Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktory wybrac? Felt F5 Trek 4.5 czy Trek 2.5 ?


56 odpowiedzi w tym temacie

#21 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 18 grudzień 2011 - 16:10

sprzedalbym telewizor, gdybym go mial.. :D wyrzucilem go kiedys na smietnik a na jego miejscu postawilem akwarium z rybkami :D mniej stresow ;)

rowerek cudo i te kola.. ale takie przebicia cenowe w moim przypadku zle sie moga skonczyc, ustalmy cene do tych 7tys, bo obawiam sie, ze kupca na akwarium za 3 tys nie znajde :D

#22 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 18 grudzień 2011 - 16:50

i jeszcze raz ponawiam pytanie odnosnie propozycji zlozenia, ktora dostalem:

1) Rama Lemonde Victorie 51cm (z widelcem i sterami- 1390g)
Osprzęt SRAM Apex (pełna grupa 2x10- 2407g)
Koła Bontrager Race X Lite (2008)
Opony IRC Redstorm 23c
Kierownica Bontrager Race Lite
Mostek Bontrager RXL
Sztyca Bontrager RXL Acc
Siodło Bontrager

2) Koła Bontrager Race (2008)
Mostek Bontrager Race Lite
Sztyca Bontrager Race
Reszta bez zmian.

Cena pierwszego zestawu- 7900,-
Cena drugiego zestawu- 6900,-

szukam tych czesci w innych rowerach i znajduje je np w Treku po 22tys :o czyli osprzet niezly..

#23 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 18 grudzień 2011 - 16:56

Raczej przeciętny.
Za 7900zł złożyłbyś fajny rower na customowej ramie od Jarka. Może przy Twoich warunkach to jest najlepsze wyjście? Wszelkie długości i kąty miałbyś na wymiar.

#24 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 18 grudzień 2011 - 17:00

u kogo :>? cenowo szczerze mowiac wolalbym 6900, no.. ale.. moze faktycznie poszukam kupca na akwarium hahaha

#25 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 18 grudzień 2011 - 17:05

Ramę Luxtecha (com.pl).
Skontaktuj się z Jarek-LT, właścicielem marki, przez PW, on rozjaśni Ci sytuację. mój rowerek do oglądnięcia.
Koła fulcrum racing 5, sram rival i masz super rower. Ewentualnie jakieś modyfikacje osprzętowe, by zmieścić się w limicie. Wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie.

#26 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 19 grudzień 2011 - 13:56

dzieki za propozycje, do wczoraj nie wiedzialem, ze w ogole bylaby w zasiegu mojego portwela opcja wykonania ramy pod wymiar.

zadzwonilem do tego sklepu od aukcji z Ridleyem.. mieliby dla mnie jeszcze ewentualnie jedna tansza opcje, wystawowego roweru hmmm.. jak bede mial cala specyfikacje to przekleje ją tu.

#27 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 24 grudzień 2011 - 11:30

WESOLYCH SWIAT DLA FORUMOWICZOW !

Mimo, ze nie mam jeszcze nowego roweru, to i tak Was przescigne w przyszlym roku na Tour de Pologne Amatorów :lol: :lol:

#28 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 28 grudzień 2011 - 15:57

caad10 na 105, r.50 za 4700 :)
co Wy na to ?

#29 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 28 grudzień 2011 - 19:07

Dla mnie brać. Co prawda ujeżdzałem CAAD 9, ale gdyby nie uszkodzienie ramy w kraksie to pewnie do dziś bym na niej jeździł. CAAD 10 jest na pewno 100 razy lepszy od kiepskiego karbonu, a taki również przećwiczyłem na własnej skórze.

#30 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 28 grudzień 2011 - 19:28

a co powiecie na jego cene? bo o ile wiem, to swietna okazja . oczywiscie nowka.

chetnie bym go kupil, ale troche sie obawiam, ze przy moim wieku (46) bardziej komfortowym rozwiazaniem dla kregoslupa bylby karbon..

#31 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 28 grudzień 2011 - 19:55

Możesz ratować się oponami 700x25, karbonową sztycą, dobrze pracującym siodłem typu SLK/ SLC.

Cena jest OK, sporo poniżej katalogowej. Myślałeś nad Canyonem Roadlite 6.0?

#32 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 28 grudzień 2011 - 20:10

do tej pory myslalem o Felcie 5tce, Treku 4.5, bo myslalem o karbonie, ale ich i tak nie ma w Polsce dla mnie i rozmiaru. musialbym czekac do wiosny, a wtedy bedzie jeszcze wyzsza cena niz w tej chwili, ze wzgledu na kurs euro.

wiec juz mam taki balagan w glowie, ze nie wiem czy chce rozwazac kolejny model.. tym bardziej, ze uznalem, ze moze faktycznie lepiej zejsc nieco z ceny, a ten model wydaje mi sie byc naprawde w bardzo przystepnej..ale jednak aluminium.. ehh nie wiem juz sam.

#33 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 28 grudzień 2011 - 20:16

Popatrz w outlecie Canyona: http://www.canyon.co...tate=&sort=p-up Na aluminiowe modele 2012 też zerknij, podobno Ultimate Al dobrze tłumi, Omega- Pharma jeździła na nich w wiosennych klasykach!
Ten nie byłby dobry: http://www.canyon.co...html?o=A1019445 ?

Od siebie dodam, że Canyony to mega dopracowane rowery, leciutkie, jeździli na nich najlepsi zawodnicy sezonu 2011.

#34 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 28 grudzień 2011 - 21:02

jacekkamasz za kwotę do 5 tys to nowego karbonowego sprzętu nie kupisz. Możesz poszukać używki, ale to zawsze jest jakieś ryzyko. Z twoim rozmiarem faktycznie może być kłopot. Canyon faktycznie jest do zastanowienia. Sam się przymierzałem do Ultimate AL, ale cena EURO pokrzyżowała mi plany. Zastanów się jeszcze na Ridleyem, też fajne, ssztywne ale w Polsce niedoceniane rowery. A może rama karbon na wymiar z Luxtech-a i złożenie sobie roweru?

#35 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 28 grudzień 2011 - 21:09

poki co odpuscilem sobie luxtecha. ze sklepem ridleya juz rozmawialem, dali mi kilka mozliwosci, ale wlasciwie zadna nie wydala mi sie jakas szczegolna rewelacja.
uzywka rzeczywiscie w ogole mnie nie interesuje. myslac o karbonie interesowala mnie cena ok 7tys, ale zdecydowalem, ze chyba jednak opuszcze poprzeczke nieco nizej, bo strasznie kusi mnie ten CAAD 10 na 105.
rozumiem, ze go polecacie w razie czego ? bo planowalem jechac jutro do sklepu i go "dosiasc"..

#36 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 28 grudzień 2011 - 21:15

CAAD to jedna z najlepszych na świecie ram aluminiowych.

#37 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 28 grudzień 2011 - 21:25

Jak najbardziej. Na pewno będziesz zadowolony, ale najpierw się przymierz do niego. Uważam, że lepiej mieć super alu niż kiepski karbon. Ja to już przećwiczyłem.

#38 Julkos

Julkos
  • Użytkownik
  • 468 postów
  • SkądBolesławiec

Napisano 28 grudzień 2011 - 22:21

Bierz tego Cannondale'a ! Tak jak koledzy mówią, że świetne ramy aluminiowe, a na dodatek lekkie. Cena też jest dobra.

#39 jacekkamasz

jacekkamasz
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 28 grudzień 2011 - 22:23

dzieki :) jutro go "pomacam" :) jesli to bedzie milosc od pierwszego wejrzenia, to biore :)

#40 Julkos

Julkos
  • Użytkownik
  • 468 postów
  • SkądBolesławiec

Napisano 28 grudzień 2011 - 22:32

Korba Compakt czy triple?



Dodaj odpowiedź