Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komplet odzieży na lato za 300 PLN


91 odpowiedzi w tym temacie

#1 slababateria

slababateria
  • Użytkownik
  • 175 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 29 styczeń 2012 - 16:00

Poszukuję dla siebie (jak na razie) jednego kompletu krótki rękaw+krótka nogawka. Potówki nie rozważyłem, a co do szelek to nie mam preferencji.
Jak na razie zainteresował mnie taki zestaw: koszulka i spodenki. Dobre to czy jest coś lepszego za te pieniądze na rynku?

#2 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 29 styczeń 2012 - 16:27

A dlaczego bez szelek?

#3 erico329

erico329
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 29 styczeń 2012 - 18:08

www.danielo.pl zobacz tam , ceny wahaja sie pomiedzy 300 a 350 za komplet , Jakosc tej odzieży bardzo dobra zreszta craft tez , tak ze kwestia koloru ? gustu? Popatrz jeszcze na ubrania firmy Quest , http://questsport.pl/ , ale chyba coś ich strona w tym momencie nie funkcjonuje .

#4 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 29 styczeń 2012 - 18:28

za 350zł, jest ten komplet, Craft, przeceniony
http://sklep.sportte... TRAKE- replika
http://sklep.sportte...D TREK- replika

ja zaproponowałem ten, bo mi się całe czarne nie podobają,
a Leopard ma jedna z ładniejszych stoi

#5 mikka

mikka
  • Użytkownik
  • 176 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 styczeń 2012 - 19:53

(off top)

...ich strona w tym momencie nie funkcjonuje .


hehe, wy tam w wielkopolsce zamiast powiedzieć "strona nie działa" mówicie "strona nie funkcjonuje" (nicht funktioniert)..
ech ten wpływ pruskiego zaboru :)

#6 natus

natus
  • Użytkownik
  • 324 postów
  • Skądwrocław

Napisano 29 styczeń 2012 - 20:34

Spodenki za 177 bez szelek? do tego z taką wkładką? niezły rozbój
Ja proponują takie spodenki:
http://www.vidioni.p...ladka_zelowa/7/
Kupiłem je gdzieś w maju/czerwcu tamtego roku i muszę przyznać, że wkładka od La Fonte jest doskonała (podobno na tej wkładce HD Ergo gnietli się kolarze CCC w zeszłym roku).

Kontakt z firmą wspominam dobrze - chciałem we własnej kolorystyce i taką dostałem. Może jakość wykonania nie jest tak doskonała jak np w przypadku nalini, ale do materiałów - zwłaszcza w tej cenie - nie można się przyczepić

#7 slababateria

slababateria
  • Użytkownik
  • 175 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 29 styczeń 2012 - 20:57

To będzie mój pierwszy porządny komplet, więc się nie wypowiadam w kwestii szelki/brak szelek.
Leopardy mi się nie podobają kolorystycznie (tegoroczne Radioshack-Nissan-Trek są dużo ładniejsze), te no-name od @natus wydają się całkiem ciekawe. Quest to ci, na których jeździ Włoszczowska? Gdy strona wstanie to zobaczę sobie. Kiedyś coś o nich słyszałem, że "polska firma, a wykonanie włoskie".

#8 erico329

erico329
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 29 styczeń 2012 - 21:11

hehe, wy tam w wielkopolsce zamiast powiedzieć "strona nie działa" mówicie "strona nie funkcjonuje" (nicht funktioniert)..

Nie zwróciłem na to nigdy uwagi , ale no faktycznie tak mowię , chociaż wątpie żeby miał na to wpływ zabór pruski ;D

A co do questa , klub w ktorym jeżdzę uposaża się u nich w ubrania , i jakościowo jest naprawdę bardzo dobrze ;]

#9 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 29 styczeń 2012 - 21:16

To będzie mój pierwszy porządny komplet, więc się nie wypowiadam w kwestii szelki/brak szelek.

no więc myślę, że chyba każdy na tm forum powie Ci, szelki !

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#10 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 29 styczeń 2012 - 21:34

To będzie mój pierwszy porządny komplet, więc się nie wypowiadam w kwestii szelki/brak szelek.

no więc myślę, że chyba każdy na tm forum powie Ci, szelki !


SZELKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#11 slababateria

slababateria
  • Użytkownik
  • 175 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 05 luty 2012 - 20:55

A czemu szelki, jeśli można wiedzieć? (czysta ciekawość)
Strony Danielo i Questa mnie przerażają, będę polował na jakieś okazje. Na crc jest clearance, może coś w Polsce znajdę. Co sądzicie o Endura albo Pearl Izumi?

#12 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 05 luty 2012 - 21:02

Gumka w pasie może uciskać, poza tym spodenki bez szelek spadają w czasie jazdy.

#13 szpiler

szpiler
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 05 luty 2012 - 21:14

Bzdura, sam mam spodenki bez szelek i nie zauważyłem żeby spadały w czasie jazdy. A gumka w pasie uciska tylko jeśli źle dobierzesz ich rozmiar. Wiem z własnego doświadczenia.

#14 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 luty 2012 - 21:18

Ja po przesiadce na spodnie z szelkami nie założę już na rower spodenek bez szelek. Nie czujesz w pasie żadnego ucisku, do tego wkładka znajduje się zawsze tam gdzie być powinna.


#15 Riddick

Riddick
  • Użytkownik
  • 402 postów
  • Skądmałopolska

Napisano 05 luty 2012 - 23:43

mam gacie z i bez szelek, tych beż szelek obecnie używam jedynie na rolkę, na dłuższe jazdy nigdy bym nie ubrał bez szelek, uważam że są mniej komfortowe, może dlatego że te bez szelek są dość wysokie i gumka wypada mi gdzieś nad pępkiem i to mi trochę przeszkadza :mrgreen:

#16 carloss

carloss
  • Użytkownik
  • 461 postów
  • SkądKraków/Bronowice

Napisano 06 luty 2012 - 00:00

Strony Danielo i Questa mnie przerażają


dokladnie! ja poluje juz tylko na jakies okazje allegrowe. skompletowałem koszulka+ dół za 50zł z przesyłką. Nówki włoskie DhB

#17 erico329

erico329
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 06 luty 2012 - 13:09

http://www.sylwester....pl/?page_id=19
A może coś takiego , wykonane przez Danielo ;))

#18 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 06 luty 2012 - 13:13

Całkiem ciekawa propozycja.. Oferta niczego sobie.. A i firma przednia... Danielo to przecież najwyższa półka..

#19 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 06 luty 2012 - 16:38

Co sądzicie o Endura albo Pearl Izumi?

Firmy bardzo dobre, ale powinieneś pytać nie w tym temacie :lol: bo jak masz 300,- zł, to musiałbyś z pięć dych dołożyć, żeby Cie było stać na same gatki Endury. Ewentualnie starczyłoby na jeden z niższych modeli gaci Pearl Izumi. Ale jakość oczywiście tych firm najlepsza - Endura raczej specjalizuje się w odzieży turystycznej, w tym rowerowej MTB, ale szosową odzież ma w ofercie. Sam się czaję na ich spodenki z żelową wkładką.

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#20 slababateria

slababateria
  • Użytkownik
  • 175 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 06 luty 2012 - 21:57

Endura jest na CRC z delikatnymi obniżkami. Wiem, że spodenki są kosmicznie ważne, bo od nich wiele zależy. Koszulkę zawsze jakąś skompletuję (mam Crafta do biegów, mam koszulki oddychające Crivit), a do spodni można dołożyć. No i Endura jest znośnie droga.
http://www.chainreac...px?ModelID=9313



Dodaj odpowiedź