Skocz do zawartości


Zdjęcie

P3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:16

Moj nowy rowerek zlozony , smigam na nim od 2 dni i nacieszyc sie nie moge :lol:
Dzieki mostkowi ktory widzicie na zdjeciu , kiere mam podniesiona leko wyzej niz na normalnym mostku , ale za to moge bezproblemowo smigac przez caly dzien .
Dalej nie bede opisywal , bo wszytko widac na zdjeicach ...
Waga cos lekko ponad 6 kg (mam nadzieje ze mnie waga nie klamie;)

Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika

Ps; Pedaly beda do wymiany .

#2 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1048 postów
  • SkądWWL

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:20

Marco_, rowerek bardzo ładny, a mostka nie widzimy :->

#3 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:21

ok ;)

#4 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 16 wrzesień 2011 - 19:43

Rower super, ale waga? Chyba trochę zaniżyłeś to 'lekko'... ale nie czepiam się bo to rower TRI niżeli do hopek.

Co z P2? Zostaje?

#5 wober

wober
  • Użytkownik
  • 242 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 wrzesień 2011 - 20:29

Pozazdrościć i gratuluje maszyny :)

#6 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 16 wrzesień 2011 - 20:51

Dzieki Wober :-)

P2 sobie zostawie :lol: ... wazylem taka troche byle jaka waga , tez mi sie wydaje ze troche wiecej musi wazyc .

#7 madagaskar

madagaskar
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 wrzesień 2011 - 20:58

Rower piękny i ciekawi mnie jak się na takim tri. jeżdzi ?

#8 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 16 wrzesień 2011 - 20:59

prawie caly dzien dzisiaj na nim smigalem , rewelka ! na tym sie " lata " :lol:

#9 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 16 wrzesień 2011 - 21:07

Cześć,

Pozazdrościć maszyny. Krzyśkowi od nas z teamu Husaria Szosowa, śni się pewni taki po nocach... Mi też... :->

#10 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 16 wrzesień 2011 - 21:11

mnie sie sni Cervelo S3 , moze go kiedys wysnie ;-)

#11 Gosc_chris1990accent_*

Gosc_chris1990accent_*
  • Gość

Napisano 16 wrzesień 2011 - 21:13

Castor Troy->

Oj tam, oj tam... :-) Przesadzasz :-P
Ostatnio kupiłem po super cenie kierownicę do jazdy na czas, co prawda nie jest to ZIPP karbonowy, ale Vision Trimax Intergrated J-Bend aluminiowy (cena nowej ok.1050zł za granicą) i wygląda bombowo, więc czesc z marzenia maszyny do jazdy na czas już zrealizowałem. Rama nie jest aż taka ważna. W Felcie nie będę wymieniał ramy na aero, bo nie ma sensu, a wydawanie iles tam tysięcy złotych na rower czasowy jest nielogiczne, chyba, ze ktos ma za duzo kasy. Lepiej kupic kierownicę czasową (jak ja) i do tego koła czasowe z dyskiem z tyłu i kompletny strój czasowy + kask aero i będzie prawie to samo, co z ramą aero. Nie jestem takim maniakiem, by kupowac sprzet z ramą aero, która da mi kilka czy kilkanascie watów więcej. Rama aero daje mały "zysk aerodynamiczny". Ten wydatek można "zastąpic" minimalnie mocniejszymi depnięciami.

Jesli ktos nie jest wystarczająco mocny, to nawet taka rama mu nie pomoże.
Liczy się to, co ma się "pod nogą" , a niekoniecznie sprzęt aero.

#12 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 16 wrzesień 2011 - 21:20

.... ja tej ramy nie oddam juz nikomu :mrgreen: :lol:

#13 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 16 wrzesień 2011 - 22:56

Castor Troy->

Oj tam, oj tam... :-) Przesadzasz :-P
Ostatnio kupiłem po super cenie kierownicę do jazdy na czas, co prawda nie jest to ZIPP karbonowy, ale Vision Trimax Intergrated J-Bend aluminiowy (cena nowej ok.1050zł za granicą) i wygląda bombowo, więc czesc z marzenia maszyny do jazdy na czas już zrealizowałem. Rama nie jest aż taka ważna. W Felcie nie będę wymieniał ramy na aero, bo nie ma sensu, a wydawanie iles tam tysięcy złotych na rower czasowy jest nielogiczne, chyba, ze ktos ma za duzo kasy. Lepiej kupic kierownicę czasową (jak ja) i do tego koła czasowe z dyskiem z tyłu i kompletny strój czasowy + kask aero i będzie prawie to samo, co z ramą aero. Nie jestem takim maniakiem, by kupowac sprzet z ramą aero, która da mi kilka czy kilkanascie watów więcej. Rama aero daje mały "zysk aerodynamiczny". Ten wydatek można "zastąpic" minimalnie mocniejszymi depnięciami.

Jesli ktos nie jest wystarczająco mocny, to nawet taka rama mu nie pomoże.
Liczy się to, co ma się "pod nogą" , a niekoniecznie sprzęt aero.


Poczułem się delikatnie urażony kolego twoim postem... zabrakło w nim kilka razy powiedzianego 'moim zdaniem', 'uważam że'.

Osobiście nie śpię na pieniądzach, ale jeśli wpadnie możliwość złożenia czasówki za kilka, a nie kilkanaście tysięcy to się napewno skuszę - chociażby dlatego, że pozycja jest zupełnie inna -5 stopni na geometrii ramy nie nadrobisz niczym - a jeszcze jak założysz siodełko 'ergo' do jazdy na czas to już koniec.
Jeśli miałeś przyjemność usiąść lub przewieźć się na prawdziwym rowerze czasowym z dostosowaną geometrią i pozycją to na 100% wiesz o czym mówię.

Dziękuję.

#14 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 20 wrzesień 2011 - 07:37

Castor Troy->
Lepiej kupic kierownicę czasową (jak ja) i do tego koła czasowe z dyskiem z tyłu i kompletny strój czasowy + kask aero i będzie prawie to samo, co z ramą aero.


(Prawie) robi duza roznice ;-)

#15 biker1974

biker1974
  • Użytkownik
  • 445 postów
  • SkądMirków/Wroclaw

Napisano 20 wrzesień 2011 - 08:21

Czy ja dobrze widze?Na przedostatnim zdjeciu jest ogromne pekniecie pod sztyca.Jesli sie myle to mnie poprawcie.

#16 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 20 wrzesień 2011 - 08:24

Czy ja dobrze widze?Na przedostatnim zdjeciu jest ogromne pekniecie pod sztyca.Jesli sie myle to mnie poprawcie.


Na zdjęciu wygląda faktycznie jak pęknięcie.....@Marco czekamy z trwogą na jakieś info :shock:

#17 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 20 wrzesień 2011 - 08:41

To odblask, na sterówce jest podobne "pęknięcie". Rower znakomity.

#18 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 20 wrzesień 2011 - 09:13

Miejmy nadzieje że odblask - ale niestety ja tam też widzę pęknięcie.

#19 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 20 wrzesień 2011 - 10:28

no i "shit happens " :cry: :-| :lol:

faktycznie strasznie wyszlo to zdjecie , wyglada jak rozdarcie :lol: ...macie na mysli w tym miejscu ? (to tylko takie dziwne odbicie swiatla)...pod 64 kg szybko nie trzasnie ;)

Dołączona grafika

Ps; Moze tutaj bedzie mozna troche dokladniej obejrzec ...(ona ma taki fajny profil i dlatego tak zalamuje swiatlo , do tego jeszcze lakierek jak "lustro" )

#20 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 wrzesień 2011 - 12:43

No Marco na allegro np to byś tego nie sprzedał, bo zaraz by Ci każdy pisał że rower uszkodzony :) Bez kitu wygląda jak pęknięcie, jak to czasem gra światła potrafi namieszać :)
Rowerek oczywiście pierwsza klasa, a najbardziej zazdroszczę Ci korby i QRingsów. Żeby to nie było takie drogie to też bym sobie sprawił...
pzdr