Skocz do zawartości


Zdjęcie

VPARCZEWSKI MITYNG ROWEROWY 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ryszard

ryszard
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądParczew

Napisano 16 styczeń 2012 - 13:52

W tym roku mamy mały jubileusz w Parczewskiej Grupie Rowerowej-V PARCZEWSKI MITYNG ROWEROWY. Impreza w ramach cyklu Road Maraton w terminie 26 maj 2012. Z tej okazji szykujemy kilka atrakcji dla uświetnienia tego jubileuszu. Oprócz ściganka na nowo wytyczonej trasie wiodącej drogami powiatów Parczewskiego, Lubartowskiego oraz Radzyńskiego, dystanse 126km lub 95km planujemy urządzić biesiadę kolarską. Mamy umówioną kapelę, jedzonko z atrakcjami oraz oryginalne nagrody dla najszybszych i nie tylko.
Dla zminimalizowania kosztów uczestnictwa planujemy zorganizować bezpłatne zakwaterowanie dla grupy 100-200osób. Zapraszam w niedalekiej przyszłości do odwiedzania naszej strony: www.rowerowyparczew.pl lub www.roadmaraton.pl Dla zainteresowanych kontakt: [email protected]

#2 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 marzec 2012 - 17:30

nie dałoby się zrobić tego wyścigu np. 27 maja - tak żeby z Jarną Klasiką nie kolidowało?

#3 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 06 marzec 2012 - 19:43

Ja wolalbym tydzień pozniej bo mam wesele :mrgreen:

#4 ryszard

ryszard
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądParczew

Napisano 12 marzec 2012 - 16:04

Niestety nie termin zabukowany u wszystkich świetych, czyli władz

#5 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 23 maj 2012 - 12:16

Tak trochę poza tematem: czy jest ktoś kto od strony północnej (Ostrów Mazowiecka) jedzie na maraton do Parczewa samochodem z hakiem holowniczym?

W miejscowości Małkinia dogrywam zakup przyczepy (na potrzeby road maraton) i byłoby super dostarczyć ją do Parczewa na sobotni maraton, dorzucę się na paliwo.

Daj znać jeśli możesz pomóc kom 607 117 424.

#6 szalony¶limak 2

szalony¶limak 2
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądBytom

Napisano 27 maj 2012 - 08:29

Witam
Chciałem podziękować za organizację maratonu wszystkim zaangażowanym na czela z Panem Włodzimierzem Oebrdą. Bardzo fajnie zorganizowana obstawa trasy, szybki i sparawny przebieg imprezy i bardzo miła i sedeczna atmosfera. Nie pozostaje nic innego jak tylko powiedzieć do zobaczenia we wrześniu.

#7 Tomek Wójcik

Tomek Wójcik
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 maj 2012 - 09:36

Tak, obstawa trasy profesjonalna. Pozazdrościć dobrych układów z lokalną policją.
Motocykliści jak zwykle świetnie dawali radę jako piloci. Widać że mają już w tym sporą wprawę.

#8 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 27 maj 2012 - 18:04

Byłem już 3-ci raz na tej imprezie. Za każdym razem bardzo dobrze przygotowana i przeprowadzona. Na trasie, nawet te mniej niebezpieczne skrzyżowania zabezpieczone przez policję i strażaków. Ok 1 km finisz poprowadzony główną ulicą miasta przy zamkniętym ruchu. Dodatkowo dopisała pogoda. Kolejna bardzo dobra impreza w cyklu RoadMaraton. Może tylko szkoda, że niespełna 80 uczestników stanęło na starcie. Dziękuję organizatorom.

Sportowo też na dobrym poziomie, sprinterska trasa, od pierwszych kilku kilometrów nastąpił podział peletonu na czołówkę, której dość szybki odjazd mogłem obserwować z grupy tych, którzy odpuścili zbyt wysokie tempo. Jechałem początkowo w grupie składającej się z kilkunastu zawodników, powoli topniejącej do kilku osób. W grupie jak wiadomo, bardziej i mniej zaangażowani we współpracę, jeden kolega zdobył się na jedyną przez 120 km zmianę, którą skutecznie i efektownie dał na kresce :mrgreen:

#9 Faramir

Faramir
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • SkądWierzbica

Napisano 27 maj 2012 - 21:20

W grupie jak wiadomo, bardziej i mniej zaangażowani we współpracę, jeden kolega zdobył się na jedyną przez 120 km zmianę, którą skutecznie i efektownie dał na kresce :mrgreen:


Haha no nigdy nie wiadomo kiedy nastąpi nagły przypływ mocy ;-)

#10 szalony¶limak 2

szalony¶limak 2
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądBytom

Napisano 28 maj 2012 - 07:32

Sportowo też na dobrym poziomie, sprinterska trasa, od pierwszych kilku kilometrów nastąpił podział peletonu na czołówkę, której dość szybki odjazd mogłem obserwować z grupy tych, którzy odpuścili zbyt wysokie tempo. Jechałem początkowo w grupie składającej się z kilkunastu zawodników, powoli topniejącej do kilku osób. W grupie jak wiadomo, bardziej i mniej zaangażowani we współpracę, jeden kolega zdobył się na jedyną przez 120 km zmianę, którą skutecznie i efektownie dał na kresce :mrgreen:


Ja też byłem w tej grupie i niestety nie byłem w stanie się angażować w prowadzenie (słaba forma). Wytrwałem do 98 kilometra co i tak jak dla mnie jest sporym osiągnięciem.

#11 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 28 maj 2012 - 09:15

No ale jeśli jeszcze mogę zauważyć i docenić jednocześnie, to Szalony Ślimak1 jeśli dobrze zidentyfikowałem, na początku dawał mocne i długie zmiany (jakby za 2 pracował? :-) ), ledwo tam szło utrzymać koło. To miało raczej wpływ na wysokie, jak dla mnie, dalsze tempo.

#12 szalony¶limak 2

szalony¶limak 2
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądBytom

Napisano 28 maj 2012 - 09:54

tak dobrze mówisz. Ja jadąc na końcu stawki nawet nie patrząc do przodu , a jedynie na licznik od razu wiedziałem kiedy pierwszy slimak wchodzi na zmianę. Tempo z 36 - 38 km/h skakało na 42 -43 km/h. :----). Szkoda że na 40 kilometrze złapał gumę.

#13 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 28 maj 2012 - 13:28

Trochę z innej beczki. Czy będą opublikowane jakieś wyniki na forum lub stronie?

#14 szalony¶limak 2

szalony¶limak 2
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądBytom

Napisano 28 maj 2012 - 13:40

będą . Tomek obiecał że do środy "obrobi". Potem Michał wstawi i załatwione

#15 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 29 maj 2012 - 06:41

Opublikuje podsumowanie zaraz na drugi dzień, jak tylko dostane oficjalne wyniki.
Niestety takich jeszcze nie posiadam.
Powodów bylo kilka. Jednym z nich było niesłuchanie spikera Na starcie dwóch zawodników z kategorii H wystartowało z z grupą ABCD.
Inny problem to brak odczytu z jednego chipa.
Co spowodowało ze trzeba wszystko z weryfikować za pomocą kamery.
A to długa i mozolna praca.
PS
Nie przesadzajcie z tymi zmianami. Nie pamiętam by ślimaki jeździły 43 km/h ;-)
Co najwyżej 38 ;-)
Pozdr. Tomek

#16 Katiusha

Katiusha
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądMiędzybrodzie

Napisano 29 maj 2012 - 17:31

Witam chciałbym zapytać czy będą jakieś zdjęcia z wyścigu

#17 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 30 maj 2012 - 11:17

Wszelkie podsumowania są w wynikach.
WYNIKI
Poniżej błędnego napisu:
KLASYFIKACJA GENERALNA PO PUCHARZE RÓWNICY WG KATEGORII

Prosze administratora strony o usunięcie
PO PUCHARZE RÓWNICY

Jest to na podstawie danych surowych z Parczewa, jednak nie powinny sie zmienić.

Aktualnie jest w nagłówku Po 6 imprezach, będą się zmieniały tylko opisy.
Kolor zielony ozn. spełnienie minimalnego wymogu 4 etapów do klasyfikacji końcowej.
Wyjątek nagłówek klasyfikacja wszechczasów jest po 28 etapach.
Pozdr Tomek

#18 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 maj 2012 - 15:39

Wyniki łączne są ale wciąż nie ma wyników z PARCZEWA.

#19 Gosc_krzysieklbrt_*

Gosc_krzysieklbrt_*
  • Gość

Napisano 30 maj 2012 - 21:44

hej, dzięki jeszcze raz wszystkim za jazdę:) i dołączam się do pytania o zdjęcia i nagrania (bo kamera była:), do zobaczenia we wrześniu

#20 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 30 maj 2012 - 23:35

Wyniki są już na stronie http://roadmaraton.pl/wyniki.html

Niestety z powodów zdrowotnych wcześniej nie byłem w stanie obrobić materiału.