Skocz do zawartości


Zdjęcie

PĘTLA TORUŃSKA - Toruń, 20.05.2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

#41 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 02 maj 2012 - 13:28

To w końcu trzeba się zgłaszać podwójnie,czy nie?? Wasz system zgłoszenia na stronce Jade do w pełni przyjaznych i łatwych nie należy,to tak nawiasem

#42 Gosc_łukasz_*

Gosc_łukasz_*
  • Gość

Napisano 02 maj 2012 - 22:25

Załączam link do kompletu materiałów dotyczących PĘTLI TORUŃSKIEJ, w tym ze szczegółowym opisem trasy i możliwością zapisywania się także na naszej stronie.
http://ttc.jade.pl/w...orunska2012.pdf
Pozdrawiam

Galuan jaki program komputerowy otwiera ten plik pdf? pobralem go ale mi sie nie otwiera , możesz mi skopiowac na PW informacje dotyczace maratonu ( jesli to nie problem). bo nic nie wiem a ze stronki TTC tez się nie dowiem bo jest ten sam plik do pobrania.

#43 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 maj 2012 - 07:36

To w końcu trzeba się zgłaszać podwójnie,czy nie?? Wasz system zgłoszenia na stronce Jade do w pełni przyjaznych i łatwych nie należy,to tak nawiasem

Temat został już podjęty na Rakietowej. Tam wyjaśnione zostało, że zapisy na stronach RM i TTC są równoważne. Bez względu gdzie jesteś zapisany, zgłoszenie jest aktualne. Była to odpowiedź zresztą na Twoje pytanie. :-?
Co do formularza zapisów. Można go spokojnie zapisać na swoim kompie i dokonać czynności zgłoszenia, można bezpośrednio ze strony. Ale w związku z tym, że jest w "jednym kawałku" trochę waży. Otwórz go, wejdź na zakładkę zapisy, poczekaj chwilę, aż cały się wczyta, ustaw kursor na pierwszym polu i jedziesz... Nic bardziej skomplikowanego i trudniejszego niż na stronie RM. Zaraz zrobię test i otrzymasz potwierdzenie dokonania wpisu. A o czasie trwania zapisu nie omieszkam powiadomić... ;-) ;-)
Zresztą po co to piszę, przecież już otrzymałem Twoje zgłoszenie... ;-)
Pozdrawiam
PS. Jest również awaryjne wyjście w przypadku, gdyby był jakikolwiek problem z wysłaniem zgłoszenia (np. "przerwa techniczna" serwera): niebieski klawisz w dolnym lewym rogu pod zdjęciem - klikasz i wszystkie wymagane dane możesz wysłać normalnym mailem. A.

#44 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 maj 2012 - 08:05

Załączam link do kompletu materiałów dotyczących PĘTLI TORUŃSKIEJ, w tym ze szczegółowym opisem trasy i możliwością zapisywania się także na naszej stronie.
http://ttc.jade.pl/w...orunska2012.pdf
Pozdrawiam

Galuan jaki program komputerowy otwiera ten plik pdf? pobralem go ale mi sie nie otwiera , możesz mi skopiowac na PW informacje dotyczace maratonu ( jesli to nie problem). bo nic nie wiem a ze stronki TTC tez się nie dowiem bo jest ten sam plik do pobrania.

Aktualny link do Pętli Toruńskiej: http://ttc.jade.pl/w...orunska2012.pdf
Jest to interaktywny pdf i otwiera go Adobe Reader "9" lub każdy inny program klasy Reader'a (obsługujące pliki interaktywne pdf). Jak masz Reader'a na swoim komputerze nie powinieneś mieć żadnych problemów.
Sam regulamin możesz pobrać z naszego forum http://ttc.jade.pl/f...topic.php?t=292, mój wpis z 18 kwietnia.
Pozdrawiam

#45 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 maj 2012 - 08:27

Dobra informacja. Mamy potwierdzenie, że ruszyły prace naprawcze nawierzchni asfaltowej na trasie maratonu. Na razie na podjeździe pod Zamek Bierzgłowski.
Pozdrawiam

#46 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 maj 2012 - 09:18

To w końcu trzeba się zgłaszać podwójnie,czy nie?? Wasz system zgłoszenia na stronce Jade do w pełni przyjaznych i łatwych nie należy,to tak nawiasem

No więc tak (nawiasem):
Czas trwania zapisu na stronie RM 3 min.(właśnie się zapisałem), na stronie TTC na Pętlę - 1,8 min. Różnica wynika tylko z tego, że nasz formularz znam na pamięć w związku z wielokrotnym jego testowaniem... Czyli przyjmuję, że jest to samo...
Potwierdzenie otrzymujesz z RM mailem, u nas dwukrotnie: potwierdzenie na stronie plus formularz z danymi też mailem.
Pozdrawia Cię przyjazny :-) (ale nie łatwy :mrgreen: )
Andrzej

#47 Gosc_łukasz_*

Gosc_łukasz_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2012 - 17:01

Jak masz Reader'a na swoim komputerze nie powinieneś mieć żadnych problemów

własnie mam nowy komputer od kliku dni i nic tu nie mam , znaczy zadnych wgranych programow ale coś poszukam.

#48 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 maj 2012 - 17:46

Gratuluję nowego komputera i trochę Ci zazdroszczę, jak patrzę na moje muzeum...
Pozdrawiam

#49 Gosc_emt81_*

Gosc_emt81_*
  • Gość

Napisano 09 maj 2012 - 12:06

Witam ponownie :-) . Decyzja o starcie podjęta, ale mam jeszcze jedno pytanie dotyczące trasy-Czy coś więcej wiadomo o remontach nawierzchni w/w. Jestem z okolic i część z pętli ma kiepskawą nawierzchnię. A do tego dochodzi grys wysypany na zalepianych ostatnio (niestety "po polsku") dziurach. Ale pozatym to terany malownicze i ciekawe :-)
Pozdrawiam!

#50 bk

bk
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądZawiercie/Kraków

Napisano 09 maj 2012 - 20:25

właśnie... jak tam drogi wyglądają? chciałam na wyścigach w Toruniu przetestować nowe koła na szytkach (Vittoria corsa evo cx), ale nie chciałabym ich rozwalić po pierwszych 10km... wytrzymają?

#51 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 09 maj 2012 - 22:46

Rakietowa - trasa 17m po pętli maratonu. Kilka pojedynczych dziur przy miejscowości Zarośle Cienkie oraz zjazd przy Zamku Bierzgłowskim. Mam informację potwierdzoną przez jednego z kolegów, który jechał 1,5 tygodnia temu trasą Rakietowej, że dziury na zjeździe przy Z.Bierzgłowskim zostały połatane. Również dotarła do nas informacja, że te kilka dziur koło Z.Cienkich również zostało załatanych. Z tego wynika, że teren jest "czysty". Poza tym w przeddzień czasówki chcemy oczyścić zakręty z ewentualnego piasku czy kamieni, jeżeli takowe będą. A poza tym... 1,5 tygodnia temu widziałem kilku kolegów objeżdżających trasę Rakietowej na sprzęcie, o którym można tylko pomarzyć... i sprzęt cały. Może trenowali przed Giro? :-P Na poważnie - nie jeden poleci na pełnych kołach...
Maraton - cała pętla jest szczegółowo "zinwentaryzowana" co do ubytków w asfalcie w naszej animacji, co do sztuki ;-) . Ale to już się zmienia. Najstarszy odcinek Łążyn - Siemoń ma być naprawiony w najbliższym czasie zgodnie z ustaleniami, pozostałe pojedyncze ubytki - jest obietnica wójtów nacisku na odpowiednie służby, aby także zniknęły.
Sam kilkakrotnie jechałem po trasie i nie widzę specjalnej różnicy pomiędzy tym, co mnie spotykało w roku ubiegłym na zawodach. A poza tym, specjalnie w niedzielę spróbujemy (jak czas pozwoli) objechać trasę dla sprawdzenia, na ile się zmieniło na plus. Droga 546 jest z idealnym asfaltem, pamiętać należy, że pozostałe to drogi gminne.
Oczywiście, jeżeli porównać trasę maratonu z nowo oddaną obok nas A1, to autostradą to nie jest :mrgreen:

#52 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 10 maj 2012 - 21:14

Jest informacja od jednego z kolegów, że dzisiaj na trasie Łążyn - Siemoń rozpoczęły się roboty naprawcze nawierzchni.
Pozdrawiam

#53 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 15 maj 2012 - 05:46

Kiedy można liczyć na aktualizację danych odnośnie płatności na liście uczestników? Zapłaciłem za czasówkę i maraton tydzień temu i ciągle nie widzę OK. Nie otrzymałem też żadnego maila, że płatność wpłynęła.

#54 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 maj 2012 - 06:57

Dziś wieczorem będzie update zapisów na stronie roadmaraton.pl

#55 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 15 maj 2012 - 08:00

Koroliow, ja Cię tam widzę na liście z potwierdzeniem wpłaty -->
http://ttc.jade.pl/p...lista-startowa/
http://ttc.jade.pl/r...lista-startowa/

#56 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 15 maj 2012 - 09:19

Sprawdzałem tylko na stronie Road Maraton, a o istnieniu tych list na stronie TTC Jade nawet nie wiedziałem.

#57 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 18 maj 2012 - 08:27

Trasa maratonu oznakowana, :-) pogoda zamówiona. ;-)
Biuro maratonu w Szkole Podstawowej w Łążynie otwarte:
w sobotę 19.05. w godzinach 18.00-20.00
w niedzielę 20.05. (wydawanie numerów) 7.30-8.30.
Niedziela 20.05.2012 - otwarcie imprezy oraz odprawa techniczna o godzinie 8.45,
start pierwszej grupy godzina 9.00.
Czekamy na Was i powodzenia...

#58 wili666

wili666
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 20 maj 2012 - 17:56

Kto jechal z forum?? Jakie wyniki? Ja bylem 17 open. 3 w kategorii A.

#59 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 maj 2012 - 18:14

Mi przed wjazdem na czwartą rundę wysadziło oponę i było po zawodach... :/
Szamanviking jechał i wiem że ma pudło :)
pzdr

#60 Galuan

Galuan
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądToruń

Napisano 20 maj 2012 - 19:50

Ma 7 w open i 3 w "B"
jeżeli wili666 miałeś nr 11 to jesteś w open 18, 3 się zgadza.
Musicie poczekać na wyniki na RM lub TTC. Próbowałem podpiąć wyniki, ale "niestety limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony..."
Pozdrawiam