Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rower na triatlon


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Marasss

Marasss
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Skądinąd

Napisano 08 wrzesień 2011 - 11:29

Witam!

Po paru tygodniach samotnego poszukiwania i rozmyślania stwierdziłem ze najlepiej jak na temat wypowiedzą się fachowcy. Krótko i na temat – poszukuje roweru triatlonowego.

W zasadzie to poszukiwałem pierwotnie, ponieważ po rozeznaniu cenowym rowery klasy cevrelo p2 są poza moim zasięgiem.
Pojawiła się alternatywa, szosa + lemondka, i coś takiego by mnie interesowało. Jeśli chodzi o przepisy to interesują mnie stary długodystansowe gdzie jest ona dozwolona.
Niestety nie mam pojęcia jak wycisnąć z zakupu maksimum. Wiem że są rożnice między ramami czasowymi a „zwykłymi”.
Bardzo proszę o pomoc na co zwrócić uwagę przy zakupie, jaki model/firma, jakie koła, jaka grupa osprzętu wystarczy do startów. Oczywiście kwota na rower to 3000 max 3500zł (nie liczę tutaj dodatkowych kół czy pedałów).
Na chwile obecną mój kontakt z rowerami szosowymi jest na poziomie mniej więcej takiego roweru: http://allegro.pl/ro...1808176375.html znalezionego u wuja w piwnicy, zrobiłem na nim już trochę km w tym miesiącu.
Wcześniej jeździłem i startowałem parokrotnie na MTB.

wzrost 181; waga 73

Wszystkie sugestie i podpowiedzi są mile widziane.



Dodaj odpowiedź