Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy golicie nogi ?


700 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy golicie nogi ? (722 użytkowników oddało głos)

Czy golicie nogi ?

  1. Głosowano Tak (232 głosów [31.91%])

    Procent z głosów: 31.91%

  2. Głosowano Nie (495 głosów [68.09%])

    Procent z głosów: 68.09%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 04 luty 2007 - 14:45

ja o goleniu przeszczepow nawet swojej lubej nie wspominam ;-)
ona mi wielkie awantury robi kiedy mam gebe ogolic ;-) hehe

#22 Gosc_szudri_*

Gosc_szudri_*
  • Gość

Napisano 04 luty 2007 - 15:20

ja jak bym ogolił nogi to w sekundzie by widziała a gębe to tez mam obrośnientą ala brutka

#23 arcik

arcik
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • SkądWielkopolska/Bralin

Napisano 15 luty 2007 - 08:23

Powiedziałem mojej drugiej połowie ,że na wiosnę ogolę nogi to mi powiedział w żadnym wypadku się nie godzi. :mrgreen: Zarostu nie mogę golić na twarzy ponieważ mam uczulenie :-D

#24 Gosc_bula_*

Gosc_bula_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2007 - 09:22

J w tym roku zamierzam wkoncu zgolic te klaki na nogach :)
Bo juz takieieeeee dlugie!
A wiecie ze kolarze na tdf nie gola nog przed strartem?
- bo podczas odrastania organizm zuzywa energie,a wiemy jak cenna jest sila na tdf i nie mozna sobie pozwaolic na jakakolwiek jej utrate :)

#25 Darek80

Darek80
  • Użytkownik
  • 339 postów
  • Skądokolice Łowicza

Napisano 14 marzec 2007 - 18:02

Podjołem decyzję , golę. Właśnie ale co do sposobu bo jest kilka. Sposób który odpowiada dziewczynie może mi nie bardzo odpowiadać. Wiadomo zaros męski jest inny niż kobiecy. Pytanie do starych wyjadaczy - jakiego sposobu używacie - golenie , depilacja , wosk ?

#26 Marcinn

Marcinn
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądBędzin

Napisano 14 marzec 2007 - 18:12

Ja walę maszynką co 3-4 dni tak gdzieś. Zamiast kremów do golenia stosuję mydło ;). Po goleniu smaruję jakimś kremem natłuszczającym albo czymś podobnym i gra :).

#27 Darek80

Darek80
  • Użytkownik
  • 339 postów
  • Skądokolice Łowicza

Napisano 14 marzec 2007 - 18:18

właśnie nie chce mi się golić co 3-4 dni. Widziałem takie coś jak depilator cukrowy , podobny do wosku i nadaje się ponoć nawet do golenia torsu więc musi być skuteczny. Miałbym spokój na 2-3 tygodnie.

#28 petacchi

petacchi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Skądswinoujście

Napisano 26 marzec 2007 - 15:29

ja uprawaim kolarstwo juz od 16 lat i golę nogi każdego sezonu. gdy zimą mam kłaczki nieco dłuższe, to wplątują sie one w długie spodenki co jest denerwujące. :-?
przed wyścigami włoski zgalałem zawsze dwa dni wcześniej. to prawda, że organizm zużywa dużo energii na ich odrośnięcie...moi koledzy z niemiec mają takie powiedzenie " że jeśli jesteś świeżo ogolony to jesteś przegrany "
pozdrawiam wszystkich kolarzy :lol:

#29 SQEERN

SQEERN
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • SkądOstrów W.L.K.P

Napisano 03 kwiecień 2007 - 13:44

Ja jestem drugi rok młodzik :-D trenuję od żaka :-) a nogi golę od zeszłego roku :mrgreen:
pozdrawiam SQEERN

#30 Gosc_Klaudiusz_*

Gosc_Klaudiusz_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2007 - 17:46

Lekarz stwierdzil ze to raczej efekt psychologiczny, a niedobor bialka ktore zostaje zuzyte uzupelnisz zjadajac pol jogurtu ;) Predzej problemy moga sprawic mikrourazy ktore powstaja podczas golenia jak i stany zapalne tworzace sie w przypadku zaciecia.

#31 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 04 kwiecień 2007 - 12:42

poprostu podrażnia sie naczynka krwionośne, ktore są pod skórą, następnego dnia pakujesz na to maść i efekty są niezbyt miłe, lepiej dać im ten dzień na "uspokojenie się" ;)

#32 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 04 kwiecień 2007 - 23:41

Nie no zawsze jest tak że skóra musi się wpierw przyzwyczaić. Później dostosowuje się do tego że się ją goli ;)

Ja nie golę nóg mimo żę bym chciał, dużo lepiej czuję się bez owłosienia. Niestety moja druga połowa powiedziała żebym pod żadnym pozorem tego nie robił...kto wie...może kiedyś sprawię jej niemiłą niespodziankę :mrgreen:

#33 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 05 kwiecień 2007 - 06:52

sama się zdziwi,że to wcale nie takie złe :P

#34 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2007 - 13:12

Apropo golenia opowiem Wam kawał :-]

Mówi Venus Wiliams do swojej siostry Sereny:
-Ej, a Tobie też rosną włosy w takich dziwnych miejscach?
-To znaczy gdzie? Na klacie?

#35 Gosc_szudri_*

Gosc_szudri_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2007 - 14:38

ja chyba zgole z samej ciekawości moja druga połowa była za nie, ale teraz jest na tak przeciesz i tak odrosną. Zgoliłem miejscowo w miejscach gdzie musiałem smarować maścią i już mi się spodobało.

#36 Darek80

Darek80
  • Użytkownik
  • 339 postów
  • Skądokolice Łowicza

Napisano 05 kwiecień 2007 - 20:19

W końcu słowa dotrzymałem. Wybrałem chyba najbardziej ekstremalną możliwość - wosk. Szczerze nie polecam chyba ,że kogoś bawi sadomachizm. O ile z łydkami nie jest tak źle to uda i okolice kolan potrafią dać popalić. Następnym razem użyje innej metody (chemi w spreyu).
Co do efektu od razu przejaśniało ;-). Mycie jest na pewno wygodniejsze nie mówiąc o wycieraniu (o wiele szybciej).
Jak aura się poprawi to pewnie wezmę się też za ręce. Mnie się to podoba :-D
Aha panie mają różne zdanie na ten temat. Jedne są zachwycone inne okazują dezaprobatę.

#37 Azariel

Azariel
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 05 kwiecień 2007 - 20:21

ręce to juz chyba przegiecie, az tylu wlosow tam nie ma i nie sa az tak przeszkadzajace... zreszta odrosty na rekach? ja podziekuje :P

#38 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2007 - 21:33

inne okazują dezaprobatę


I tego się właśnie obawiam...rany Panowie robimy się jak Kobiety :-) Może to i dobrze :-)

#39 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 06 kwiecień 2007 - 15:48

wiecie co, przeginacie z tymi rękami :P a jakby to było dobrze, gdyby faceci byli jak kobiety to by was w ogóle nie było xD

#40 mic

mic
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Skądopole

Napisano 07 kwiecień 2007 - 11:10

No ,a jak już golicie nogi ,to co w nie wcieracie ;-) ???



Dodaj odpowiedź