Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trasa Warszawa - Ciechanów


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jant

jant
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwiec 2008 - 10:45

Witam,
Będę w niedzielę chciał ruszyć z Wawy do Ciechanowa, nigdy tą trasą nie jechałem. Czy możecie mi podpowiedzieć, którędy najlepiej jechać? Autem to zawsze jeżdziłem gdańską, a potem chwilę za Płońskiem w prawo na Ciechanów, ale to nie jest chyba najlepszy pomysł. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie!

Dzięki
JT

#2 yasiu

yasiu
  • Użytkownik
  • 310 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwiec 2008 - 11:41

wejdz na google maps
polaczenie wawa ciechanow przez nasielsk
droga powinna byc caly czas ok (dawno nie jechalem tamtedy ale powinno dac rade
mozesz tez probowac wzdluz pkp od nasielska
jak wyjedziesz kolo 10 z wawy to powinien byc maly ruch

#3 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 12 czerwiec 2008 - 13:54

Ja proponuję lecieć (nie wiem skąd dokładnie zaczynasz) Modlińską do Legionowa, dalej na Pułtusk przez Serock (ten odcinek drogi jest w porządku, ostatnio tamtędy jechałem) a z Pułtuska drogą nr 618 a następnie 60 do Ciechanowa. Niestety nie powiem Ci jak z pułtuska wygląda dalej droga bo tamtędy nie jechałem ale patrząc na mapę wydaje mi się to najodpowiedniejsza droga... Pozdro!

#4 jant

jant
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwiec 2008 - 15:59

Dzieki Panowie!
Faktycznie dużo lepiej to wygląda. Wypróbuję w takim razie najpierw Nasielsk. Przy następnej okazji ruszę przez Pułtusk. Dam znać jak było. Pozdrawiam
JT

[ Dodano: 2008-06-16, 08:28 ]
To na razie polecam tą, którą wczoraj wczoraj zrobiłem: Wawa-Jabłonna-Chotomów-Dębę-Nasielsk-Świerkowo-Gąsocin-Ciechanów.
Nawierzchnia przez 2/3 trasy bardzo dobra przez pozostałą część raczej przyzwoita i mały ruch na drodze (przynajmniej w niedzielę)
Gdyby ktoś chciał obejrzeć to zapisałem na http://www.gmap-pedo....com/?r=1991905 (85 km z metra Marymont).
Pozdrawiam
JT



Dodaj odpowiedź