Skocz do zawartości


Czy zgadzamy się na wulgarne zachowanie na forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy mogê zwracaæ siê do Was 'pierdol siê', 'spierdalaj', 'ci±gnij flaka' etc... ? (28 użytkowników oddało głos)

Czy mogê zwracaæ siê do Was 'pierdol siê', 'spierdalaj', 'ci±gnij flaka' etc... ?

  1. TAK - mów mi jeszcze! (4 głosów [14.29%])

    Procent z głosów: 14.29%

  2. NIE - nie doros³em jeszcze do tego! (22 głosów [78.57%])

    Procent z głosów: 78.57%

  3. Nie obchodzi mnie to. (2 głosów [7.14%])

    Procent z głosów: 7.14%

Głosuj

#21 comet1

comet1
  • Użytkownik
  • 215 postów
  • SkądPolska

Napisano 12 luty 2012 - 14:00

Kobrys - popieram Ciebie! To forum jak i każde inne jest miejscem publicznym więc używanie wulgaryzmów jest niedopuszczalne i śmiesznym jest tłumaczenie, że inni też używają wulgaryzmów, nawet ci na 'wysokich szczeblach'. Szanowni koledzy, Wy, którzy używacie na tym forum niecenzuralnych słów : nikt Wam tego nie zabrania ale róbcie to między sobą w prywatnych rozmowach (np. na ławce przy piwie) ale nie tutaj; raz- jest to niesmaczne, dwa- zniechęca innych użytkowników do prowadzenia wymiany opinii. A tak w ogóle to nasze forum nie powinno istnieć bez regulaminu, w którym należałoby zapisać punkt o niekaleczeniu naszego języka i jego poprawnym używaniu. Chyba każdy z nas skończył już szkołę przynajmniej podstawową więc możemy od siebie wzajem wymagać poprawnej polszczyzny i wzajemnego szacunku.
Deadi napisał :

Panie i Panowie - problemem nie jest używanie wulgaryzmów lecz bycie wulgarnym w stosunku do innych. Co innego jest użycie wulgrazymu do osób postronnych, czyli np. p******y kierowca samochodu zajechał mi drogę, a co innego użycie wulgarzymu w stosunku do osób z forum lub bezpośrednio z nim związanym, czyli np. Ty złamany c***u.
W moim poczucie smaku pierwszy przypadek uzycia wulgarzymu jest słodki i na miejscu, to że mogą to przeczytać dzieciaki nie jest usprawiedliwiniem do tego by to negować, bo pewnie oni jeszcze lepiej klną niż my, natomiast druga forma używania wulgrazymów, nawet tych najdelikatniejszych nie wchodzi w grę i będzie surowo i namiętnie karana.


Nie zgadzam się z Tobą bo dzielisz ludzi na lepszych i gorszych. Każde użycie brzydkich słów jest wyrazem braku kultury lub jak kto woli brakiem dobrego wychowania, o które to jest coraz trudniej we współczesnym świecie.

Uszanowanie.

O! Widzę, że wykasowano moją sygnaturę. To znaczy, że jej treść dotarła. Bardzo mnie to cieszy.


#22 picca

picca
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 luty 2012 - 14:04

Czepianie się pisania wykropokowanych k.... i ch.... to już jakaś przesadna poprawność. To chyba nie jest forum katolickie. Co innego jeśli ktoś używa tych określeń wobec innych, to jest jak najbardziej nieakceptowalne.

#23 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 12 luty 2012 - 14:08

No albo mówimy nie wulgaryzmom albo tak.. A nie troche tak albo troche nie.. No co bez przesady ? Ja pier.... Ku.... Chu... Wiadomo o co chodzi, więc może po prostu nie warto kropkować i pisać całość ? Na jedno wychodzi.. I tak brak kultury i tak.. :roll:

#24 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 luty 2012 - 14:13

Xubix według Twojego toku myślenia piiiii w filmach to również są przekleństwa, bo każdy się domyśla co tam jest...
Ja tam mówię stanowcze nie dla przekleństw i to nie istotnie w jakim kontekście i ze swojej strony na wszelkie takie w działach które moderuje będę reagował...
to tyle...
I niech już będzie wiosna, zaczniecie wszyscy jeździć to i emocje może wrócą do normy...

#25 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 12 luty 2012 - 14:14

Virenque, ale filmy to chyba coś innego nie ? a jeśli tutaj widzę ku... albo kurwa , ch.. albo chuj, ja pier.. albo ja pierdole... to chyba różnica żadna co ?

to i to ma być przekleństwem.. więc co za różnica ?

#26 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 12 luty 2012 - 14:18

Kobrys - popieram Ciebie! To forum jak i każde inne jest miejscem publicznym więc używanie wulgaryzmów jest niedopuszczalne i śmiesznym jest tłumaczenie, że inni też używają wulgaryzmów, nawet ci na 'wysokich szczeblach'. Szanowni koledzy, Wy, którzy używacie na tym forum niecenzuralnych słów : nikt Wam tego nie zabrania ale róbcie to między sobą w prywatnych rozmowach (np. na ławce przy piwie) ale nie tutaj; raz- jest to niesmaczne, dwa- zniechęca innych użytkowników do prowadzenia wymiany opinii. A tak w ogóle to nasze forum nie powinno istnieć bez regulaminu, w którym należałoby zapisać punkt o niekaleczeniu naszego języka i jego poprawnym używaniu. Chyba każdy z nas skończył już szkołę przynajmniej podstawową więc możemy od siebie wzajem wymagać poprawnej polszczyzny i wzajemnego szacunku.
Deadi napisał :

Panie i Panowie - problemem nie jest używanie wulgaryzmów lecz bycie wulgarnym w stosunku do innych. Co innego jest użycie wulgrazymu do osób postronnych, czyli np. p******y kierowca samochodu zajechał mi drogę, a co innego użycie wulgarzymu w stosunku do osób z forum lub bezpośrednio z nim związanym, czyli np. Ty złamany c***u.
W moim poczucie smaku pierwszy przypadek uzycia wulgarzymu jest słodki i na miejscu, to że mogą to przeczytać dzieciaki nie jest usprawiedliwiniem do tego by to negować, bo pewnie oni jeszcze lepiej klną niż my, natomiast druga forma używania wulgrazymów, nawet tych najdelikatniejszych nie wchodzi w grę i będzie surowo i namiętnie karana.


Nie zgadzam się z Tobą bo dzielisz ludzi na lepszych i gorszych. Każde użycie brzydkich słów jest wyrazem braku kultury lub jak kto woli brakiem dobrego wychowania, o które to jest coraz trudniej we współczesnym świecie.

Uszanowanie.


Podpisuję się pod tym.

#27 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 luty 2012 - 15:39

Jestem przeciwny wulgaryzmom na forum, szkoda że niektórzy nie szanują innych użytkowników forum i używają takiego języka. Również w ShoutBoxie, to pierwsze miejsce w które zaglądają nowi użytkownicy i goście. Został stworzony po to by szybko ktoś mógł uzyskać odpowiedź na jakieś proste pytanie nie robiąc syfu na forum. Doszło do tego, że na SB udzielają się głównie dwie trzy osoby do tego robią totalny syf. Są dwa wyjścia co do SB albo będzie go obejmował regulamin albo go likwidujemy, a "kolegów" którzy robią tam zamieszanie wypraszamy na jakiś czat.

Wulgarne wypowiedzi na SB i na forum będą archiwizowane i karane ostrzeżeniem.


#28 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 12 luty 2012 - 20:53

Amen.