tak mają wyjebane na to co tutaj się wyprawia i patrząc na ogół zachowań użytkowników to chyba ktoś zakładając sobie tutaj konto pomylił się z czatem tematycznym na Onecie :roll: Proszę grzecznie po raz kolejny a jak Admin by był ogarnięty to poleciały by ostrzeżenia a jak by to nie poskutkowało to ban i może by się ludzie ogarnęli , bo wychodzi na to , że to jakiś żart jest jeden wielki a nie forum szosowe , po kiego ... robić jakikolwiek regulamin skoro i tak większość go chyba nie czytała , a na pewno go nie przestrzega ... Jeśli chodzi o mnie , lubię taki stal a nie inny i nie potrzebuje aprobaty z niczyjej strony robię to co kocham , jeśli chodzi o moją szosę nawet jak by nawet wgl nie miała hamulców i łańcucha a przemieszczał bym się na niej jak na hulajnodze to wbijam na to czy to się komuś podoba czy też nie , ja dałem jej tak naprawdę drugie życie i to się liczy a nie cudze upodobania co do stylu jazdy czy też gusta , bo jak już mówiłem jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził , i może wg. większości jestem dziecinny i to taki okres tylko , że ten okres trwa dobre ponad 7 lat i nie mam zamiaru tego zmieniać , bo jeśli was jara jedynie kręcenie korbą i przerzucanie przerzutek spoko ja nie mam nic do tego i nie najeżdżam na nikogo w tej kwestii , jednak mnie nie zadowala zwykła jazda , a to , że ktoś nie potrafi tego zrozumieć jest dla mnie czystą ignorancją . Tyle ode mnie jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat proszę bardzo chętnie wysłucham , a jak ktoś ma zamiar napisać kolejny bezsensowny post niech się lepiej zastanowi kilka razy , bo chyba każdy z posiadaczy własnego tematu lubi przejrzystość , ład i porządek , więc nie zachowujmy się jak banda prostaków do której nic nie dociera tylko uszanujmy to. :shock: amen.

#64 Hrehor

Hrehor
  • Użytkownik
  • 503 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 sierpień 2011 - 22:59

dobra, sam jeszcze kontynuujesz ot, więc skończmy na tym poście, ok? już nie piszmy nic więcej, co miało byc napisane to zostałe.

P.S- ty też masz korbę, jak w każdym rowerze.

pozdr.

#65 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 18 sierpień 2011 - 09:16

Gdyby mój wątek wywołał dyskusję na jakiś temat to bym się tylko cieszył, że potrafiłem zainspirować jakąkolwiek wymianę zdań. Ale autor tego topica niestety chyba źle dobrał tytuł. Powinno być coś w rodzaju "Wszyscy mają chwalić moje ostre koło, bo jest debeściarskie, bo tak"

#66 outoftimeman

outoftimeman
  • Użytkownik
  • 873 postów
  • SkądPruszków

Napisano 18 sierpień 2011 - 15:22

Najbardziej mnie bawi gdy ktoś wystawia tu rower, a później pisze, że nie interesuje go opinia innych i nie potrzebuje poklasku ;->

Ja jestem wielkim zwolennikiem offtopów, chyba, że temat jest w jakiś sposób przydatny dla potomnych i zawiera jakieś porady jak np temat "wypadek na szosówce" ;->

Co do pozostałych uważam, że swobodna wymiana opinii to podstawa.

Na rozluźnienie atmosfery proponuje klasyka



#67 Hrehor

Hrehor
  • Użytkownik
  • 503 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 sierpień 2011 - 16:07

outfitmeman is right one beer on my bill for that guy! Też lubię wymianę zdań bo wnosi coś w poglądy. Po to jest forum, a na wystawianie i pokazywanie swojej zaje****stości są galerie.

Film na youtube jest pro, serio, padłem prawie ze śmiechu ;-)

Pozdr!

#68 outoftimeman

outoftimeman
  • Użytkownik
  • 873 postów
  • SkądPruszków

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:47

Nie znałeś? Myślałem, że każdy już to widział.

Zobacz w takim razie dalszy ciąg historii


oraz credo naszego artysty