Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie lepiej kupić rower?


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcinxy

marcinxy
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 04 październik 2011 - 19:23

Nie wiem czy lepiej jest kupić rower przez internet czy u konkretnego sprzedawcy. Mam na oku pewną Meridę, jednak w mojej okolicy nie ma sklepu rowerowego który by te rowery sprzedawał. A zatem pozostają sklepy internetowe, obawiam się jednak kupowania rowerów przez internet, gdzie nie mogę danym modelem przejechać się ani też ocenić czy jest on dla mnie odpowiedni, pozostaje również kwestia jego serwisowania i ewentualnego reklamowania. Szkoda by było jednak kupować rower który mi w ogóle nie przypadł do gustu Np. Author którego mam pełno w zasięgu ręki.

#2 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 04 październik 2011 - 19:52

sam mam podobny dylemat i powiem Ci, że jak znajdę to pojadę na koniec Polski osobiście
serwisy maja swoje filie, zresztą co w rowerze się może zepsuć ... komputer pokładowy?

#3 marcinxy

marcinxy
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 05 październik 2011 - 08:53

W sumie racja, ale zawsze trochę strach zainwestować tyle kasy w nie wiadomo co, ale z drugiej strony pędzić na drugi koniec polski do serwisu w którym może się okazać nie ma akurat tej szosy.

#4 tcp

tcp
  • Użytkownik
  • 501 postów
  • SkądZ nienacka

Napisano 05 październik 2011 - 15:31

Cena kół u autoryzowanego dystrybutora w moim mieście 3500 pln. W internecie 2700 pln. Kupiłem w internecie i jeżdżę na nich od 4 lat. Kupiłem kompletną grupę Sram Force za 3200 pln. Dystrybutor chciał ponad 5000 pln. Coś tam się popsuło ale łatwo sobie z tym poradziłem. Zawsze jest ryzyko trzeba tylko zdecydować czy warto.

#5 madagaskar

madagaskar
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 październik 2011 - 20:25

W niekorych sklepach można nrgocjowac - idzesz i mowisz ze na necie masz za taka cenę i czy są w stanie sprzedać taniej. Ja tak kilka razy zrobiłem i koleś po sprawdzeniu oferty w necie sprzedawał mi towar dodając koszt transportu.



Dodaj odpowiedź