Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lidl - oferta rowerowa


353 odpowiedzi w tym temacie

#341 Gosc_rowerowyninja_*

Gosc_rowerowyninja_*
  • Gość

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:57

Napisane jest. 

 

Co zaś napisane jest na spodniach z Decathlonu? Poza tym nie sądzę, aby spodnie w takich cenach znacząco różniły się jakością.

 

Zresztą Coolmax Coolmaxowi nierówny, są różne, różniste modele.

 

Na Allegro w okolicach 100 też do wyboru do koloru. Choćby Stanteks z Coolmaxem. Jeździłem całą zimę 2013 i sprawdzały się bez zarzutu.

 

Nie ma co się upierać na Lidl albo poczekać, bo te ich promocje wracjaą, jak bumerang.



#342 Bartosz 86

Bartosz 86
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 wrzesień 2014 - 15:28

Ktoś może używa pompki rowerowej z lidla? Cą w niezłej cenie ok 30zł.

#343 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1081 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 15:39

Teoretycznie tak. Mam niby ten model od dwóch lat, ta sama obudowa, cena, ale moja jest skalowana i jakoby obsługująca do 11 BAR a ta obecna tylko do 6. Na mój egzemplarz nie mogę jeszcze złego słowa powiedzieć.

Trzepak 

"MAMIL"


#344 Cube GTC

Cube GTC
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 19:00

Ktoś może używa pompki rowerowej z lidla? Cą w niezłej cenie ok 30zł.

Ja uzywam od roku, jest bardzo dobra jak za takie śmieszne pieniądze.

#345 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:00

Ja dzisiaj kupiłem spodnie z membraną ciepłe na zimę i jesień oraz koszulkę termoaktywną ciepłą....

 

Jak na razie jestem zadowolony bo wszystko ciepłe, grzeje więc.. wykonanie dobre, są dopasowane.....

bardzo fajna też jest koszuleczka termoaktywna.. po prostu super :)

 

ale spodnie mają wkładkę taką trochę lipną....porównując z klubowymi wartymi kilka stówek to trochę kiszka... ale za 45zł jestem bardzo zadowolony - mam nadzieję że spiszą się dobrze zimą :)



#346 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:20

Nie sądzę, sprawdzałem toto i nie tylko wkładka jest taka sobie.

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#347 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:38

Tzn ? Napisz więcej ?!



#348 Cube GTC

Cube GTC
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 21:19

Również kupiłem spodnie, jakość jest bardzo przyzwoita jak na tak śmieszną cenę. Będą mi służyć jako drugie rezerwowe.

#349 Esterkaa

Esterkaa
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 27 październik 2014 - 11:59

nie ufam ciuchom z tego typu sklepów, po prostu nie wierze w ich trwałość



#350 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1081 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 27 październik 2014 - 12:10

Nie ufasz bo:

- miałaś, ale się rozpadły, co potwierdziłoby tezę o niskiej trwałości,

- nie miałaś i nie masz zamiaru kupować, a nie ufasz bo tak?

 

Jeśli to pierwsze, opisz co tak zawiodło Twoje oczekiwania, może się przydać innym.

Jeśli to drugie, to dla odmiany ja nie ufam Twojej opinii, bo używam strojów z Lidla i jeszcze żadnemu nic się nie stało.


Trzepak 

"MAMIL"


#351 joesatch

joesatch
  • Użytkownik
  • 355 postów

Napisano 27 październik 2014 - 13:10

Jeśli to drugie, to dla odmiany ja nie ufam Twojej opinii, bo używam strojów z Lidla i jeszcze żadnemu nic się nie stało.

 

Popieram, stroje z Lidla mimo że z Lidla spełniają swoje zadanie w 100%. Za każdym razem będąc w Lidlu szukam bo zdarzają się pojedyncze sztuki po jeszcze niższych cenach.

Oczywiście że można się przyczepić gdzieniegdzie do jakości materiału czy też wykonania ale rekompensuje nam to cena, która jest raczej na niskim poziomie.

 

A co do opinii to:

- koszulek mam kilka i są świetne

- spodenki z wkładką (boratki i zwykłe) też dają radę

- spodnie długie ocieplane z wkładką, tu muszę powiedzieć że się lekko zawiodłem, wkładka jest inna (mniejsza, cieńsza) niż w przypadku boratek i zwykłych spodenek. Nie mniej są wygodne i ciepłe.

 

Pozdrawiam



#352 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 27 październik 2014 - 17:52

Ostatnio sprzedawali w Lidlu takie rękawiczki ( pełne)z zieloną wstawką.
Na ,,palcach mają taki bajer żeby można było smartfona obsłużyć i to nawet działa choć bez rewelacji. Nie wiem czy przeznaczone na rower czy do biegania.

Cena tego ca 15 zł. i moim zdaniem nie są złe, ale tak na temperatury powyżej 7,8 stopni.
Jechałem w nich w sobotę kiedy ze Świeradowa ( przez Kamienicę taka górka ca 900 m) na Rozdroże Izerskie i dalej do Szklarskiej , temperatura była koło 2-3 stopni i jednak było już trochę zimno.

Mam tez 2 komplety takich zwykłych rowerowych cena podobna ca 15 zł i są Ok.
Kiedyś zgubiłem takie za 100 zł i na pewno nie były 5 razy lepsze od tych Lidlowskich .
Tak samo torebka podsiodłowa ( ta twardsza wersja) , mocowanie stabilne ( kilk +rzep) moim zdaniem warte tych 20 paru zł , w komplecie też były jakieś łatki , łyżki do podważania opony.

#353 Gosc_rowerowyninja_*

Gosc_rowerowyninja_*
  • Gość

Napisano 27 październik 2014 - 20:21

No, do biegania te rękawiczki są. Na rowerze słabo, ślizgają się palce na klamkach. Przynajmniej mi i źle się zmienia biegi przez to i hamuje.



#354 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 27 październik 2014 - 20:39

Nie wiem, nie zauważyłem żeby coś się ślizgało ale zrobiłem w sumie w nich tylko 150 km , więc moja ocena może nie do końca obiektywna - ale, że przy 3 stopniach trochę zimno to fakt.



Dodaj odpowiedź