Skocz do zawartości


Zdjęcie

GIRO 2008 ! ! !


41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agamemnon88

Agamemnon88
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 11 maj 2008 - 18:50

Widze i wlasnym oczom nie wierze ;P Drugi dzien zmagan na poludniu Europy a tu ani wzmianki na forum o tym co i jak sie dzieje ... To pozwolcie ze zaczne.
po pierwsze co mnie bardzo zaskoczylo to wyniki pierwszego etapu - druzynowej czasowki:
Stage One times:

1. Slipstream 26 mins 32 sec

2. Team CSC +6 secs

3. High Road +7"

i co widac na 1 i 3 miejscu...nieznane druzyny? Wyprzedzili Astane, Quick Step, Milram, Lampre, Gerolsteiner...

Czyzby jakis przelom nastepowal ???

No i jakby ktos jeszcze strone zarzucil gdzie mozna powtorki etapow obejrzec, bede ogroooooomnie dzwieczny :)

POZDR A88.

#2 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 11 maj 2008 - 18:53

Widze i wlasnym oczom nie wierze ;P Drugi dzien zmagan na poludniu Europy a tu ani wzmianki na forum o tym co i jak sie dzieje ... To pozwolcie ze zaczne.
po pierwsze co mnie bardzo zaskoczylo to wyniki pierwszego etapu - druzynowej czasowki:
Stage One times:

1. Slipstream 26 mins 32 sec

2. Team CSC +6 secs

3. High Road +7"

i co widac na 1 i 3 miejscu...nieznane druzyny? Wyprzedzili Astane, Quick Step, Milram, Lampre, Gerolsteiner...

Czyzby jakis przelom nastepowal ???

No i jakby ktos jeszcze strone zarzucil gdzie mozna powtorki etapow obejrzec, bede ogroooooomnie dzwieczny :)

POZDR A88.




Slipstream to drużyna czasowców, więc to żadna niespodzianka... Podobnie jest z High Road, które zastąpiło T-Mobile. Nieznane drużyny? Czy ja wiem... Jedna jeździ w Pro Tourze, a druga do tego aspiruje... Zdaniem fachowców byli to faworyci.

#3 gazela93

gazela93
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 11 maj 2008 - 18:53

Wiem że transmituje eurosport...tylko tyle :-P

#4 Agamemnon88

Agamemnon88
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 11 maj 2008 - 18:56

Slipstream to drużyna czasowców, więc to żadna niespodzianka... Podobnie jest z High Road, które zastąpiło T-Mobile. Nieznane drużyny? Czy ja wiem... Jedna jeździ w Pro Tourze, a druga do tego aspiruje... Zdaniem fachowców byli to faworyci.


ze zastapili T-Mobile to przyznam szczerze nie wiedzialem. I w ogole pierwszy raz slysze nazwy tych druzyn dlatego takie zdziwienie mnie ogarnelo :)

#5 karrol

karrol
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądStargard

Napisano 11 maj 2008 - 19:11

http://www.meczyki.pl
tutaj są linki do relacji na żywo
bo ja np. nie mam żadnych kanałów sportowych :-P

#6 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 12 maj 2008 - 09:09

Agamemnon88 > widzę ze podstawowych danych nie wiesz... Slipstream już jakiś czas śmiga, Highroad= t-mobile(zmiana sponsora), podobnie Discoboys=Astana(większość ekipy i obsługi poszło do Kazachstanu)...
Wyprzedzenie Astany(zaproszenie w ostatniej chwili), Quick-Stepu, Milramu, Lampre, Gerolsteiner... przez takich czasowców z Slipstream to nic niezwykłego... zdziwił bym się jak by tak niebyło... :roll:

#7 gazela93

gazela93
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 12 maj 2008 - 10:36

Tylko gdzie oglądać giro d'italia live??
Kto np. przez neta??

#8 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 maj 2008 - 11:44

u mnie cienko z czasem, bo pracuje, etepy giro zasysam używając programu utorrent, plik torrent pobieram ze strony demonoid.com, w wyszukiwarce wystarczy wpisać "cycling" i pokazują się torrenty o kolarstwie, jeśli ktoś chciałby się zarejestrować, to proszę zgłosić się do mnie na pw lub gg po "kod" niezbędny do rejestracji, aktualnie zasysam 2 etap, jeśli chodzi o transmisje live przez strony internetowe, to jakość jest słaba i czasami bufor się zapycha :-/

#9 karrol

karrol
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądStargard

Napisano 12 maj 2008 - 12:58

http://www.steephill...-d-italia/#live
tutaj też są linki do relacji live, ale zaczynają się chyba od 15 :/
dobre i to, jak się nie ma jakiejś kablówki, czy coś ;-)
pozdro

#10 Agamemnon88

Agamemnon88
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 12 maj 2008 - 17:41

Slipstream już jakiś czas śmiga, Highroad= t-mobile(zmiana sponsora), podobnie Discoboys=Astana(większość ekipy i obsługi poszło do Kazachstanu)...
Wyprzedzenie Astany(zaproszenie w ostatniej chwili), Quick-Stepu, Milramu, Lampre, Gerolsteiner... przez takich czasowców z Slipstream to nic niezwykłego... zdziwił bym się jak by tak niebyło... :roll:



no ok, o T+Mobile nie mialem zielonego pojecia i nawet sie zdziwilem dlaczego nie startuja, o Astanie i Discov. Team wiedzialem i Slipstream sie scigal sie w duzych Tourach wiec tez nie znalem tej druzyny. Ale dziex za objasnienie :)

Pozdr

[ Dodano: 2008-05-12, 18:43 ]
I jeszcze dla tych co maja kablowke:

http://eurosport.yah...-eurosport.html

pelen rozklad co i o ktorej w jaki dzien :) oczywiscie Giro.

#11 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2008 - 16:37

Oki, wczorajszą kraksę na 2 etapie mogę pojąć, zawodnikowi Tinkoffu na zakręcie wyjechał spod dupska rower po czym odbił się od krawężnika i wpadł w peleton. Przej jednego kolarza położyło się kilku jak nie nawet kilkunastu innych...
Ale to co dziś kilkaset metrów przed finiszem się działo to tego nie pojmuję. Sytuacja dosyć podobna, przez jednego zrobiła się porządna i groźnie wyglądająca kraksa z kilkunastoma kolarzami w akcji. Kto to był, pamiętam tylko, że w czerwonym stroju... Czyżby z teamu Cofidis? No i najważniejsze, co on w ogóle zrobił? Dopatrzył się ktoś przyczyny wywrotki? Pozdro!

#12 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2008 - 18:00

przyczyny to zapewne chęć przepchania się do przodu która była mniejsza niż umiejętności... ale na bank liznął koła kolarza przednim, przed finiszem jak koleś przed tobą stanie na pedały i zacznie machać rowerem, a ty masz mało miejsca i liźniesz koła to nie może sie to skończyć inaczej niż glebą... w środku peletonu prawie nie da sie uciec bo nie ma gdzie, dookoła same rowery jak już porządnie liźniesz to już liźniesz...
A tak w ogóle to wczoraj był 3etap...

#13 Gosc_Eki_90_*

Gosc_Eki_90_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2008 - 18:00

Heh no ten na początku niezłą dal ucieczkę :-)
A przed metą to podobno jednemu z kolarzy weszło kawałek flagi w koło ale niewiem czy o tym samym mówimy :-) Bo tak przynajmniej mówili na Eurosporcie ale niepamiętam czy to był 3 czy 4 etap bo najpierw coś leciało z trzeciego a potem czwarty :-)
EDIT:
A tu tak o innym wyścigu ale tez o kraksie:
Śmiertelny wypadek
EDIT: Tak, wczoraj był ale dzisiaj pokazywali przez godzine...

#14 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2008 - 20:13

A tak w ogóle to wczoraj był 3etap...


Sorki, moje niedopatrzenie...


A przed metą to podobno jednemu z kolarzy weszło kawałek flagi w koło ale niewiem czy o tym samym mówimy


Nie mówimy o tym samym, widziałem ten przypadek z flagą. Koleś się tylko zachwiał ale wyszedł z groźnej sytuacji bez szwanku.
Pozdro!

#15 Kuba82

Kuba82
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 15 maj 2008 - 07:53

Widzieliście wczorajszy rzut rowerem w wykonaniu David Millara :D:D:D Kurcze, ciekawe jakie to uczucie rzucić bajkiem za 20 tys $ :-P

#16 Amon

Amon
  • Użytkownik
  • 280 postów
  • SkądŚwieradów-Zdrój

Napisano 15 maj 2008 - 11:45

A jak by było miło gdyby rower wylądował w moim ogórdku :-D

#17 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2008 - 14:08

Widzieliście wczorajszy rzut rowerem w wykonaniu David Millara :D:D:D Kurcze, ciekawe jakie to uczucie rzucić bajkiem za 20 tys $ :-P


Jego uczucie to poprostu wkur***. :evil:
Bo mieć awarię tak blisko mety to sie płakać chce. :-/
Ale widok lecącego roweru dla oglądających niezapomniany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




BTW.
Co tam mu się rozp.... tzn. zepsuło?

#18 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 15 maj 2008 - 14:36

zerwal lancuch

#19 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2008 - 16:11

Podobną sytuację omawialiśmy przy okazji Ricarda Ricco z SDV na bodajże Paris- Nicea z tego co pamiętam. Może teraz taka moda na rzucanie rowerami :mrgreen: , kto dalej dorzuci albo kto pierwszy przerzuci przez linię mety :mrgreen: . Pozdro!

#20 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2008 - 19:29

Ciekawe czy rower trafił z powrotem do właścieciela. Ktoś tam po niego poleciał. U nas to już bankowo było by po rowerze, ale na zachodzie kto wie...inna mentalność



Dodaj odpowiedź