Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cube czy nie Cube ;)


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 szopenhower

szopenhower
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądKozy/Bielsko-Biała

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:36

Witam, do tej pory jeżdżę na trekingu i nadszedł wiekopomny czas zmiany na szosówkę. Troszkę się zacząłem rozeznawać w temacie (nie chcę podjąć pochopnej decyzji). W jednym ze sklepów w którym byłem sprzedawca (jak się później okazało znajomy rodziny ;O) zaproponował mi Cube-a i wbił mi tak zwanego klina. Otóż planuję wydać na rower coś ok 1500-2000zł (biorę pod uwagę używki) a on mi z rowerem za 3000zł. Rozmiar ok, wizualnie ok, z tego co się orientuję sprzęt też nie najgorszy. Sęk w tym że taki wydatek dosyć nadwyręży mój budżet. Pytanie brzmi, czy warto za te pieniądze?

http://www2.cube.eu/...comp/agree-gtc/

#2 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 31 sierpień 2011 - 19:59

Za 3000zł zdecydowanie tak. Taki nowy rower za te pieniądze sam bym chętnie kupił.

#3 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 31 sierpień 2011 - 20:10

Jeżeli nowy, to za te pieniądze świetny wybór ;-)

#4 piotr68

piotr68
  • Użytkownik
  • 62 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 31 sierpień 2011 - 20:18

Oczywiście że za te pieniądze brać.Z tego co mi się wydaje to ceny Agree to chyba ponad 4000. To jakiś spory rabat ? 105-ka działa bardzo dobrze ,nie wiem może sie myle ale nawet linki idą w ramie.BRAĆ.

#5 szopenhower

szopenhower
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądKozy/Bielsko-Biała

Napisano 31 sierpień 2011 - 20:23

Gość go zamówił początkiem sezonu dla jakiegoś klienta który go wystawił i ostatecznie nie kupił. Tłumaczył mi, że po prostu leży mu ten rower, a z racji na znajomość oferuje mi go tak aby sam nie był stratnym...

#6 JOKER

JOKER
  • Użytkownik
  • 79 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 sierpień 2011 - 20:43

Mam taki rower. Jeśli tylko rozmiar pasuje to bierz, nawet się nie zastanawiaj! Nawet jak nie pasuje to ramę można zmienić a tą sprzedać. A jak go nadal nie chcesz to za 3000 sam go od Ciebie kupie :)

Rower bardzo fajny.

Tu jest mój post na temat cube:
http://www.forumszos...p=119564#119564

Udanej jazdy.

#7 piotr68

piotr68
  • Użytkownik
  • 62 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 31 sierpień 2011 - 20:46

To wszystko wyjaśnia, to jest okazja BRAĆ.Jak go zakupisz to wrzuć foty forum.Pozdrawiam.

#8 szopenhower

szopenhower
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądKozy/Bielsko-Biała

Napisano 31 sierpień 2011 - 20:52

Ok, wielkie dzięki za porady! Teraz to już na pewno nie będę mógł spać ;)

#9 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 31 sierpień 2011 - 20:53

A ja dodam tylko tyle że bardzo ładne malowanie i cały rower się super prezentuje. A czy się opłaca? No jasne że tak :)

Ps. jak ci droższy proponują, to utarguj coś ;)

A tak w ogóle to najładniejszy cube jakiego widziałem

#10 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 01 wrzesień 2011 - 10:49

Nie spać, kupować!
Za 3 tysie zdecydowanie warto. Kupisz za 2 tys. (nawet używkę w dobrym stanie) to będziesz później pluł sobie w brodę. Zwłaszcza za nowy za 2 tys. nic ciekawego mieć nie będziesz, przy używanym też nie wiadomo co właściwie będzie zamontowane (przy odrobinie szczęścia może być dobrze, ale to szczęście trzeba mieć).
W tym przypadku masz solidny, ładny rower na lata i to na prawdę w dobrej cenie.
Warto!

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#11 szopenhower

szopenhower
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądKozy/Bielsko-Biała

Napisano 06 wrzesień 2011 - 18:36

Cube już po pierwszej jeździe - SZAŁ (jak dla mnie) Dziękuje bardzo za porady. Jutro postaram się wrzucić jakieś foto ;)

#12 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 wrzesień 2011 - 20:43

Koniecznie! Najlepiej załóż osobny temat w dziale Nasze rowery. Fajnie, że się zdecydowałeś. Przypuszczam, że nie będziesz żałował.

fs-userbar-blog-white.png




Dodaj odpowiedź