Skocz do zawartości


IV Suchedniowski Rajd Rowerowy "Góry Swiętokrzyskie 2


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2008 - 18:59

IV Suchedniowski Rajd Rowerowy "Góry Swiętokrzyskie 2008"
Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suchedniowie organizują w dniu 24 maja 2008r. IV Suchedniowski Rajd Rowerowy "Góry Swiętokrzyskie 2008".
Zaplanowanych jest 7 tras, przebiegających przez teren województwa:
A. 130 km r11; szosa: Suchedniów OSiR, Wzdół, Siekierno, Tarczek, Grabków, Garbacz, Janowice, Jeleniów, Huta, Podłysica, Kakonin, Krajno, Święta Katarzyna, Bodzentyn, Psary, Hucisko, Suchedniów.

B. 100 km r11; szosa: Suchedniów OSiR, Wzdół, Siekierno, Tarczek, Grabków, Garbacz, Janowice, Nowa Słupia, Jeziorko, Dębno, Celiny, Bodzentyn, Psary, Hucisko, Suchedniów

C. 70 km r11; szosa: Suchedniów OSiR, Wzdół, Tarczek, Grabków, Rudki, Baszowice, Jeziorko, Dębno, Celiny, Bodzentyn, Psary, Hucisko, Suchedniów.

D. 40 km r11; szosa: Suchedniów OSiR, Wzdół, Siekierno, Sieradowice, Bodzentyn, Psary, Hucisko, Wzdół, Suchedniów

E. 20 km r11; trasa rodzinna: Suchedniów OSiR, Opal, Burzący Stok, Droga Pożarowa, Siekierno, Wzdół, Suchedniów.

F. 65 km r11; teren r11; trasa MTB r11; rowery górskie: Suchedniów OSiR, Opal, Droga Pożarowa, Siekierno, Podmielowiec, Aleksandrówka, Orzechówka, Podłazie, Łączna PKP, Jęgrzna, pod tor kolejowy, drogą polną w kierunku kopalni rBukowa Górar1;, do zielonego szlaku, zielonym szlakiem przez Górę Bukową, Psary Podlesie, Podłazy, Hucisko, Kapkazy, Podłazie, Krzyżka, Michniów rOczyszczalniar1;, do szlaku niebieskiego drogą leśną, niebieski szlak, Kamień Michnowski, Burzący Stok, Suchedniów

G. 35 km - terenr11; trasa MTB r11; rowery górskie: Suchedmniów OSiR, Opal, Droga Pożarowa, Siekierno, Podmielowiec, Aleksandrówka, Orzechówka, Podłazie, Krzyżka, Michniów rOczyszczalniar1;, do szlaku niebieskiego drogą leśną, niebieski szlak, Kamień Michnowski, Burzący Stok, Suchedniów

Zapisy oraz opłaty: Ośrodek Sportu i Rekreacji Suchedniów ul. Ogrodowa, tel. 041 25 43 351 lub w biurze rajdu w dniu 24.05 w godz. 8:30 r11; 9:45.
Opłata 10 zł. Członkowie Suchedniowskiego Stowarzyszenia Cyklistów r11; 5 zł.
W opłacie: ubezpieczenie, poczęstunek, pamiątkowy dyplom, losowanie upominków, karta startowa z mapką, regulamin rajdu.

Program rajdu: 1. godz. 8:30 - 9:45 r11; zapisy oraz wręczenie kart startowych
2. godz. 10:00 r11; wyjazd z OSiR na trasy
3. od godz. 14:00 r11; wydawanie kiełbasek z grilla
4. godz. 16:00 r11; zakończenie rajdu na terenie OSiR r11; wręczenie dyplomów, losowanie upominków, grill.

Regulamin rajdu w miejscu zapisów.
Przy zapisach podawać nr Pesel r11; do ubezpieczenia.
Bliższe informacje: sprawy organizacyjne - Grzegorz Michnowski tel. kom. 500 682 873 trasy rajdu - Tomasz Kutwin, tel. kom. 694 929 141
Możliwość noclegów na terenie OSiR Suchedniów, tel. 041/ 25 43 351

W imeniu organizatorów serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej wspaniale zapowiadającej się imprezie.


Zródło http://www.skarzyski...twocyklistow.eu

Wybiera się ktoś? Ja jadę w czwartek i zostaję do niedzieli bo mam na miejscu rodzinnę.[/b]

#2 voytah

voytah
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Skądświętokrzyskie

Napisano 19 maj 2008 - 21:21

Ja będę bankowo... tylko nie wiem, na którą trasę jeszcze pojadę bo mam małe /spore/ problemy z kolanem ;p. Jakbyś miał ochotę coś wcześniej pojeździć, a nie chciałoby Ci się samemu to napisz na pw ;)
pzdr

#3 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 20 maj 2008 - 08:02

Ja jadę w czwartek i zostaję do niedzieli bo mam na miejscu rodzinnę

to ja tez :-D

#4 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Napisano 20 maj 2008 - 10:44

spros to jak masz czas to zapraszamy na trening w piątek. Ja będe i jeszcze pewnie voytah

#5 Cycling

Cycling
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądGóry Świętokrzyskie

Napisano 20 maj 2008 - 17:12

Ja też będę razem z synem, wszak mamy 10 km do Suchedniowa.

#6 COST

COST
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądRADOM

Napisano 20 maj 2008 - 19:26

ktos wie jak bedzie wygladac trasa Mtb?.czy to wyscig na orientacje czy klasyczny maraton?

#7 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 20 maj 2008 - 22:08

spros to jak masz czas to zapraszamy na trening w piątek. Ja będe i jeszcze pewnie voytah

gdzie i o której? przejechalbym sobie ze 200kaemow, ale nie wiem czy czas pozwoli. jakie tempo?
wlasnie. jakie bedzie tempo na tych 130 w sobote? bo jak ze 45km/h to nie jade :mrgreen:

#8 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2008 - 13:35

Spros

200km to nie będziemy robić przed sobotą. Taki letki trening max 70km. Ja w Suchedniowie będe jutro po południu. Co do piątku to wyślę ci namiary na mnie w pw.

Co do tępa to ciężko powiedzieć. Zależy czy będą kolarze nastawieni na ściganie czy też na takie spotkanie i przejażdzkę treningową.

#9 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 21 maj 2008 - 15:12

eee, 70km to moze byc nawet ze srednia 40km/h :D

#10 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2008 - 17:43

Ja wyjezdżam jutro na dojazd do Suchedniowa (rowerem) o godz. 09:00. Voytah jeśli będziesz w Nowej Słupi jutro to możemy się zjechać w Łagowie lub samej Nowej Słupi. W Łagowie będe między 11:30 a 12:00. Stąd pojadę albo prosto do Suchedniowa (Trasa 1 - 115km) lub przez św. Krzyż, Bieliny, Górno na św. Katarzyne i na Suchedniów (Trasa 2 - 145km). Dam ci znać jutro sms rano jak będe wyjezdzac.

Co do piątkowego treningu to dam wam znać w piątek rano (do Voytah i Spros)

#11 janosik245

janosik245
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądSkarżysko-Kamienna

Napisano 24 maj 2008 - 07:06

Zaraz do was wyjeżdżam panowie ;-) Czekajcie na mnie ;-)

#12 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2008 - 19:00

Rajd udany mimo nie najlepszej pogody. Mnie jechało się super. Pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia za rok, a wczesniej na rajdzie Skarżyskim.

#13 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 25 maj 2008 - 19:31

przyznaje sie bez bicia. wymieklem. w ogole nie pojechalem, ale ja naprawde deszczu sie poprostu boje.



Dodaj odpowiedź