Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROAD Maraton - podsumowanie seozonu 24.11.2012


208 odpowiedzi w tym temacie

#161 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 21 grudzień 2011 - 10:02

A miał być sierpień dla rodziny.

#162 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 21 grudzień 2011 - 10:12

Andrzej M, zostaje w Sierpniu 3 tygodnie wolne i wtedy... wszyscy kolarze idą/jadą na urlop. ;-)

#163 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 21 grudzień 2011 - 12:06

Michał to już na 1008 nie jedziesz ?? Że masz 3 tyg ?
Mnie to wszystko jedno. Ble terminy były w tym roku zaklepane ;-)
Pzdr Tomek

#164 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 21 grudzień 2011 - 12:47

Szkoda przeznaczać sierpień na przerwę urlopową w zawodach z oczywistych względów: jest to ciepły miesiąc i jeden, powiedzmy z maksymalnie z sześciu, w których można się w Polsce praktycznie ścigać na szosie. Jeśli organizatorzy są gotowi w sierpniu robić zawody to należy to wykorzystywać.

#165 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 grudzień 2011 - 11:21

Jak mogę coś powiedzieć to... Fajnie było gdy Rajcza była zaplanowana na 14.07

Dzień później ma być TdP amatorów ,a tak to koszty dojazdu się zwiększają drastycznie.. W takim razie chyba Rajcze będzie sobie trzeba podarować.. No niestety.. :roll:
Bo tydzień później praktycznie jest z cyklu supermaraton Maraton Liczyrzepy w Jeleniej Górze..

A tak można by za jednym razem zaliczyć Rajcze i lecieć na TdP Amatorów.. :roll:

#166 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 grudzień 2011 - 11:30

Xubix taka też była moja propozycja i się ucieszyłem jak zatwierdziliście ten termin. Teraz po zmianach też pewnie nie będę mógł się na Rajczy pojawić :/
pozdrawiam

#167 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 23 grudzień 2011 - 11:31

a moim zdaniem trochę egoistycznie piszesz, bo jeśli Pętla Beskidzka będzie 7 lipca to chcesz robić Rajczę tydzień później? I mówisz o kosztach dojazdu tak, to w takim razie co będą mieli powiedzieć ludzie którzy weekend po weekendzie będą musieli jechać w Beskidy.
Sorry ale na wszystko nie napatrzysz jak to mówią;)
TdPA masz w połowie lipca, Rajczę według nowych propozycji dwa miesiące później więc nie wiem o co Ci chodzi

#168 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 grudzień 2011 - 12:11

O to ,że na Istebną jedziesz raz i wracasz do domu..
O to ,że na TdP Amatorów wracasz tydzień później i wracasz do domu..
O to ,że na Rajczę jedziesz za dwa miesiące i wracasz do domu..

Kapujesz ? A tak to można było uniknąć kosztów drogiego paliwa.. No ale nie jestem pępkiem świata i nie mówię ,że ma być po mojemu ;-) "nie to nie" i luz ;-)
Ja się nie obrażę i też nie będę mógł się na Rajczy po prostu pojawić na 99% :->

#169 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 23 grudzień 2011 - 12:34

no to chyba raczej lepiej jest że między Istebną a Rajczą jest większy interwał czasowy, a jak priorytetem dla Ciebie jest TdPA to sorry

#170 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 grudzień 2011 - 12:36

Żaden egoizm, po prostu czysta ekonomia :)
Bardziej chodziło mi też o to, że w tym terminie organizator mógłby mieć więcej uczestników, bardzo dużo osób w tym roku połączyło sobie TdP oraz Rajczę.
No ale to tylko moje zdanie, przecież nic nikomu nie narzucam :)
pzdr

#171 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 23 grudzień 2011 - 12:47

Kalendarz maratonów się rozrasta, jest jeszcze kilka innych cykli i terminy muszą być rozłożone na cały sezon. Lipiec i sierpień to miesiące wakacyjne i luki w terminach są potrzebne aby np. wyjechać z rodziną na wakacje. Wiem że nie wszyscy mieszkają w Beskidach i niektórzy mają daleko w góry, cykl jest dla wszystkich, jest więcej imprez i liczba uczestników na pewno wzrośnie.

#172 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 23 grudzień 2011 - 12:53

nie sądzę aby Rajcza w tydzień po Pętli przyniosła wzrost uczestników, śmiem sądzić że raczej na odwrót

#173 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 grudzień 2011 - 13:31

jedroll1, czy do Ciebie nie dociera, że mówimy o TDP Amatorów ? Że można połączyć te dwie imprezy w jednym weekendzie ? I nie jest tak daleko między Bukowiną a Rajczą i spokojnie w krótkim czasie można przejechać autem po maratonie..

#174 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 23 grudzień 2011 - 13:36

a czy do Ciebie nie dociera, że mogą istnieć ludzi którzy startując w roadmaraton mają gdzieś TdPA i nie koniecznie uśmiecha się im dwa maratony górskie tydzień po tygodniu

#175 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 grudzień 2011 - 15:57

jedroll1, no ale ja nic nie mówie.. dałem tylko propozycję i wyraziłem tylko swoje zdanie, więc nie musisz od razu się denerwować.. nie musi być po mojemu także wiesz.. easy ;)

#176 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 23 grudzień 2011 - 16:03

Pętla 14. to było niegłupie. Jednak przeważyła chyba tradycja.

#177 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 23 grudzień 2011 - 17:26

tradycja musi być podtrzymana, bo ja Wam mówię jak zaczniecie kombinować z terminem Pętli to stracimy pogodę, to jest bankowe;P

#178 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 grudzień 2011 - 17:35

No tak.. W sumie mówią ,że "chciwy dwa razy traci" :->

#179 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 grudzień 2011 - 17:57

A ja jestem na nie i to wielkie nie szczególnie dla Road Trophy.
W ty przypadku, może nawet szczególnie w tym pogoda nie jest dobrym argumentem, bo przez 2 edycje była pogoda idealna na tego typu imprezę. Upały na etapówce nie są wskazane.
Sierpień, a tym bardziej lipiec nie są jednak gwarantem dobrej pogody, pewniejszy jest wrzesień, nawet październik pod względem opadów, mimo iż temperatury niższe.
Co do reszty to właściwie obojętnie tylko proszę o terminarz końcowy - podobnie jak poprzednik - do końca roku :)

#180 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 23 grudzień 2011 - 21:57

peace..peace... Rajcza może być zimowa w grudniu na rowerach MTB z żurkiem na półmetku i łyżwami na zjazd :mrgreen:



Dodaj odpowiedź