Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZASADY 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
107 odpowiedzi w tym temacie

#101 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 05 kwiecień 2012 - 08:12

czemu mają boleć? Bolą to od górala bo tam ciągle jedna pozycja.
Tutaj mamy przynajmniej 3 podstawowe chwyty które skutecznie urozmaicają prace kręgosłupa.


I tutaj panowie (żonaci) popuszczają wodze wyobraźni ......

Boleć od górala? Ja góral z Istebnej jestem, fakt czasem "boleć", wszak prawdziwy góral powinien w domu dyscyplinę trzymać, nie żeby od razu przemoc w rodzinie, ale ..... ;-)

#102 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 18 kwiecień 2012 - 13:13

1. Czy przy starcie wspólnym organizatorzy przewidują jakieś ustawianie zawodników, czy panuje prawo dżungli? W swojej króciutkiej amatorskiej karierze kolarskiej startowałem tylko raz w tzw. starcie wspólnym (na Liczyrzepie w 2010) i na starcie był ścisk i przepychanki. Ja nie mam w zwyczaju się pchać i potem wyprzedzenie wielkiego stada maruderów było nie lada wyczynem.

2. Uwagi odnośnie funkcjonalności strony Road Maratonu. Czy przy kalendarzu imprez, gdzie podane są nazwy poszczególnych imprez, nie można zrobić linków do stron organizatorów poszczególnych imprez? Najlepiej gdyby pod linkiem danej imprezy umieszczone były krótkie informacje o danym maratonie, czy to górski czy płaski, jakie przewiduje się dystanse, aktualności itp. W tej chwili nie mogę znaleźć na stronie Road Maratonu żadnych informacji o poszczególnych imprezach, nawet linków nie ma do stron organizatorów poszczególnych imprez. Efekt jest taki, żeby dowiedzieć się czegokolwiek o poszczególnych imprezach (pomijając aktualności podawane na stronie Road Maratonu) muszę wykorzystywać wyszukiwarkę google.

3. Co do samego regulaminu, to podoba mi się jego prostata, bez chorego podziału rowerów na inne i szosowe jak w Supermaratonie. Co do punktacji za dystanse, to chyba też jest ok. Ktoś chce się liczyć w końcowej klasyfikacji to jedzie najdłuższe dystanse, a na krótszych ludzie walczą o puchary za poszczególne imprezy i nie ma co kombinować.

Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu w tym roku i po raz pierwszy zawitam w kilku imprezach Waszego cyklu.

#103 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 kwiecień 2012 - 16:41

2. Uwagi odnośnie funkcjonalności strony Road Maratonu.


Linki do niektórych imprez już zrobiłem z "górnego" menu, ale fakt dodam to też w kalendarzu, dodan też charakter imprezy górski/ płaski itp.

Dzięki za konstruktywną uwagę doktorze House ;-)

A co do startu wspólnego - to nie stosujemy żadnych sektorów lub innych takich ale na pierwszych km-ach i tak jest Policja lub jakiś samochód, który odpowiednio rozprowadza i dzieli peleton. Przy bardzo dużej liczbie startujących dopuszczamy start kategoriami lub dystansami.

Pozdrawiam
Michał

#104 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 27 kwiecień 2012 - 08:04

Tymczasowo linki do klasyfikacji
Docelowo będzie w wynikach na stronie

Wszechczasów

Kategoria K1

Kategoria K2

Kategoria H

Kategoria A

Kategoria B

Kategoria C

Kategoria D

Kategoria E

Druzynowa

#105 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 27 kwiecień 2012 - 10:31

Link do kat. C łączy omyłkowo z klasyfikacją w kat. B

#106 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 27 kwiecień 2012 - 11:08

Niestety już nie mogę edytować
Poniżej poprawny link

Kategoria C

Dzięki

#107 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 05 maj 2012 - 23:44

Wyniki są w linkach na stronie głównej.
Do wszech-czasów link poniżej

Wyniki 2010-2012

Po 12 godzinach męczarni z wynikami idę spać ;-)
Pzdr Tomek

#108 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 24 wrzesień 2012 - 09:44

Podsumowania sezonu już są na stronie
Korekta dotycząca Marka A. w Rajczy również uwzględniona
Można oglądać tam gdzie zwykle na: Wyniki
Reklamacje na [email protected] do 15 października po tym terminie.
Wyniki będą ostateczne.