Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadwyrężenie lewej dłoni - HELP


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 situ

situ
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 06 maj 2008 - 18:28

Mam problem.

Coś sobie zrobiłem w lewą ręke że nie moge utrzymać kubka z herbatą, niby palcami mogę ruszać ale nie mam w ogóle siły.

Traf chciał ze jestem gitarzystą, i w ogóle nie moge grać, co mnie cholernie denerwuje.

Stało się to przedwczoraj na ostatnim dniu jazdy w Pieninach, było zimno to załozyłem długie rękawiczki, były nowe a zatem troche ciasne. Duzo trzeba było hamować, i jak to w kolażówce spory cięzar spoczywa na łapach. W krótkich rękawiczkach nic mi sie nie działo, a tym razem jest kicha

Zeszedłem z roweru, i sie okazało ze lewą ręką nic nie mogę robić. Nie wiem czy to nadwyręzenie czy niedokrwienie, ale nie podoba mi się to.

Moze ktos sie spotkał z podobnym objawem?? Proszę o porady :!:

#2 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 maj 2008 - 18:32

stawiam na przewianie nadgarstków, profilaktycznie udaj się do lekarza, może jakąś maść przepisze

#3 situ

situ
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 06 maj 2008 - 18:36

Nie, to nie jest przewianie. Miałem ciepłe rękawice, a nie było az tak zimno jak sie wydawało.

to albo nadwyręzenie albo niedokrwienie, mam nadzieje ze przejdzie, spróbuje rozćwiczyc.
Jak nie to do lekarza sie wybiore.

#4 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 06 maj 2008 - 21:39

mocz w soli iwonickiej. jak Ci sie uda bez recepty to kup masc butapirazol , smaruj kilka dni no i niestety przerwa w jezdzie. pozdr

#5 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 07 maj 2008 - 07:58

jesli boli to moze to byc zapalenie stawow lub sciegien. na takie cos polecam jakis ketoprofen. osobiste odczucia mam takie ze mi najlepiej wchlania sie fastum.

#6 Gosc_jacekz_*

Gosc_jacekz_*
  • Gość

Napisano 07 maj 2008 - 20:26

Z maści przeciwzapalnych polecam Dicloziaję. Duża tuba i kosztuje tylko 10 pln.



Dodaj odpowiedź