Skocz do zawartości


Zdjęcie

BEZ CENZURY


33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 25 październik 2011 - 12:02

Są! 2,5 tys. zdjęć na DVD pojemności 8,5 GB z 2011:
- Puchar Równicy (640 fot.)
- Rajcza TOUR (370 fot.)
- Pętla B. (700 fot.)
- Road Trophy (720 fot.)

Bez selekcji, tak jak oko fotografa złapało - postanowiliśmy bez zbędnej cenzury udostępnić wszystkie zdjęcia wykonane przez naszych etatowych fotografów.

Łącznie 2,5 tys. zdjęć w pełnej rozdzielczości zawiera się na płycie 8,5 GB. DVD dostępne do końca roku w promocyjnej cenie 15 zł/szt. (odbiór osobisty w Istebnej lub na DEMO DAY w Gliwicach 26.11.2011)

Możliwa wysyłka listem poleconym (19,50 zł/szt.) po wpłacie na rachunek bankowy:
Dagmara Szturc-Legierska
43-470 Istebna 236
Mbank 11 1140 2004 0000 3002 5097 5346
z dopiskiem "DVD"

Pozdrawiam!

#2 dzidziu$

dzidziu$
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 31 październik 2011 - 09:47

bardzo dobry pomysł!
kasę wpłaciłem tydzień temu, kiedy ruszy wysyłanie płytek?

#3 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 31 październik 2011 - 11:40

gitara ja też zrobię przelew po świętach

#4 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 31 październik 2011 - 18:24

DVD są gotowe do wysyłki. Wysyłam na bieżąco wg zamówień, pierwsze wyszły dziś rano.
Uznaliśmy że lepiej odczekać i zgrać wszystkie foty na 1 płytę: taniej dla wszystkich, po co mnożyć koszty.

P.s. Wszystkie środki z tytułu sprzedaży płyt zasilają bezpośrednio fundusz RoadMaratonu na obsługę fotograficzną (wynagrodzenie fotografów). Długi trzeba spłacać a zobowiązań dotrzymywać ;-)

#5 Przem59

Przem59
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 listopad 2011 - 12:37

Czy w związku z tytułem wątku można spodziewać się jakichś "ostrzejszych" fotografii :)

#6 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 05 listopad 2011 - 19:32

Nie no, bez przesady ;-)

P.s. Już mnie teraz ścigają inspektorzy celni za losowanie nagród (powaga!), jeszcze by tego brakowało!

#7 Riccardo

Riccardo
  • Użytkownik
  • 63 postów
  • SkądOwock

Napisano 05 listopad 2011 - 22:06

Czy w związku z tytułem wątku można spodziewać się jakichś "ostrzejszych" fotografii :)

Bez cenzury znaczy, że właśnie ostre, choć nie zawsze wyostrzone:-)

#8 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 07 listopad 2011 - 05:58

a co w tym kraju mają inspektorzy celni do losowania nagród??? a wiem już nie ma granicy na słowacji i nie mogą aa gorzałą obczajać??

#9 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 07 listopad 2011 - 14:14

Bolesne ale prawdziwe. Urząd Celny "obsługuje" ustawę o grach losowych, hazardzie itp.
Wszystkie nagrody losowane w Ustroniu, Rajczy, Istebnej podciagnęli pod "hazard" i mam wytoczoną sprawę. Jakaś paranoja totalna, z którą nie sposób się pogodzić.

#10 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 listopad 2011 - 14:53

Paranoja to za słabe słowo... brak słów po prostu.
Teraz rozumiem, czemu np. na maratonie szosowym w Radkowie zrobili to jako quiz z nagrodami, czyli każdy wylosowany musiał odpowiedzieć na proste pytanie - podobno to właśnie pozwalało obejść durne przepisy o hazardzie...
pzdr

#11 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 07 listopad 2011 - 15:52

ten kraj jest pirdolnięty

jeśli naprawdę Wieśku masz sprawę to może zróbmy tutaj jakąś petycję że jest to chore, nienormalne i jakże polskie, na pewno wszyscy uczestnicy RM się podpiszą. To nie jest normalne, jest gość który usiłuje coś zrobić, żeby coś się działo w tym kraju, szuka sponsorów, organizuje, nagradza i co w zamian? sprawa w sądzie? no jest to pierdolnięte po dwakroć bo inaczej się tego nazwać nie da.

#12 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2011 - 17:58

Muszą być quizy, wierszyki, bo inaczej lipa i tak to się kończy. Hipokryci, a jak chciałem zgłosić na policji zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia, kolo nagminnie blokuje dostawczakiem ścieżkę rowerową, to aspirant i tu nie żartuję nakrzyczał na mnie, że jakim prawem mu dodaję roboty. A tu im się chce robić, beznadzieja.

#13 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 07 listopad 2011 - 20:26

Nie chciałbym zbyt wiele pisać na forum, wiadomo ....
ale w moim przypadku sprawa jest bardzo poważna (chodzi o Ustroń, Istebną, i Rajczę)

Wszystko jest możliwe. Moje zastrzeżenia i wyjaśnienia liczące już dziesiątki stron jak grochem o ścianę. Ciągle Urząd wraca do tego samego: popełniłem wykroczenie i basta.

Już myślałem o jakiejś dużej akcji, może media, może politycy, ale jak to zorganizować? Może ktoś coś zorganizuje, bo ja już padam z sił.

P.s. Czekam na decyzję (będzie negatywna) i karę (nie wiem jaką, pewno finansowa) Jeśli będzie dotkliwa kończę z RM.

#14 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 listopad 2011 - 21:35

Nieciekawie to wszystko wygląda, ale nie może tak być...
Nogłośnienie w mediach myślę, że warte rozważenia, można zacząć od neta i (niestety) facebooka. Tam spore grono rowerzystów, więc poparcie powinno się znaleźć.

Powodzenia!

#15 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2011 - 21:37

Może założyć grupę na fb, znaleźć kolarza prawnika, który pomoże sklecić jakąś rozsądną petycję. Każdy ja sobie wydrukuje, podpisze, zapakuje w kopertę i wyśle do urzędu celnego, który zajmuje się sprawą. Plus media.

#16 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 07 listopad 2011 - 21:58

Jakoś nie wierze w żadne petycje itd. Jeżeli urząd celny czy skarbowy poczują pieniądze, to jakby rekin poczuł krew.

Podobna sprawa była nagłośniona przez TV. Swoją drogą ciekawe jak się skończyła? Link do newsa w TVP

#17 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2011 - 22:01

Jakoś nie wierze w żadne petycje itd. Jeżeli urząd celny czy skarbowy poczują pieniądze, to jakby rekin poczuł krew.


Czyli stawiamy już krzyżyk na Wieśku?

#18 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 07 listopad 2011 - 22:25

Czyli stawiamy już krzyżyk na Wieśku?


Myślę, że życzymy powodzenia i czekamy na cud!

#19 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 08 listopad 2011 - 07:20

ja naprawdę chciałbym zrozumieć ten kraj i imbecyli którzy nim rządzą, którzy wymyślają kolejne przepisy. Czyli tak, robimy imprezę sportową musimy sprawdzać przepisy na temat hazardu? i my się nazywamy szumnie europejczykami? wstyd!

#20 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 listopad 2011 - 07:32

Ja myślę, że tak jak ktoś napisał trzeba zrobić na początku grupę na facebook (też nie jestem wielkim zwolennikiem, ale tylko tak można osiągnąć szybkie poparcie dużej liczby osóB), rozgłosić to na forach: szosowym, rowerowych, BS itd i jak już akcję poprze odpowiednie grono osób to próbować z tym do mediów, nie wiem może jakaś Uwaga, a może ktoś z kolarzy się okaże że ma jakieś znajomości w mediach i pomoże. W końcu jest nas nie małe grono :)
pzdr



Dodaj odpowiedź